Práce v oboru Ekonomika (766) - strana 2

Ekonomika
Nákupčí [automotive]
Liberec
dnes
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP - odborné vzdělávání - práci v silné... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní pro vícero zákazníků
Praha-Holešovice
dnes
Tato pozice nabízí zodpovědnou pozici samostatné účetní, která se stará a pečuje o svěřené zákazníky za oblast účetnictví. Je... zobrazit nabídku»
Payroll Accountant
Praha-Holešovice
dnes
Tato pozice nabízí samostatnou roli specialisty, který zpracovává dle zadání mzdy pro více zákazníků. Je kontaktní osobou pro své... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka v prodejně Albert Praha
Praha 4, 10, Černošice
dnes
Jistota stabilního zaměstnání Možnost měsíčního bonusu navíc Široká nabídka benefitů (stravenky, příspěvek na dopravu a... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - částečný úvazek
Praha 10
dnes
Co nabízíme: - možnosti pracovního úvazku: práce na HPP, možnost i na ŽL - v případě občasné potřeby lze využít vzdálený... zobrazit nabídku»
Účetní (vhodné i pro absolventku / absolventa bez praxe)
Pardubice
dnes
Zázemí prosperující a úspěšné české společnosti. Práce v přátelském kolektivu, perspektiva velmi dobře nastavených vzájemných... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Hradec Králové
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
European sales director
Česká republika
dnes
Home office Firemní automobil a další. Nadstandardní finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Práci v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Controller junior
okres Rychnov nad Kněžnou
včera
Zázemí stabilní společnosti Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené Zajímavé finanční ohodnocení a 13 plat Možnost... zobrazit nabídku»
Leaflet Coordinator
Praha
včera
For our valued client, strong international retail brand with HQ in Germany, we are searching for a candidate to fill a role of Leaflet Coordinator... zobrazit nabídku»
Personalistka - mzdová účetní
Ústecký
včera
Informace o klientovi / pozici Pro našeho klienta hledáme nového kolegu / kolegyni na výše zmiňovanou pracovní pozici. Vaší stěžejní... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava
Ostrava
včera
→ fixní mzdu 16.000 Kč (čistého) + propracovaný bonusový a motivační systém → bonusy až 20.000 Kč (čistého) → tablet, telefon,... zobrazit nabídku»
Referent/ka Finančního Oddělení
Praha
včera
CO VÁM DÁME: Naše know-how Zázemí jedničky na trhu online prodeje zájezdů Stravenky, slevy na zájezdy, školení, Relax Days, občasný... zobrazit nabídku»
Credit manažer/ka (1/2 úvazek)
- Brno
včera
- zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zajímavou pracovní pozici s možností dalšího vzdělávání - 5... zobrazit nabídku»
Cenový analytik
- Českobudějovicko
včera
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti
Praha 4
včera
Nabízíme: - stabilní zázemí velké hotelové společnosti, - dobré platové ohodnocení, - prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj, ... zobrazit nabídku»
Controller
Tachovsko
včera
- Uplatnění na zajímavé pozici - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Specialista pro controlling
Pardubice okolí
včera
Stanete se součástí renomované zahraniční společnosti. Finanční ohodnocení bude závislé na Vašich zkušenostech a dovednostech. K tomu se... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Brno
včera
- stabilní zaměstnání v zavedené společnosti - odbornou práci s možností dalšího vzdělávání - HPP na dobu neurčitou - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - interní pozice
Ostrava
včera
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 / 8:00-16:00 Příjemné pracovní prostředí v moderní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace