Práce v oboru Ekonomika (756) - strana 9

Ekonomika
Finanční analytik
Brno
před týdnem
Job Description Máte analytické schopnosti? Rádi pracujete s čísly? Mluvíte plynule anglicky? Pak čtěte dál! Do mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Brno
před týdnem
Job Description Máte již praxi na účetní pozici? Baví Vás mentorovat jiné zaměstnance? Chcete pracovat v dynamické společnosti? Pak čtěte... zobrazit nabídku»
Finance Controller s NJ - vítáme auditory a Senior GL
Praha
před týdnem
Job Description Naším klientem je společnost s oblíbeným produktem a zároveň i s výjimečným zázemím pro své zaměstnance. Hledáme... zobrazit nabídku»
Join the global lego® Family - Controller GL with German
Praha
před týdnem
Job Description Controller looking for a development opportunity Are you looking to build on your capabilities via day-to-day challenges and... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - mezinárodní společnost, skvělé zázemí
Praha
před týdnem
Job Description Pracujete jako Zástupce Hlavní účetní nebo Senior účetní - mentor a chcete se posunout na pozici Hlavní účetní ? Nebo na... zobrazit nabídku»
Credit Analyst
Praha
před týdnem
Job Description Do you enjoy financial analysis? Would you like to be responsible for a portfolio of customers of a large international company? For... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Junior/Senior
Praha
před týdnem
Pracovní náplň Láká Vás oblast mzdového účetnictví? Jste čertvý/á absolvent/ka s krátkodobou zkušeností či kandidát/ka s letitou... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Praha
před týdnem
Job Description Máte zkušenosti v oblasti financí minimálně 2 roky? Hledáte příležitost jak rozšířit svoje profesní zkušenosti? Líbilo... zobrazit nabídku»
AP with German
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Are you looking for new opportunity in Accounts Payable? We would like to offer you very interesting position for international... zobrazit nabídku»
R2 - IT analyst
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Náš klient je čeká firma, která se zabývá vývojem SW aplikací a datových skladů pro zahraniční banku.... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Brno
před týdnem
Job Description Máte zkušenost na účetní pozici? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dál! Do... zobrazit nabídku»
Finance & Controlling Manager
Cheb
před týdnem
Job Description Výjimečná pracovní příležitost : start-up projekt pro významnou mezinárodní společnost. Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Marketingový referent (24.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
!Angličtina toť tvůj jazyk! Umíš-li anglicky a chceš budovat kariéru, tak to je místo právě pro tebe! Hledáme někoho kdo má tah na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Most
před týdnem
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující platové ohodnocení Zaměstnanecké benefity Dovolená navíc Možnost... zobrazit nabídku»
Finance Controller
okres Cheb
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí možnost dalšího profesního rozvoje příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Analytik účetního oddělení
Moravskoslezský
před týdnem
Pro nadnárodní výrobní korporaci hledáme kandidáta na pozici účetní analytik Budete potřebovat znalost všeobecného účetnictví ... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní
Velká Bíteš
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, výrobní mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku Vaše... zobrazit nabídku»
Senior Controller for CZ
Near Pardubice
před týdnem
WE OFFER: Work and possibility to gain experience from challenging environment Competitive remuneration based on skills and experience ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Mladá Boleslav
před týdnem
HLEDÁ SE PANÍ, SLEČNA NEBO PAN „HLAVNÍ ÚČETNÍ“ Jste zkušená nebo zkušený účetní, mistryně nebo mistr ve svém oboru nebo účetní... zobrazit nabídku»
Accountant Specialist
Hradec Králové
před týdnem
práce v nadnárodní výrobní společnosti v klíčové pozici, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace