Práce v oboru Ekonomika (763) - strana 9

Ekonomika
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Fakturantka/Asistentka -zajímavé finanční ohodnocení
České Budějovice a okolí
před 6 dny
Náplň práce: Příprava, fakturace a evidence podvojného účetnictví včetně skladové evidence pro hlavni účetní Perfektní vedení a... zobrazit nabídku»
Účetní - zajímavé finanční ohodnocení
České Budějovice
před 6 dny
Náplň práce: Vedení kompletního podvojného účetnictví, včetně DPH, skladové evidence apod. Zpracovaní mezd Evidence agendy k... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 6 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 6 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Účetní pro ČR/SR (Praha - Modřany)
Praha
před 6 dny
· motivující finanční ohodnocení . HPP · příjemné pracovní prostředí a kolektiv · zázemí velmi dynamicky se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní
Praha
před 6 dny
· motivující finanční ohodnocení · příjemné pracovní prostředí a kolektiv · zázemí stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Technický nákupčí (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Stabilní česká společnost hledá do svého týmu posilu na pozici nákupčího materiálů a subdodávek v oblasti energetiky/strojírenství.... zobrazit nabídku»
Do you speak polish? AR Accountant wanted! (#9067591) (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 6 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak POLISH? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 6 dny
Pro dynamickou výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 6 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 6 dny
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Key Account Manager – Obalové materiály
Středočeský
před týdnem
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributorů papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Středočeský
před týdnem
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributor papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel se zaměřením na obch. řetězce (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do české společnosti v Brně s dlouholetou tradicí, hledáme šikovné kandidáty na pozici obchodního ředitele.Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s FJ a AJ
Praha
před týdnem
-Práci ve sdílené kanceláři v západní části Prahy na trase metra B -Zázemí velké mezinárodní společnosti -Pět týdnů... zobrazit nabídku»
Sales Analyst - vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
Pracovní náplň Vaší hlavní činností bude: - Správa prodejních a finančních analytických nástrojů - Příprava analýz a reportů pro... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s polštinou
Ostrava
před týdnem
Moderní gynekologická klinika IVF Science Ostrava (areál Fakultní nemocnice) se zaměřením na léčbu neplodnosti, přijme zdravotní sestru na... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny - Teplice
Teplice
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní dopravní společnost s dlouholetou tradicí a několika pobočkami po Evropě, hledáme pracovníka na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace