Práce v oboru Ekonomika (774) - strana 21

Ekonomika

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

AR reporting specialist
Praha
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: „Reporting specialista - AR“ ... zobrazit nabídku»
Účetní ve státní příspěvkové organizaci
Praha
dnes
Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, která je tiskárnou ministerstva (jakého upřesníme při telefonickém pohovoru),... zobrazit nabídku»
Sales Analyst specialist
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SALES PLANNING ANALYST ... zobrazit nabídku»
Finanční controller - junior/senior
Praha
dnes
Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, poskytovatele služeb z oblasti zaměstnaneckých benefitů, hledáme... zobrazit nabídku»
Účetní - junior/senior
Praha - východ
dnes
Máte rád/a nové výzvy? Pro našeho klienta - nadnárodní obchodní společnost, hledáme kolegu na pozici Accountant - junior/senior, který bude... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
dnes
Pro našeho klienta, on-line obchod s potravinami, drogerií a doplňkovým sortimentem, který kromě běžného sortimentu nabízí i lokální... zobrazit nabídku»
Credit risk analyst
Praha
dnes
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
dnes
Společnost ATALIAN s.r.o., zajišťující kompletní facility management, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici SPECIALISTA NÁKUPU-... zobrazit nabídku»
Specialista SAP/ FI modul
Praha
dnes
- poskytování podpory ostatním evropským pobočkám a dceřiným společnostem - týmová spolupráce - řešení a odstraňování... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant a rozpočtář
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se výstavbami datových center a infrastruktur, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně... zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Královéhradecký
dnes
Toužíte pracovat v mezinárodní firmě, která má stabilní pozici na trhu? Máte zkušenosti s controllingem z výrobního... zobrazit nabídku»
Fakturantka-účetní s NJ/AJ
Plzeňský
dnes
Disponujete dobrými znalostmi a přehledem v účetnictví a chcete v něm získat zkušenosti a mít zároveň možnost využití angličtiny nebo... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ/NJ
Plzeňský
dnes
Máte zkušenosti a znalosti v oblasti účetnictví a chcete se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka produktového oddělení
Praha
dnes
Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a rád/a byste se důkladně naučil/a novým věcem –... zobrazit nabídku»
Coordinator for social impact projects
Praha
dnes
Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Our client – one of the world´s... zobrazit nabídku»
Credit Collection Specialist with German/French/Dutch + English
Praha
dnes
Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Would you like to work within... zobrazit nabídku»
Specialista přijatých faktur (M/Ž)
Praha 8
dnes
Pracovní poměr: HPP Nástup: ihned / dohodou Místo výkonu: Praha 8 FORMEL D. GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE, PARTS AND SERVICE... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - nákup
okr. Ústí nad Labem
dnes
- motivační finanční ohodnocení - individuální kariérní růst - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Finanční Controller
Praha
dnes
Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, významného českého výrobce a distributora elektra a domácích... zobrazit nabídku»
Telefonista/ka - administrativní pracovník
Jaroměř
dnes
Nabízíme hlavní pracovní poměr, možnost vzdělávání se a učit se od úspěšných, dobrý kolektiv a skvělý team. Pracovní doba je od... zobrazit nabídku»

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace