Práce v oboru Ekonomika (773) - strana 9

Ekonomika
Datový analytik controllingu
Praha
před týdnem
DATA – ČÍSLA – TABULKY - GRAFY Máte analytický mozek a logické uvažování? V datech, číslech, tabulkách a grafech se cítíte jako... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu
Plzeň
před týdnem
- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní se znalostí NJ
Plzeň
před týdnem
- zázemí stabilní zahraniční společnosti - možnost dalšího vzdělávání - dovolenou navíc - zajímavé mzdové ohodnocení zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte zkušenost na vedoucí účetní pozici? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte zkušenost na účetní pozici? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Brno
před týdnem
Job Description Máte analytické schopnosti? Rádi pracujete s čísly? Mluvíte plynule anglicky? Pak čtěte dál! Do mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Brno
před týdnem
Job Description Máte již praxi na účetní pozici? Baví Vás mentorovat jiné zaměstnance? Chcete pracovat v dynamické společnosti? Pak čtěte... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Liberec
před týdnem
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP - odborné vzdělávání - práci v silné... zobrazit nabídku»
Finanční ředitelka / finanční ředitel
Středočeský, Karlovarský, Ústecký
před týdnem
zázemí prosperující stavební společnosti zajímavou práci v přátelském pracovním týmu velmi dobré pracovní podmínky a... zobrazit nabídku»
Controlling specialist [automotive] (svewo)
Liberec
před týdnem
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - zdravotní... zobrazit nabídku»
Účetní [měsíční bonusy] (svexg)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Účetní [stabilní zaměstnavatel]
Teplice
před týdnem
- odpovídající finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Junior Controller
praha
před týdnem
zajímavá práce v mezinárodní rychle se rozvíjející společnosti příjemný pracovní kolektiv balíček benefitů - Cafeteria ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ostrov u Stříbra
před týdnem
- Rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí - 5 týdnů dovolené, závodní stravování - Příspěvek na dovolenou, Vánoce a... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky – Den otevřených dveří!
Karviná
před týdnem
Stabilní zaměstnání s možností osobního i kariérního rozvoje Práci na pracovní smlouvu přímo v innogy Fixní nástupní mzdu od... zobrazit nabídku»
Specialista pro mailovou komunikaci se zákazníky
Ostrava
před týdnem
Práci ve stabilní společnosti, která Vám nabídne kariérní rozvoj Nástupní fixní mzdu od 16 000Kč + variabilní složku mzdy ve výši... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní do úspěšné společnosti
Středočeský
před týdnem
Máte praxi v mzdovém účetnictví? Nevadí Vám občas vycestovat i mimo svou kancelář? Pak mi pošlete Váš životopis! Co bude náplní... zobrazit nabídku»
Konzultant Transfer prices
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro převodní/transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
před týdnem
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Mladá Boleslav
Středočeský
před týdnem
Máte rozhled v oblasti účetnictví a financí? Jste pečlivá, zodpovědná a baví Vás komplexní zajištění podnikového účetnictví? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace