Práce v oboru Ekonomika (832) - strana 9

Ekonomika
Finanční analytik
Nový Jičín
před týdnem
stabilní mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - developerská společnost
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost nadnárodní developerské společnosti, hledáme Samostatná/ý účetní. Předmětem činnosti... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s AJ – využití AJ!
Plzeň
před týdnem
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Účetní ve státní příspěvkové organizaci
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, která je tiskárnou ministerstva (jakého upřesníme při telefonickém pohovoru),... zobrazit nabídku»
Asistent/ka v administrativě a účetnictví
Plzeň
před týdnem
perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě možnost dalšího vzdělávání, jazykový kurz dovolená navíc ... zobrazit nabídku»
Controlling specialist with English
Moravskoslezský
před týdnem
Baví Váš čísla a finanční analýzy? Zvládáte komunikaci v angličtině? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeňský
před týdnem
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Kontroler/ka – junior
Královéhradecký
před týdnem
Jste absolventem SŠ či VŠ ekonomického zaměření? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Máte technické myšlení a chcete... zobrazit nabídku»
Kalkulant – junior
Královéhradecký
před týdnem
Jste absolventem střední či vysoké školy ekonomického zaměření? Máte analytické myšlení a komunikujete anglicky nebo německy? Chcete... zobrazit nabídku»
Pro absol√enty Baví Tě ∑xcel a mluvíš ang∫icky?
Praha
před týdnem
Přostředí mezinárodní společnosti, zaškolení a rozvoj kariéry s možností dalšího vzdělávání HPP, po jednom roku smlouva dobu... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Pardubice
před týdnem
Stanete se součástí prosperující společnosti s celorepublikovou působností. Dostane se Vám velmi precizního zapracování a budete moct dál... zobrazit nabídku»
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
před týdnem
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení – 20.000Kč - 25.000 nástupní plat + navýšení po 3 měsíční zkušební době + navýšení po roce + roční odměny... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před týdnem
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před týdnem
Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti personalistiky Možnost profesního růstu společně s růstem společnosti Delmart s.r.o. ... zobrazit nabídku»
Vedoucí finanční účtárny
Moravskoslezský, Zlínský
před týdnem
zázemí a know–how mezinárodní skupiny 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (dle... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb pro průmyslové provozy, kanceláře,... zobrazit nabídku»
Finanční controller - junior/senior
Praha
před týdnem
Baví Vás práce s čísly, analýza dat a controlling? Pro našeho klienta, poskytovatele služeb z oblasti zaměstnaneckých benefitů, hledáme... zobrazit nabídku»
Účetní - junior/senior
Praha - východ
před týdnem
Máte rád/a nové výzvy? Pro našeho klienta - nadnárodní obchodní společnost, hledáme kolegu na pozici Accountant - junior/senior, který bude... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace