Práce v oboru Ekonomika (769) - strana 19

Ekonomika
Finanční účetní - Tachovsko
Tachov
před 2 měsíci
Bonusový systém společnosti Profesní vzdělávací kurzy Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování, stravenky Příspěvek... zobrazit nabídku»
Ekonom junior s nj+aj
Frenštát pod Radhoštěm
před 2 měsíci
Náš klient si své zaměstnance hýčká pomocí široké škály benefitů: · zajímavé finanční ohodnocení · práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v programu Pohoda? Pak nám... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
před 2 měsíci
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeňský
před 2 měsíci
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Kontroler/ka – junior
Královéhradecký
před 2 měsíci
Jste absolventem SŠ či VŠ ekonomického zaměření? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Máte technické myšlení a chcete... zobrazit nabídku»
Kalkulant – junior
Královéhradecký
před 2 měsíci
Jste absolventem střední či vysoké školy ekonomického zaměření? Máte analytické myšlení a komunikujete anglicky nebo německy? Chcete... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před 2 měsíci
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Středočeský
před 2 měsíci
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní s NJ
Praha
před 2 měsíci
* práci v malém a mladém kolektivu * příjemné prostředí * přátelskou a týmovou atmosféru * pružnou pracovní dobu * týden... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - plat až 45 000 Kč
Praha
před 2 měsíci
Co Vám na oplátku nabídneme?  Zajímavou a rozmanitou práci pro klienty z různých oblastní podnikání  Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před 2 měsíci
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Majetková/-ý účetní
Nový Jičín
před 2 měsíci
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemný pracovní kolektiv, podpora nadřízeného Motivující finanční ohodnocení a variabilní... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Nový Jičín
před 2 měsíci
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Specialista finančních reportů
Nový Jičín
před 2 měsíci
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 2 měsíci
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 2 měsíci
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Liberec
před 2 měsíci
Kromě práce v každým rokem více prosperující firmě, Vám nabízíme práci v dobrém kolektivu účetního oddělení. Dále se u nás... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace