Práce v oboru Ekonomika (631) - strana 9

Ekonomika
Ekonom s AJ
Pardubický
před 6 dny
- Váš budoucí zaměstnavatel se zaměřuje na tvorbu příjemného pracoviště s dostatečným prostorem - ví, že si každý potřebuje... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - lu221
Praha
před 6 dny
Pro mezinárodní společnost s více než 20letou tradicí, zabývající se prodejem hnojiv a krmiv pro hospodářská zvířata, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka (mzda od 35 - 40.000,- Kč)
Zlínský kraj
před 6 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příspěvky na stravování - Firemní jazykové kurzy - Možnost odborného vzdělávání zobrazit nabídku»
Skvělá příležitost pro mzdovou účetní + možnost home office
Středočeský, Praha
před 6 dny
Tým mzdových účetní pro závody mezinárodní výrobní společnosti hledá nové kolegyně či kolegy. Na starost dostanete vedení mzdové... zobrazit nabídku»
Obchodní manager - pojištění pohledávek #1758623 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před 6 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, specialistu na pojištění pohledávek, factoring, financování a související poradenství,... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního a ekonomického oddělení
Liberecký, Ústecký
před 6 dny
Společnost s tradicí hledá do svého týmu vedoucího obchodního a ekonomického oddělení. Náplň práce: - zpracovávání podkladů pro... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Accountant/financial assistant
Brno
před týdnem
WHAT DO WE OFFER? a challenging, comprehensive and responsible position within a growing , international company that thrives on team spirit... zobrazit nabídku»
Fakturantka / účetní s německým jazykem
Praha
před týdnem
Zodpovědnost za dané účetní procesy pro německé pobočky týkající se GL zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústecký
před týdnem
Popis společnosti Aktivně Vám nabízíme pracovní místo Mzdové účetní pro jednu výrobní společnost, která Vám může nabídnout... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Chodov
Praha
před týdnem
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
před týdnem
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, který vyrábí světlovody již do roku 1999 a nabízí profesionální řešení osvětlení na různých tmavých místech,... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před týdnem
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Zástupce hlavní účetní
Liberecký, Ústecký
před týdnem
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici zástupce hlavní účetní: Náplň práce: - provádění pravidelných kontrol, - zpracovávání... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonomického oddělení
Ústí nad Labem
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost specializující se na rekonstrukce a opravy vodohospodářských staveb a provádí statické zajištění objektů,... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Zahraničí
před týdnem
* nadstandardní mzdové ohodnocení * účast ve vrcholovém vedení společnosti * příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji * podíl na... zobrazit nabídku»
Junior Sales Manager - plasty
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní, prosperující společnost, která je významným evropským distributorem speciálních chemických surovin... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům fyzickým osobám... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Specialist with English
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace