Práce v oboru Ekonomika (633) - strana 7

Ekonomika
Mzdová účetní
Liberecký
před 4 dny
* Práce ve stabilní nadnárodní společnosti * Možnost osobního rozvoje a profesního růstu * Motivující finanční ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Účetní
Liberecký
před 4 dny
* Zázemí mezinárodní společnosti * Možnost osobního rozvoje a profesního růstu * Atraktivní finanční ohodnocení * Vzdělávací a... zobrazit nabídku»
Main Accountant
Louny
před 4 dny
* zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné nadnárodní výrobní společnosti * možnost vzdělávání a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Finanční controller - 30-35.000 CZK
Královéhradecký
před 4 dny
Pracovní náplň - finanční controlling - analýzy - budgeting - forecasting - reporting - spolupráce s účetním oddělením - ad hoc.... zobrazit nabídku»
Účetní
Náchodsko
před 4 dny
- perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
před 4 dny
- zázemí prosperující společnosti - zapracování a předání agendy - podpora firmy - odpovídající platové ohodnocení + firemní... zobrazit nabídku»
Vedoucí investičních projektů
České Velenice
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty/ky. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Vedoucí finančního odelění - zahraničí
Zahraničí
před 4 dny
* manažerskou pozici, členství v představenstvu společnosti * práci pro rozvíjející se společnost * stabilitu a jistotu pracovní pozice... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ až 35.000,-, Praha centrum
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní dynamickou společnost v oblasti mezinárodní přepravy, aktuálně hledáme novou posilu do... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - okres Teplice
Ústecký
před 4 dny
Hledáme nového kolegu na pracovní pozici Mzdová účetní. Pracovní náplň: - správa pracovních smluv a jejich dodatků, - kompletní... zobrazit nabídku»
Účetní / fakturantka s AJ - až 35 000 Kč
Praha
před 4 dny
Mezinárodní společnost přijme do svého týmu novou kolegyni na pozici: účetní / fakturantka. Co Vás čeká: - Zadávání veřejných... zobrazit nabídku»
Financial Planning & Analysis Professional
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se pozemním odbavením v rámci letecké přepravy, hledáme nového kolegu... zobrazit nabídku»
Samostatný / á finanční účetní
Jihomoravský
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti účetního poradenství, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Pracovník controllingu
Jihomoravský
před 4 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce pracovníka controllingu Co bude náš klient požadovat po Vás? VŠ vzdělání ekonomického směru ... zobrazit nabídku»
Specialista/specialistka controllingu výroby
Jihomoravský
před 4 dny
Co bude Vaší náplní práce? zpracování ekonomických podkladů pro vrcholový management společnosti Co bude náš klient vyžadovat po... zobrazit nabídku»
Junior Logistik - šance pro absolventy
Praha
před 4 dny
Job Description Process Expert s pokročilou AJ a základní NJ Jste absolvent? Zajímáte se o mezinárodní obchod a logistiku? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Referent/ka – vedení kanceláře ředitele IT
Praha 4
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Asistentka se znalostí němčiny
Most
před 4 dny
dlouhodobá perspektiva zaměstnání v mezinárodní firmě s příjemnou firemní kulturou zajímavé firemní benefity firemní akce ... zobrazit nabídku»
Asistentka - Office coordinator
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, českou společnost působící v oblasti informačních technologií hledáme novou samostatnou a spolehlivou kolegyni na pozici... zobrazit nabídku»
Finanční účetnictví / controlling - podpora
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, specializující se na diagnostické zobrazování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetnictví /... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace