Práce v oboru Ekonomika (791) - strana 8

Ekonomika
!!junior daňový poradce - vhodné pro absolventy!!
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta - menší společnost, která se zabývá externím poradenstvím v oblasti podnikových financí, auditu a... zobrazit nabídku»
AR / credit manager with french - 75 - 90 000 CZK
Praha
před 4 dny
Job description Conduct ledger reviews with credit control team, set up actions and targets. Analyze customer behavior, recommending methods to... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Kreditní manažer
Mirošov
před 4 dny
zázemí stabilní české společnosti trvalý pracovní poměr motivující mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Účetní s maďarštinou - junior, senior
Praha, Liberecký
před 4 dny
Job Description Mezinárodní společnost otevírá účetní pozice pro absolventy nebo i zkušené účetní. Přečtěte si více informací k... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před 4 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
QualityOfficer
Plzeň
před 5 dny
dotované jídlo jazykové kurzy a jiná školení roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ – velká šance!
Plzeň
před 5 dny
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Finance Administration Help-komunikace s shared serv. centre
Praha
před 5 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Finance Administration Help - podpora účtování faktur
Praha
před 5 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Praha 4
před 5 dny
Tuto pozici obsazujeme pro českou společnost s mezinárodní působností obchodující v oblasti služeb (nejedná se o finanční produkty), Praha... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer (SME)
Praha
před 5 dny
Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici: Regionální... zobrazit nabídku»
Finanční analytik/controller
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, přední investiční a poradenskou společnost působící v oblasti nákupů, správy, restrukturalizací a prodejů... zobrazit nabídku»
Junior BPA - 30. - 37.000,-CZK
Praha
před 5 dny
We offer: - Workplace: Prague 4. - Salary: 30. - 37.000,-CZK + benefits. - Work for prestigious international company. - Start date: immediatetly. zobrazit nabídku»
Administrativní podpora účetního oddělení (20 hod./ týden)
Praha
před 5 dny
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv - místo výkonu práce nedaleko metra Budějovická - získání velmi dobré praxe v renomované... zobrazit nabídku»
Asistentka (Výroba)
- Velešín
před 5 dny
- odpovědnou a samostatnou práci v menší firmě - motivující finanční ohodnocení – dle zkušeností - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 5 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 5 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 5 dny
Co je náplní této práce? Úkolem obchodního zástupce je péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Specialista back office – Správa úverů
Praha
před 5 dny
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace