Práce v oboru Ekonomika (632) - strana 5

Ekonomika
Manažer řízení projektu
Pardubický
včera
zázemí stabilní nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené 3 dny v roce Sick Days stravenky v hodnotě 90,- Kč mobilní telefon ... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Ústecký
včera
stabilní zaměstnání se zázemím Skupiny ČEZ pracovní doba 37,5 hod. týdně pět týdnů dovolené příspěvek na doplňkové... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeňský
včera
Job Description Účtování faktur, vedení pokladny, controlling, reporting, závěrky, SAP? Jsou Vám tyto termíny dobře známé? Hovoříte... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - hlavní
Pardubický
včera
Společnost Vás odmění: - novým prostředím rychle rostoucí společnosti - benefity přinášející odpočinek, radost i zábavu - finančně... zobrazit nabídku»
Ekonom s AJ
Pardubický
včera
- Váš budoucí zaměstnavatel se zaměřuje na tvorbu příjemného pracoviště s dostatečným prostorem - ví, že si každý potřebuje... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha
včera
Pro našeho klienta, dovozce a distributora zahraničního tisku, hledáme účetní juniory! Společnost nabízí přes 650 různých publikací, od... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Brno
Brno
včera
* Zázemí stabilní, prosperující společnosti * Různorodou práci v oblasti komunikace s klienty * Komplexní zaškolení v poskytování... zobrazit nabídku»
Referent majetkové správy pro veřejné zakázky, odd. metodiky
Praha
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - lu221
Praha
včera
Pro mezinárodní společnost s více než 20letou tradicí, zabývající se prodejem hnojiv a krmiv pro hospodářská zvířata, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka (mzda od 35 - 40.000,- Kč)
Zlínský kraj
včera
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příspěvky na stravování - Firemní jazykové kurzy - Možnost odborného vzdělávání zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
včera
5 týdnů dovolené Prodej výrobků se slevou Firemní vzdělávání Využití znalostí cizích jazyků, jazykové kurzy Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Ústí nad Labem
včera
Za dobře odvedenou práci, se můžete těšit na tyto benefity: - 5 týdnů dovolené - pružnou pracovní dobu - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Fryčovice
včera
Strojírenská společnost TMETAL s.r.o., specializující se na výrobu a montáž ocelových, technologických konstrukcí, strojů a zařízení,... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní se znalostí AJ
Praha
včera
Nabídka zaměstnavatele - Možnost získat kvalitní zkušenosti při zpracování mezd pro jednoho či více zákazníků - Prohlubování... zobrazit nabídku»
Finanční Kontrolor s AJ nebo NJ -
Holýšov
včera
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní (plat 24 000)
Čejkovice
včera
zázemí stabilní společnosti práci v menším kolektivu, příjemné prostředí férové jednání (spokojený zaměstnanec - spokojený... zobrazit nabídku»
Kvělá příležitost pro mzdovou účetní + možnost home office
Středočeský, Praha
včera
Tým mzdových účetní pro závody mezinárodní výrobní společnosti hledá nové kolegyně či kolegy. Na starost dostanete vedení mzdové... zobrazit nabídku»
Obchodník s nemovitostmi 40.000 Kč - 80.000 Kč
Praha a okolí
včera
- nadstandardní provizní systém - rychlý kariérní růst od obchodníka juniora až po manažera pobočky - finanční podpora na Váš start... zobrazit nabídku»
Zprostředkovatel prodeje nemovitostí
Praha a okolí
včera
- nadstandardní provizní systém - finanční podpora na Váš start - vedení od zkušených managerů v oboru - provize za zprostředkování,... zobrazit nabídku»
Zástup za hlavní účetní / Senior účetní
Praha 5
včera
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzdové ohodnocení ve výši cca 50.000Kč + navýšení po zkušební době Dle... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace