Práce v oboru Ekonomika (750) - strana 17

Ekonomika
Manažer finančního oddělení
Ústecký
tento měsíc
Baví Vás controlling, sledování nákladů, analýzy, rozpočty? Máte zkušenosti s ročními účetními závěrkami? Znáte daňovou... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí AJ nebo NJ
Ústecký
tento měsíc
Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik - senior - až 70 000 Kč
Praha
tento měsíc
* Zázemí stabilní mezinárodní finanční instituce * Velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v centru Prahy * Další... zobrazit nabídku»
----manažer firemního controllingu (Controlling Manager)----
Chomutov
tento měsíc
- Výborné pracovní prostředí - bezpečnost a etika na prvním místě - Bohatý systém pro profesní i osobnostní rozvoj zaměstnanců -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Královéhradecko
tento měsíc
- stabilní společnost s dobrými pracovními podmínkami - odborný a profesní růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Investiční specialista - Praha
Praha
tento měsíc
Zázemí stabilní společnosti – vítěze soutěže Top Zaměstnavatel 2016 Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty,... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní se sapem
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v SAP? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - controller
Ústecký
minulý měsíc
Pracovali jste již na obdobné pozici jako HLAVNÍ ÚČETNÍ a máte znalosti controllingových procesů? Orientujete se v mezinárodních... zobrazit nabídku»
Senior účetní/controller
Ústecký
minulý měsíc
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Controller
Rokycansko
minulý měsíc
- zázemí silné mezinárodní společnosti - stravenky - školení - dobrý pracovní kolektiv - příspěvky na dopravu ... zobrazit nabídku»
Buď TOP prodejce, měj neomezené provize
Ostrava
minulý měsíc
- smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby) - smlouva na HPP,... zobrazit nabídku»
Firemní bankéř / Relationship manager SME – Praha
Praha
minulý měsíc
Zázemí silné finanční instituce Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, výhodné bankovní produkty,... zobrazit nabídku»
Main Accountant
Louny
minulý měsíc
* zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné nadnárodní výrobní společnosti * možnost vzdělávání a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - nástupní plat až 28000,- Kč
Humpolec
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? - nástupní mzdu 25 - 28 000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
minulý měsíc
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Hlavní mzdová účetní
okr. Chomutov
minulý měsíc
- Mzdu na základě Vašich dosavadních zkušeností a schopností - Dotované závodní stravování, příspěvek na životní pojištění,... zobrazit nabídku»
Účetní
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici účetní? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým? Pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vedením týmu a orientujete se v účetních operacích? Máte zkušenost z SSC a domluvíte se anglicky? Mezinárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace