Práce v oboru Ekonomika (746) - strana 4

Ekonomika
Asistent manažera - Ostrava/HPP
Ostrava
před 2 dny
Nabízíme: - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů) - možnost zdokonalení se v... zobrazit nabídku»
Asistent manažera - Praha
Praha
před 2 dny
Nabízíme: - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů) - možnost zdokonalení se v... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Mirošov
před 2 dny
zázemí stabilní české společnosti moderní pracovní prostředí trvalý pracovní poměr motivující mzdové ohodnocení firemní... zobrazit nabídku»
Referent marketingu - Ostrava (i absolventi)
Ostrava
před 2 dny
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Specialista kalkulací [automotive]
Chabařovice
před 2 dny
- Možnost profesního růstu formou vzdělávání - Zaměstnanecké benefity - Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Hradec Králové
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Liberec
před 2 dny
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP - odborné vzdělávání - práci v silné... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní pro vícero zákazníků
Praha-Holešovice
před 2 dny
Tato pozice nabízí zodpovědnou pozici samostatné účetní, která se stará a pečuje o svěřené zákazníky za oblast účetnictví. Je... zobrazit nabídku»
Payroll Accountant
Praha-Holešovice
před 2 dny
Tato pozice nabízí samostatnou roli specialisty, který zpracovává dle zadání mzdy pro více zákazníků. Je kontaktní osobou pro své... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka v prodejně Albert Praha
Praha 4, 10, Černošice
před 2 dny
Jistota stabilního zaměstnání Možnost měsíčního bonusu navíc Široká nabídka benefitů (stravenky, příspěvek na dopravu a... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - částečný úvazek
Praha 10
před 2 dny
Co nabízíme: - možnosti pracovního úvazku: práce na HPP, možnost i na ŽL - v případě občasné potřeby lze využít vzdálený... zobrazit nabídku»
Účetní (vhodné i pro absolventku / absolventa bez praxe)
Pardubice
před 2 dny
Zázemí prosperující a úspěšné české společnosti. Práce v přátelském kolektivu, perspektiva velmi dobře nastavených vzájemných... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Hradec Králové
před 2 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
European sales director
Česká republika
před 2 dny
Home office Firemní automobil a další. Nadstandardní finanční ohodnocení Příjemné pracovní prostředí Práci v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Controller junior
okres Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
Zázemí stabilní společnosti Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené Zajímavé finanční ohodnocení a 13 plat Možnost... zobrazit nabídku»
Leaflet Coordinator
Praha
před 4 dny
For our valued client, strong international retail brand with HQ in Germany, we are searching for a candidate to fill a role of Leaflet Coordinator... zobrazit nabídku»
Personalistka - mzdová účetní
Ústecký
před 4 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho klienta hledáme nového kolegu / kolegyni na výše zmiňovanou pracovní pozici. Vaší stěžejní... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava
Ostrava
před 4 dny
→ fixní mzdu 16.000 Kč (čistého) + propracovaný bonusový a motivační systém → bonusy až 20.000 Kč (čistého) → tablet, telefon,... zobrazit nabídku»
Referent/ka Finančního Oddělení
Praha
před 4 dny
CO VÁM DÁME: Naše know-how Zázemí jedničky na trhu online prodeje zájezdů Stravenky, slevy na zájezdy, školení, Relax Days, občasný... zobrazit nabídku»
Cenový analytik
- Českobudějovicko
před 4 dny
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace