Práce v oboru Ekonomika (747) - strana 7

Ekonomika
Credit controller with dutch - UP TO 46 000 CZK + benefits
Praha
před 4 dny
Job description - allocate incoming payments - credit management - setting credit limits - communication and develop relationships with clients -... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - 65 - 75 000 + finanční bonus
Praha
před 4 dny
Pracovní náplň - vedení účetnictví - kontrola účetních závěrek - sledování cash flow - zodpovědnost za platby daní - reporting do... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Ostrava
před 4 dny
zázemí stabilní a silné společnosti zajímavé finanční ohodnocení (fix 50 000 Kč) pružnou pracovní dobu benefity: služební... zobrazit nabídku»
Audit Senior
Praha
před 4 dny
Work in an international environment with assignments in countries of Central Europe Competitive salary and benefits package Excellent... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha - východ
před 4 dny
Máte zkušenosti se zpracováním personální a mzdové agendy? Zajímá vás pracovní právo? Rádi byste pracovali pro úspěšnou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Supervisor Accounting
Brno
před 4 dny
zajímavé finanční ohodnocení školení a rozvoj jazykové a další kurzy 5 týdnů dovolené příspěvky na stravování, připojištění zobrazit nabídku»
Junior účetní - Louny
Louny
před 4 dny
Odpovídající finanční ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání Smlouva na dobu neurčitou zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 4 dny
Co je náplní této práce? Úkolem obchodního zástupce je péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Specialista back office – Správa úverů
Praha
před 4 dny
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Výkonná asistentka ředitele hotelu – Mariánské Lázně
Mariánské lázne
před 4 dny
- Zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti - Odpovídající mzdové ohodnocení + 13 plat - Hlavní pracovní poměr - Příjemné... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka v prodejně Albert Tachov
Tachov
před 4 dny
Jistota stabilního zaměstnání Jistota výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Široká nabídka benefitů... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
před 4 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Vimperk
před 4 dny
Nastavuje parametry nakupovaných materiálů v rámci svých kompetencí. Spolupracuje s ostatními odděleními při nastavování parametrů... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Finanční účetní ve výrobní společnosti (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého finančního oddělení posilu - finanční účetní. Nemusíte mít letité zkušenosti, rádi... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Česká, středně velká společnost, která se zabývá vývojem softwaru, hledá uchazeče na pozici "finanční analytik". Jestliže máte na... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 5 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Praha
před 5 dny
Job Description Významná italská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní s přesahem do reportingu. Náplň práce:... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace