Práce v oboru Ekonomika (771) - strana 7

Ekonomika
Účetní
Tachovsko
před 5 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Specialist Accounting & Tax
Praha
před 5 dny
What we offer * Competitive remuneration and bonuses * Challengies of new projects * Modern and friendly working environment * Positive and great... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 4
Praha
před 5 dny
- získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Praha 4
Praha
před 5 dny
Co můžeme nabídnout: - získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu -... zobrazit nabídku»
R2 - IT analyst
Praha
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Náš klient je čeká firma, která se zabývá vývojem SW aplikací a datových skladů pro zahraniční banku.... zobrazit nabídku»
Credit Risk Analyst with Dutch
Praha
před 5 dny
For our longterm client, international company from FMCG sector, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk analyst -... zobrazit nabídku»
Účetní - Teplice
Teplice
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní dopravní společnost s dlouholetou tradicí a několika pobočkami po Evropě přijme do ekonomického úseku... zobrazit nabídku»
Administrátor pohledávek
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, velkododavatele náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení v oblastech zemědělství, zahradnictví,... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční a mzdová účetní
Jižní Čechy, České Budějovice
před 5 dny
Pro našeho dlouholetého, zákazníky i zaměstnanci vysoce ceněného klienta, působícího v obchodní oblasti s designovým zbožím, hledáme... zobrazit nabídku»
Bankéř obchodu a provozu
Brno
před 5 dny
° zázemí velké stabilní banky ° motivující finanční ohodnocení ° možnost kariérního růstu ° přátelské pracovní prostředí °... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
před 5 dny
práce ve stabilní společnosti příjemné pracovní prostředí dobré finanční ohodnocení práce na HPP 25 dní dovolené notebook a... zobrazit nabídku»
Asistentka - administrativní podpora Ostrava OZP!
Ostrava
před 5 dny
Zázemí stabilní společnosti Dobré pracovní podmínky Vstřícné jednání zobrazit nabídku»
Pricing data administrator
Praha
před 5 dny
Pro světového lídra v oblasti stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici PRICING DATA ADMINISTRATOR (SAP). Vhodný kandidát má... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Praha
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, stavební společnost, která je specialistou na odstraňování řas a plísní a rekonstrukce panelových budov, hledáme... zobrazit nabídku»
Credit risk analyst
Praha
před 5 dny
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 5 dny
Společnost ATALIAN s.r.o., zajišťující kompletní facility management, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici SPECIALISTA NÁKUPU-... zobrazit nabídku»
Manažer strategie
Praha
před 5 dny
Naším zákazníkem je významná logistická společnost s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na českém trhu. Z důvodů posílení... zobrazit nabídku»
Asistent/ka produktového oddělení
Praha
před 5 dny
Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a rád/a byste se důkladně naučil/a novým věcem –... zobrazit nabídku»
Credit Collection Specialist with German/French/Dutch + English
Praha
před 5 dny
Are you ambitious and positive person, who is driven by results and enjoys the spirit of broad culture spectrum? Would you like to work within... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 5 dny
* Příspěvek na stravování/Stravenky * Zázemí stabilní společnosti * Možnost vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace