Práce v oboru Ekonomika (756) - strana 8

Ekonomika
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Junior účetní s AJ - farmacie - vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
-Práci v prestižní společnosti a stabilním kolektivu -Řádné zaškolení na tuto pozici a průběžná doškolování -Zajímavou zkušenost z... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha karlín - Farmaceutická společnost
Praha
před týdnem
-Nadstandardní finanční ohodnocení -Přátelský kolektiv a relativně komorní atmosféru -Příležitost aktivně využívat světový... zobrazit nabídku»
Financial controller - farmacie - Praha
Praha
před týdnem
- Milý a profesionální pracovní kolektiv, - Zázemí mezinárodní farmaceutické společnosti, - Motivující finanční ohodnocení Vašeho... zobrazit nabídku»
Commercial Analyst - FMCG
Praha
před týdnem
Interesting work in international environment Great career growth opportunities and professional development Attractive package Place of employment:... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní, Praha
Praha
před týdnem
Jistotu a perspektivní zaměstnání v mezinárodní logistické společnosti Zázemí zahraniční společnosti Příjemný kolektiv, rodinná... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
před týdnem
HPP na dobu neurčitou Propracovaný systém kvartálních bonusů Příjemný tým spolupracovníků Stravenky 5 týdnů dovolené Sick days... zobrazit nabídku»
Finanční controller (projekty)
Šumperk
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost exportující do zahraničí hledáme novou posilu projektového týmu. Vaše náplň práce  kooperace... zobrazit nabídku»
Účetní - Louny
Středočeský, Ústecký
před týdnem
- zázemí stabilní stavební společnosti - velmi dobré pracovní podmínky a finanční ohodnocení - zajímavou práci v přátelském pracovním... zobrazit nabídku»
Kontrolor pro kompetenční centrum
Stráž nad Nisou
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po zkušební době - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Účetní [měsíční bonusy] (svexg)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Cost Estimator
Českolipsko
před týdnem
- Nadstandardní platové ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti -... zobrazit nabídku»
Samostatný ekonom / účetní
KRASLICE
před týdnem
Zajímavou práci ve společnosti, která je součástí silné a stabilní nadnárodní skupiny Příjemné pracovní prostředí Odpovídající... zobrazit nabídku»
Accounts Receivable Clerk s NJ a AJ
Modřice
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Clerk s AJ
Modřice
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (controller)
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte analytické schopnosti? Rádi pracujete s čísly? Mluvíte plynule anglicky? Pak čtěte dál! Do mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Junior účetní - vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
Job Description Baví Vás odvětví financí? Získali by jste rádi zkušenosti v účetnictví? Líbilo by se Vám prostředí mezinárodní firmy... zobrazit nabídku»
Finance Administration Help
Praha
před týdnem
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
M&A Consultant, 1+ rok zkušeností v Big4
Praha
před týdnem
Job Description Pracujete min. 1 rok (možná ale i trochu méně) v M&A oddělení Velké 4 nebo jiné poradenské společnosti ? Láká vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte zkušenost na vedoucí účetní pozici? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace