Práce v oboru Ekonomika (770) - strana 9

Ekonomika
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před 6 dny
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Chodov
Praha
před 6 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Kyjov
Kyjov
před 6 dny
CO NABÍZÍME? nástup možný co nejdříve nebo dohodou hlavní pracovní poměr moderní a příjemné pracovní prostředí pružnou... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Hradec Králové
před 6 dny
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Analytik komerčních aktivit
Praha 8
před 6 dny
Roční odměny 5 týdnů dovolené 3 dny FLEXIDAY Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění Příspěvek na léky Stravenky... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista [výrobní společnost]
Klášterec nad Ohří
před 6 dny
- smlouva na dobu neurčitou - bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - poloviční úvazek
Praha 10
před 6 dny
Co nabízíme: - stabilní zázemí - flexibilní pracovní doba - bonusy, stravenky, atd. - příjemné pracovní prostředí - zajímavé... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Zlín, Olomouc
před 6 dny
- práce na hlavní pracovní poměr pro personální agenturu - flexibilní začátek a konec pracovní doby - pouze začátkem měsíce je třeba... zobrazit nabídku»
Daňový poradce pro účetní společnost
Praha 10 - Malešice
před 6 dny
Co nabízíme: - možnosti pracovního úvazku: práce na HPP nebo na ŽL - nástup možný ihned - stabilitu středně velké společnosti... zobrazit nabídku»
HR manažer [mezinárodní společnost]
Chomutov
před 6 dny
- perspektivní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti - kvartální odměny - mobilní telefon, laptop - další firemní výhody... zobrazit nabídku»
Sales director se zaměřením na retail (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme dravého ředitele obchodní firmy, který vládne plynulou angličtinou, má zkušenost s vedením společnosti. Baví Vás obchod? Máte... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti se slovenskou legislativou v oblasti mzdového účetnictví?! Máte praxi na pozici samostatné účetní alespoň 2 roky?!!... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - znalost slovenské legislativy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte ekonomické vzdělání a chcete se ubírat směrem mzdového účetnictví? Hledáte si pracovní uplatnění v Brně? Orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Liberec
před týdnem
* Zázemí mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Možnost osobního rozvoje a profesního... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s AJ a NJ - flexibil.pracovní doba, home offices
Praha
před týdnem
Job Description NÁPLŇ PRÁCE: - komunikace s dodavateli ze zahraničí - administrativní podpora daného oddělení (nákup nebo finance) -... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik - 55 - 65 000 CZK
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - výpočet rezerv dle příslušných standardů a ukazatelů - pojistně matematické analýzy a prezentování jejich výstupů -... zobrazit nabídku»
Administrátor Správy Pohledávek
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici Administrátor Správy Pohledávek. Náplň práce: Veškeré... zobrazit nabídku»
Senior Credit Controller
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici Senior Credit Controller. Náplň práce: - Spolupráce na... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici finanční účetní. Náplň práce: - Příprava... zobrazit nabídku»
Junior Financial Controller
Plzeň
před týdnem
For our client, an international company with headquarters in Plzen we are looking for a suitable candidate for the positon Junior Financial... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace