Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 17

Ekonomika
Účetní Senior (30.000 - 37.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ/NJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ se znalostí navision
Královéhradecký
minulý měsíc
Chcete se profesně posunout, pracujete dlouho jako účetní a chcete povýšit? Myslíte si, že máte na to vést oddělení se 4... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
minulý měsíc
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ... zobrazit nabídku»
Demand & Asset Planner - Praha
Praha
minulý měsíc
Main tasks: BFE focal point (Buyer Furnished Equipment). Ensure Airlines are placing timely purchase orders for selectable equipment (BFE... zobrazit nabídku»
Controller / Analytik junior
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Accountant with German
Praha
minulý měsíc
Our offer: · A broad range of opportunities that are attractive to individuals with varied interests, backgrounds, and expertise, but who share a... zobrazit nabídku»
Nadšená účetní s praxí i bez praxe
Pardubický
minulý měsíc
- ohodnoceni budete dle toho kolik zkušeností máte za sebou - vedle sebe budete mít férové kolegy, kteří si nešlapou na paty - od práce si... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Náchodsko
minulý měsíc
 - pracovní poměr u úspěšné české výrobní společnosti (na dobu určitou -1 rok, s možností prodloužení, pracovní doba od 07:00 hod.... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Bankéř pro malé firmy a podnikatele – Praha
Praha
minulý měsíc
Zázemí silné finanční instituce Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, výhodné bankovní produkty,... zobrazit nabídku»
HR and Payroll Administrator
Praha
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout: * Samostatnou a zodpovědnou pozici * Možnost získat či prohloubit zkušenosti v oblasti mezd a personalistiky *... zobrazit nabídku»
Investiční specialista - Praha
Praha
minulý měsíc
Zázemí stabilní společnosti – vítěze soutěže Top Zaměstnavatel 2016 Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, slevy na produkty,... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Finanční analytik / Specialista pro manažerské reportování na part time (m...
Praha
minulý měsíc
· Pracovní příležitost v rámci prestižního SVAZU PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR · Samostatnou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Manufacturing Controller
Plzeň
minulý měsíc
Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
okres Rokycany
minulý měsíc
Zázemí silné a stabilní společnosti Příspěvky na dojíždění Příspěvky na stravování Přítomnostní bonus Dovolená... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace