Práce v oboru Ekonomika (723) - strana 2

Ekonomika
Specialista finančních služeb – Jihlava
Jihlava
dnes
* nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * zázemí stabilní, prosperující... zobrazit nabídku»
Brigáda pro studenty VŠ - Kalkulant - administrativní pracovník
okr. Olomouc
dnes
* Zajímavá brigádu v prostředí výrobní společnosti * Možnost jazykového vzdělávání * Zajímavé finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
dnes
- zázemí stabilní společnosti - PP na dobu neurčitou - odpovídající platové podmínky - zaškolení na pozici - firemní benefity -... zobrazit nabídku»
Specialista credit collections s maďarštinou/francouzštinou-3804
Praha
dnes
Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty do nově otevíraného oddělení na pozici: ... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Ústecký
dnes
* Rozvíjející se moderní nadnárodní společnost * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Firemní akce * Školení v zahraničí * Pracoviště:... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Ústecký
dnes
* Rozvíjející se moderní nadnárodní společnost * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Firemní akce * Školení v zahraničí *... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí NJ
Hradec Králové
dnes
práce v nadnárodní výrobní společnosti, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Finanční účetní
okr. Chomutov
dnes
* práce na plný úvazek v zahraniční společnosti * pružný začátek/ konec pracovní doby * zaměstnanecké výhody a bonusy 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Senior mzdový/á účetní
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní poradenskou společnost, která se specializuje na outsourcing mzdových služeb a personalistiky, hledáme kolegu... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
dnes
* Příjemné a moderní pracovní prostředí nového závodu * Přátelský kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní a... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetního oddělení
Ústecký
dnes
* Příjemné a moderní pracovní prostředí nového závodu * Přátelský kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní a... zobrazit nabídku»
Účetní s NJ - i pro absolventy
Ústecký
dnes
* Šanci zahájit svou kariéru v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a... zobrazit nabídku»
Účetní s němčinou
Ústecký
dnes
* Práci v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a odborné kurzy *... zobrazit nabídku»
SEO specialista / konzultant pro e-shopy - pouze pro OZP
Praha 6 - metro Hradčanská - i pro ABSOLVENTY
dnes
SEO specialista / konzultant pro E-shopy - pouze pro OZP / OZZ s docházením do společnosti PRAHA 6 (metro Hradčanská) - I PRO ABSOLVENTY ... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Znojmo
Znojmo
dnes
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Zázemí stabilní, prosperující... zobrazit nabídku»
Risk manažer
Praha
dnes
Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním oboru Motivující platové ohodnocení Příjemné pracovní prostředí v mladém... zobrazit nabídku»
Obchodní analytik
České Budějovice
dnes
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Customer service specialist (HK)
Hradec Králové
dnes
- Práci v mezinárodní firmě, která stále roste - Šanci profesně růst spolu s firmou - Samozřejmě mzdu, kromě fixní části máme i... zobrazit nabídku»
Účetní - všeobecná
Praha
dnes
- vystavování faktur - evidence faktur došlých - vedení pokladny - zadávání faktur do systému - kontrola správnosti faktur -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista
Praha 8
dnes
zázemí významné společnosti, místo výkonu práce Praha 8, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé firemní benefity, příspěvek na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace