Práce v oboru Ekonomika (706) - strana 7

Ekonomika
Controller
okr. Břeclav
před 3 dny
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Účetní s angličtinou na poloviční/plný úvazek
Praha
před 3 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní originální farmaceutickou společnost, sháníme vhodné kandidáty na pozici Účetní. Celkem... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce junior - vhodné i pro absolventy
Žďár nad Sázavou
před 3 dny
JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI? má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství bez větších... zobrazit nabídku»
Produktový manažer
Žďár nad Sázavou
před 3 dny
JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI? má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství – můžete... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Žďár nad Sázavou
před 3 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? možnosti dalšího profesního vzdělávání motivující mzdové ohodnocení, notebook a mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno
před 3 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Fryčovice
před 3 dny
Strojírenská společnost TMETAL s.r.o., specializující se na výrobu a montáž ocelových, technologických konstrukcí, strojů a zařízení,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka back office
Praha 7
před 3 dny
Pro českou agenturu práce přijmeme nového kolegu/ kolegyni na pozici asistent /ka (back office) Náplň práce: - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - cost manager s AJ
Praha (SZ okraj)
před 3 dny
- Zajímavou pracovní příležitost kombinující více profesních rolí - Možnost cestovat do zahraničí v rámci regionu CEE - Příležitost... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Praha 4/ čestlice
Praha
před 3 dny
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní a úspěšné společnosti - možnost profesního rozvoje - nástup dohodou - možnost ihned, počkáme i... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 3 dny
Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor/ka s AJ - čejč
Čejč
před 3 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené dotované firemní stravování... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Hustopeče
před 3 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 3 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Účetní [Liberec ]
Liberec
před 3 dny
- zdravotní péče a rehabilitace - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na stravování, vlastní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – dotace EU
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která dlouhodobě působí v oblasti komplexního poradenství při čerpání dotací ze strukturálních fondů... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Březnice
před 4 dny
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv Pracovní dobu od 7.30 – 16.00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní / Vedoucí účetního oddělení
Březnice
před 4 dny
Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv Pracovní dobu od 7.30 – 16.00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník - back office s AJ
okres Pardubice směr jih
před 4 dny
Co vlastně získáte? - práci v mezinárodním prostředí, kde budete neustále komunikovat v cizím jazyce - atraktivní mzdu dle zkušeností (23... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní a možná i víc
Praha
před 4 dny
Silná mezinárodní logistická firma hledá fajn účetní(ho) - přivítáme vás rádi v naší  moderní kanceláři, kde komplexně povedete... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace