Práce v oboru Ekonomika (799) - strana 21

Ekonomika
Finanční účetní
Liberec
před 2 měsíci
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
HR administrátor/mzdová účetní
Liberec
před 3 měsíci
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Pozícia / pracovník kontrolingu chirmax
Praha
dnes
práci ve stabilní společnosti zajímavé finanční ohodnocení pololetní odměny benefity ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Praha
dnes
Práci ve stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pololetní odměny Benefity ze sociálního fondu 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Office manager – úsek správy smluv
Praha
dnes
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dobré platové podmínky a dlouhodobou perspektivu. K dispozici je zdarma jazykový kurz ke zlepšení... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Liberecký
dnes
práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost motivující platové podmínky stravenky zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Ústí nad Labem
Ústecký
dnes
práce v úzkém kolektivu motivující platové ohodnocení dlouhodobou perspektivu další profesní vzdělání zobrazit nabídku»
Vedoucí trestní kanceláře
Praha
dnes
platové ohodnocení podle NV č. 564/2006 v platném znění, s ohledem na dosažené vzdělání a doloženou praxi příspěvky na... zobrazit nabídku»
Účetní - Ostrava
Moravskoslezský
dnes
nástupní plat: 22 – 25 tis. Kč stravenky, prémie, odměny 13. a 14. plat příjemné pracovní prostředí a kolektiv vzdělávací... zobrazit nabídku»
Kalkulant - polygrafie
Jihomoravský
dnes
práci na HPP ve stabilní české firmě možnost dalšího vzdělávání, profesního a odborného růstu místo výkonu práce: Brno,... zobrazit nabídku»
Controller v oblasti prodeje a financí
Jihomoravský
dnes
Odborné vzdělávání Zázemí stabilní České výrobní společnosti s mezinárodní působností Finanční ohodnocení dle praxe a... zobrazit nabídku»
Fakturant / fakturantka
Jihomoravský
dnes
Odborné vzdělávání Zázemí stabilní České výrobní společnosti s mezinárodní působností Finanční ohodnocení dle praxe a... zobrazit nabídku»
Účetní – asistentka ředitele
Jihomoravský
dnes
Zázemí prestižní společnosti Práci v moderní dynamické a prosperující firmě Seberealizaci a osobní rozvoj Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí Odboru vnitřní správy Úřadu městské části Praha-Suchdol
Praha
dnes
Platové zařazení – 9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., příloha 4, platový stupeň dle délky započitatelné praxe,... zobrazit nabídku»
Payroll Support - Exekuce (25 hodin/týden)
Praha
dnes
Informace o klientovi / pozici Hledáme novou duši do naší mzdové účtárny v nových prostorách v centru Prahy. Chcete získat zkušenost s... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - částečný úvazek
Říčany, Modletice
dnes
Hledáte práci na částečný úvazek? Máte zkušenosti se zpracováním personální a mzdové agendy? Zajímá vás pracovní právo? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Plzeňský
dnes
Máte víceletou praxi s účetnictvím a široký přehled v účetní oblasti? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Finanční manažer - junior/senior
Praha
dnes
Pro obchodní společnost se sídlem na Praze 8 - Karlín hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici Vaše náplň práce > účtování... zobrazit nabídku»
Controlling manager
Praha
dnes
Pro našeho klienta, významnou výrobní a obchodní společnost se sídlem v Praze, hledáme kandidáta na pozici Controlling manager. Vaše... zobrazit nabídku»
Manažér kalkulace zakázek pro ocelové konstrukce
Středočeský
dnes
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu hledáme kandidáty na pozici Manažér... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace