Práce v oboru Ekonomika (796) - strana 7

Ekonomika
Administrativní podpora účetního oddělení (20 hod./ týden)
Praha
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv - místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická - získání velmi dobré praxe v renomované... zobrazit nabídku»
Asistentka (Výroba)
- Velešín
před 4 dny
- odpovědnou a samostatnou práci v menší firmě - motivující finanční ohodnocení – dle zkušeností - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 4 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 4 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 4 dny
Co je náplní této práce? Úkolem obchodního zástupce je péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Specialista back office – Správa úverů
Praha
před 4 dny
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
před 4 dny
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
před 4 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Main Accountant
Louny
před 4 dny
* zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci ve významné nadnárodní výrobní společnosti * možnost vzdělávání a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Účetní správy nemovitostí
Praha
před 4 dny
- stabilní zázemí velké společosti - motivující mzdové ohodnocení - práci na HPP - benefity (sick days, stravenky, jazykové kurzy,... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Praha
před 4 dny
Akviziční obchodník Pro našeho klienta, působícího především v oblasti venture kapitálu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu - nákupčí
Hradec Králové
před 4 dny
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a... zobrazit nabídku»
Asistentka - vkládání dat
Brno
před 4 dny
práce na hlavní pracovní poměr smlouva na dobu neurčitou dobré platové ohodnocení stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Nastartuj svou kariéru ve financíchJUNIOR
Praha
před 5 dny
Ačkoliv jde o startovní pozici, mzda Vás určitě mile překvapí..ve společnosti funguje rotační program a je plně otevřena Vašemu... zobrazit nabídku»
Coordinator for social impact projects
Praha
před 5 dny
Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Our client – one of the world´s... zobrazit nabídku»
Credit Collection Specialist with German/French/Dutch + English
Praha
před 5 dny
Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Would you like to work within... zobrazit nabídku»
SQA Leader (#9143978) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: SQA Leader Popis... zobrazit nabídku»
Účetní - fakturantka
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem v Praze Vršovicích - hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Ostrava
před 5 dny
Účetní kancelář GAMI CZ Ostrava, s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Požadavky: - min. SŠ vzdělání - praxi... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace