Práce v oboru Ekonomika (778) - strana 19

Ekonomika
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
minulý měsíc
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Liberec
minulý měsíc
Kromě práce v každým rokem více prosperující firmě, Vám nabízíme práci v dobrém kolektivu účetního oddělení. Dále se u nás... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Controlling
Ústecký
minulý měsíc
Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky nebo německy??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora týmu platebního styku
Zlínský
minulý měsíc
Fixní mzdu + variabilní složku mzdy Zajímavé benefity Práci v mladém a dynamickém prostředí Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Zlín
Zlínský
minulý měsíc
Velmi zajímavé finanční ohodnocení Příjemné a reprezentativní prostředí Přátelský kolektiv Možnost osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Junior Workout Specialista
Praha
minulý měsíc
Co nabízíme? · Zázemí stabilní české společnosti působící na finančním trhu · Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním... zobrazit nabídku»
Obchodník pro devizové obchody
Praha, Plzeňský
minulý měsíc
A co za to od nás dostanete? · Vysoce nadstandardní ohodnocení · Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity · Hlavní... zobrazit nabídku»
Junior účetní s anglickým jazykem – vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek na HPP - možnost dalšího vzdělávání se (odborné kurzy) - 5 týdnů dovolené - velmi... zobrazit nabídku»
Finanční účetní ve výrobní společnosti (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého finančního oddělení posilu - finanční účetní. Nemusíte mít letité zkušenosti, rádi... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti účetnictví a je Vašim cílem se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk a chcete mít možnost... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (AJ/NJ)
Ústecký
minulý měsíc
Nadnárodní výrobní společnost Vám nabízí pracovní uplatnění s možností využití cizích jazyků na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka (NÁSTUP ihned)
Praha
minulý měsíc
* Smlouva na HPP * Fix 18 000 Kč + reálné měsíční bonusy až do výše 12 000 Kč (po 3 měsících navyšení fixu na 20.000) * Stravenky ve... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Účetní - zkrácený úvazek
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáte možnost práce na částečný úvazek a můžete nabídnout praxi ve vedení účetnictví? Těšíme se na Vaši reakci zaslání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace