Práce v oboru Ekonomika (782) - strana 5

Ekonomika
Finanční analytik
Praha
před 2 dny
Pro finanční investiční skupinu hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > provádění controllingových... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Praha
před 2 dny
Pro slovenskou finanční investiční skupinu hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > příprava pravidelných... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobně - obchodní společnost se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta /tku: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
před 2 dny
Profil ideálního kandidáta: SŠ ekonomického směru, kladný vztah k účetnictví a praxe na podobné pracovní pozici, znalost MS Office:... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční a mzdová účetní
Jižní Čechy, České Budějovice
před 2 dny
Pro našeho dlouholetého klienta, společnost působící od roku 2008 na trhu s osvětlením, hledáme novou kolegyni na pozici SAMOSTATNÉ... zobrazit nabídku»
Senior účetní/Team Leader
Praha
před 2 dny
Společnost Vám nabídne: - zajímavou pracovní příležitost v nově otevřené kanceláři na Praze 1 - flexibilní pracovní dobu - možnost... zobrazit nabídku»
Firemní právník - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před 2 dny
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Specialista pro controlling
Pardubice okolí
před 2 dny
Stanete se součástí renomované zahraniční společnosti. Finanční ohodnocení bude závislé na Vašich zkušenostech a dovednostech. K tomu se... zobrazit nabídku»
Controller for CZ and SK
Pardubice okolí
před 2 dny
WE OFFER: Work and possibility to gain experience from challenging environment Competitive remuneration based on skills and experience ... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Českobudějovicko
před 2 dny
zajímavá práce s možností kreativního řešení problémů možnost dalšího vzdělávání prostor pro profesní a kariérní růst... zobrazit nabídku»
Specialista back office
Brno
před 2 dny
ZAJÍMAVÁ A RŮZNORODÁ PRÁCE V ADMINISTRATIVĚ, KTERÁ VYŽADUJE PEČLIVOST A SILNOU OSOBNOST S ORGANIZAČNÍMI SCHOPNOSTMI. MOTIVACÍ JE NEJEN... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - interní pozice
Ostrava
před 2 dny
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 / 8:00-16:00 Příjemné pracovní prostředí v moderní... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora účetního oddělení (20 hod./ týden)
Praha
před 2 dny
- 100 Kč/ hod. - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická - získání velmi dobré praxe... zobrazit nabídku»
Asistentka (Výroba)
- Velešín
před 2 dny
- odpovědnou a samostatnou práci v menší firmě - motivující finanční ohodnocení – dle zkušeností - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 2 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 2 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Junior
Ostrava
před 2 dny
Dlouhodobá spolupráce na HPP Pravidelná pracovní doba PO-PÁ 7:30-15:30 Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské... zobrazit nabídku»
Recruiter
Praha, Středočeský
před 2 dny
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: možnost spolupracovat s lidmi, kteří dobré rady a pomoc při své práci ocení, praktické... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – asistentka
Praha, Středočeský
před 2 dny
plný případně po dohodě částečný pracovní úvazek flexibilní pracovní dobu rychle rostoucí společnost s velkým potenciálem ... zobrazit nabídku»
Expedient/ka
Nymburk
před 2 dny
. Pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování !! . Roční prémie podle plnění osobních i týmových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace