Práce v oboru Ekonomika (771) - strana 5

Ekonomika
Hlavní účetní
Ústí nad Labem
před 3 dny
Jaké to u nás je? * panuje u nás přátelská atmosféra * můžeš si určit začátek a konec pracovní doby (40 hod. týdně, pevná část... zobrazit nabídku»
Asistentka
Vyškov / Brno
před 3 dny
zázemí prosperující společnosti práci v kolektivu mladých energických kolegů profesní a kariérní růst s možností dalšího... zobrazit nabídku»
Back Office Manažer/ka
Mladá Boleslav
před 3 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální, příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího rozvoje -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Náchodsko
před 3 dny
- nástup dle dohody nebo ihned - perspektivní zaměstnání - stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Treasury and Credit Control Specialist
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost spadající do mezinárodní skupiny působící ve více než 40 zemích světa, hledáme... zobrazit nabídku»
Finanční controller a prokurista
Praha
před 3 dny
Různorodou a samostatnou práci v top managementu Práci v přátelském kolektivu Odpovídající platové ohodnocení Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Pricing Strategy Analyst - senior
Praha
před 3 dny
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Pricing Strategy... zobrazit nabídku»
Metodik produktu - úvěr
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Regional Project Manager - Europe
Praha
před 3 dny
For our valued client, strong international retail brand with HQ in Germany, we are searching for a candidate to fill a role of Regional Project... zobrazit nabídku»
Účetní – Pardubice
Pardubice
před 3 dny
Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis aut, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní – Pardubice. Náplň práce ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost s téměř 25-ti letou působností na trhu se zaměřením na organizační a ekonomické poradenství, hledáme... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha - východ
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která provozuje síť maloobchodních řetězců, hledáme vhodnou kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Sales Analyst specialist
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SALES PLANNING ANALYST ... zobrazit nabídku»
Účetní - junior/senior
Praha - východ
před 3 dny
Máte rád/a nové výzvy? Pro našeho klienta - nadnárodní obchodní společnost, hledáme kolegu na pozici Accountant - junior/senior, který bude... zobrazit nabídku»
Finanční controller senior
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční controller - senior. Klient je součástí mezinárodní skupiny, založené... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Ostrava
před 3 dny
Účetní kancelář GAMI CZ Ostrava, s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Požadavky: - min. SŠ vzdělání - praxi... zobrazit nabídku»
Finanční Controller
Praha
před 3 dny
Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, významného českého výrobce a distributora elektra a domácích... zobrazit nabídku»
Backoffice specialist
Třebíčsko
před 3 dny
dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Technolog
Holice
před 3 dny
moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti motivující mzdové ohodnocení příspěvky na závodní stravování po... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Praha
před 3 dny
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 8 - perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace