Práce v oboru Ekonomika (643) - strana 8

Ekonomika
Konzultant informačních systémů
Pardubický kraj
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost se sídlem na Pardubicku, hledáme vhodného kandidáta /tku na pozici Konzultant informačních... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ
Hradec Králové
před 4 dny
práce v úspěšné nadnárodní společnosti, možnost osobního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti, zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti se slovenskou legislativou v oblasti mzdového účetnictví?! Máte praxi na pozici samostatné účetní alespoň 2 roky?!!... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - znalost slovenské legislativy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte ekonomické vzdělání a chcete se ubírat směrem mzdového účetnictví? Hledáte si pracovní uplatnění v Brně? Orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Zlínský
před 4 dny
Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je český strojírenský výrobce sortimentu pro převod pohonu. Na českém i zahraničním trhu působíme již... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáte si práci v administrativě a jste komunikativní a otevřená osoba? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máš organizační schopnosti a jsi komunikativní? Jsi učenlivý/á a baví tě administrativní práce? Ovládáš angličtinu a nebojíš se jí... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Financial & Operations director
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je moderním vydavatelství a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní - Praha
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství,... zobrazit nabídku»
Účetní
Náchodsko
před 4 dny
- zapracování odcházející pracovnicí - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové podmínky - firemní benefity - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Junior účetní-faktury s AJ, Praha 8
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného mezinárodního klienta z oblasti dopravy aktuálně hledáme novou posilu do teamu na výše uvedenou pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 5 (Strakonická)
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, dovozce a distributora zahraničního tisku, hledáme junior účetní! Společnost nabízí přes 650 různých publikací, od... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní a personalista
okr. Přerov
před 4 dny
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zaškolení + pravidelné vzdělávání * příspěvek na stravování * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, daňově poradenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Mzdová účetní. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - lu221
Praha
před 4 dny
Pro mezinárodní společnost s více než 20letou tradicí, zabývající se prodejem hnojiv a krmivy pro hospodářská zvířata, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Bankéř pro malé firmy a podnikatele – Praha
Praha
před 4 dny
Zázemí silné finanční instituce Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, výhodné bankovní produkty,... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Specialist with English
Jihomoravský
před 4 dny
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Ústí nad Labem
před 4 dny
- stabilní zaměstnání u prosperující, zavedené společnosti - příjemný pracovní kolektiv - inspirující prostředí - balíček... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní - okres děčín
Ústecký
před 4 dny
Náplň práce: - účetní evidence a vedení účetních knih, - vyhotovování účetních dokladů, - sestavování účetních uzávěrek, -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace