Práce v oboru Ekonomika (834) - strana 17

Ekonomika
Nastartuj svou kariéru ve financíchJUNIOR
Praha
minulý měsíc
Ačkoliv jde o startovní pozici, mzda Vás určitě mile překvapí..ve společnosti funguje rotační program a je plně otevřena Vašemu... zobrazit nabídku»
Hledá se účetníMezinárodní společnost.
Praha
minulý měsíc
Nabízíme Vám zázemí známé americké společnosti, mzdu převyšující český standard a bohaté benefity (od klasických stravenek, home... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Rokycansko
minulý měsíc
- zázemí silné a stabilní společnosti - příspěvky na stravování - příspěvky na dopravu - přítomnostní bonus - dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Královéhradecký
minulý měsíc
Toužíte pracovat v mezinárodní firmě, která má stabilní pozici na trhu? Máte zkušenosti s controllingem z výrobního... zobrazit nabídku»
Fakturantka-účetní s NJ/AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Disponujete dobrými znalostmi a přehledem v účetnictví a chcete v něm získat zkušenosti a mít zároveň možnost využití angličtiny nebo... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalosti v oblasti účetnictví a chcete se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Účetní v mezinárodní výrobní společnosti
Plzeň
minulý měsíc
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově vzniklém výrobním závodě - Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Účetní závazků - tachovsko
Plzeňský
minulý měsíc
* Dobré finanční ohodnocení * Zázemí nadnárodní společnosti * Bonusový systém společnosti * Příspěvek na penzijní / životní... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Specialista/ka plánování - junior, vhodné pro absolventy
Plzeň
minulý měsíc
- práci na hlavní pracovní poměr - pravidelné roční navyšování platu - flexibilní začátek a konec pracovní doby - 25 dnů dovolené... zobrazit nabídku»
Účetní - nitra
Zahraničí
minulý měsíc
Jste účetní s praxí a hledáte možnost částečného úvazku? Nabízíme práci účetní v Nitře na částečný úvazek. Neváhejte reagovat... zobrazit nabídku»
Junior účetní s AJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit anglicky? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Junior-nepromeškej příležitost-FINANCE a účetnictví
Praha
minulý měsíc
U nás tratit rozhodně nebudeš :) jsme americká firma, takže i mzdy jsou u nás odpovídající + ti dáme bonusy, které tě více než... zobrazit nabídku»
Mzdovka jede-Pojeď taky za super mzdu.
Praha
minulý měsíc
Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Financial Analyst –parent-friendly company
Praha
minulý měsíc
* zázemí na českém trhu zavedené mezinárodní společnosti * prostředí family-friendly společnosti, lze velmi dobře skloubit s péčí o... zobrazit nabídku»
Buď TOP prodejce, měj neomezené provize
Ostrava
minulý měsíc
- smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby) - smlouva na HPP,... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – nástup duben/květen
Plzeňský
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost obsazuje pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ – NÁSTUP DUBEN/KVĚTEN!! * různorodou práci s možností dalšího... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalista
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti mzdové a personální agendy a chcete je dále rozvíjet v prestižní zahraniční společnosti i s možností využití... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupu
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace