Práce v oboru Ekonomika (782) - strana 4

Ekonomika
Samostatná účetní – Anděl
Praha
včera
Baví Vás účetnictví a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní a distribuční... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Mirošov
včera
zázemí stabilní české společnosti moderní pracovní prostředí trvalý pracovní poměr motivující mzdové ohodnocení firemní... zobrazit nabídku»
Stáž v oboru personalistika
Liberec nebo Praha
včera
Výsledek stáže u nás - zdokonalení komunikace nejen s potencionálními zaměstnanci - prohloubení organizačních schopností - osvojení... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele
Vysoké Mýto
včera
Nabízíme - perspektivní zaměstnání v moderní strojírenské společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké výhody a... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní pro vícero zákazníků
Praha-Holešovice
včera
Tato pozice nabízí zodpovědnou pozici samostatné účetní, která se stará a pečuje o svěřené zákazníky za oblast účetnictví. Je... zobrazit nabídku»
Payroll Accountant
Praha-Holešovice
včera
Tato pozice nabízí samostatnou roli specialisty, který zpracovává dle zadání mzdy pro více zákazníků. Je kontaktní osobou pro své... zobrazit nabídku»
Product and Pricing Specialist (Logistic)
Pardubice
včera
BENEFITS: INNOVATIVE WORK POSSIBILITY OF CAREER GROWTH 23 DAYS HOLIDAY COMPANY CANTEEN GYM AND MANY MORE COMPANY BENEFITS: phone, laptop,... zobrazit nabídku»
Účetní
Měšice u Prahy
včera
- pracovní poměr na dobu neurčitou - zázemí stabilní a dynamické společnosti - vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje
Roudnice u Hradce Králové
včera
telefon stravování ve firemním zařízení firemní akce různorodá práce v perspektivní firmě s dlouholetou tradicí zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - částečný úvazek
Praha 10
včera
Co nabízíme: - možnosti pracovního úvazku: práce na HPP, možnost i na ŽL - v případě občasné potřeby lze využít vzdálený... zobrazit nabídku»
Referent účetnictví
Lanškroun
včera
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Specialista/ka péče o zákazníky – Olomouc
Olomouc
včera
Nabízíme: Skvělou startovní pozici v mezinárodní bance - u nás máte možnost nasbírat zkušenosti a dále se rozvíjet! Jistou fixní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / manažer (MK accounting)
Pardubice
včera
Perspektivní pracovní uplatnění v prostředí úspěšné stabilní české společnosti. Adekvátní a motivující finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Účetní - částečný úvazek
Olomoucký kraj
před 2 dny
Co vám můžeme nabídnout: - zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího vzdělávání, růstu - příjemný pracovní kolektiv,... zobrazit nabídku»
Účetní – Praha 6
Praha
před 2 dny
možnost seberealizace a dalšího vzdělávání zaměstnanecké benefity pružnou pracovní dobu pracoviště v Praze 6 zobrazit nabídku»
Ekonomický náměstek
Praha
před 2 dny
Mzdové zařazení dle Vnitřního mzdového předpisu a zákona 262/2006 Sb. ve znění p.p., možnost seberealizace, 5 týdnů dovolené, stravenky,... zobrazit nabídku»
Účetní – Praha 6
Praha
před 2 dny
Mzdové zařazení dle Vnitřního mzdového předpisu a zákona 262/2006 Sb. ve znění p.p., možnost seberealizace, 5 týdnů dovolené, stravenky,... zobrazit nabídku»
Účetní – Medlešice u Chrudimi
Pardubický
před 2 dny
Stabilní zázemí české obchodní společnosti s působností po celé ČR. zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Pardubický
před 2 dny
Zajímavá práce ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu Stabilita zahraniční společnosti Zapracování v Německu Odpovídající... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
okres Chomutov
před 2 dny
- Stabilní zaměstnání v zázemí mezinárodní společnosti - Motivující platové ohodnocení - Dovolená navíc - Zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace