Práce v oboru Ekonomika (844) - strana 21

Ekonomika
Plant Controller
Karlovarsko
minulý měsíc
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Velmi zajímavé finanční ohodnocení - Možnost profesního růstu - Příspěvky na... zobrazit nabídku»
Treasury Specialist
Praha
minulý měsíc
We offer you: Using and improving your language skill is a great advantage. Additionally, you will get an attractive salary and other excellent... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Česká, středně velká společnost, která se zabývá vývojem softwaru, hledá uchazeče na pozici "finanční analytik". Jestliže máte na... zobrazit nabídku»
Konzultant IS / technická podpora (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Česká softwarová společnost, která se zabývá vývojem podnikových a účetních systému, přijme do týmu šikovného konzultanta. Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Nadšená účetní s praxí i bez praxe
Pardubický
před 2 měsíci
- ohodnoceni budete dle toho kolik zkušeností máte za sebou - vedle sebe budete mít férové kolegy, kteří si nešlapou na paty - od práce si... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody nástup možný ihned pracoviště: Ostrava zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
před 2 měsíci
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
okres Rokycany
před 2 měsíci
Zázemí silné a stabilní společnosti Příspěvky na dojíždění Příspěvky na stravování Přítomnostní bonus Dovolená... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Jihomoravský
před 2 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat s ABRA? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Controller
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti jako samostatný Controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Financial controller (junior) – vhodné i pro absolventy
Praha
před 2 měsíci
* pracovní činnost na HPP * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * možnost profesního rozvoje a růstu * nabídka vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu AJ + NJ
Jihomoravský
před 2 měsíci
Náplň práce: Příjem především příchozích hovorů klientů zákaznické linky Komunikace a kompletní servis zákazníkům... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace