Práce v oboru Elektrotechnické profese (2132)

Elektrotechnické profese
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40 - 55.000 Kč)
Brno
dnes
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a technického vedení týmu v oblasti vývoje Embedded SW. Pozice je vhodná i pro zkušené... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby
Nové město nad Metují
dnes
- odpovídající platové podmínky - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Diagnostik pro osobní vozy
Ostrava
dnes
Autorizovaný servis AUTOLAROS SPEED s.r.o. (zn. Hyundai a Mazda), hledá do svého týmu DIAGNOSTIKA PRO OSOBNÍ VOZY. Požadujeme: - profesní zkušenost a kvalifikaci v oboru automobilové... zobrazit nabídku»
Automechanik - 4152
Praha
dnes
Naším klientem je společnost, která se zabývá prodejem a pronájmem strojů komplexního sortimentu - od malých sekaček až po velké nákladní stroje se specializovanými úkoly, jejichž nástavby mj. také vyvíjí a vyrábí.... zobrazit nabídku»
Vývojář - Inženýr elektro přístrojů - nástup ihned
okr. Chomutov
dnes
* NÁSTUP IHNED * Platové ohodnocení dle dosavadní praxe * Zaměstnání ve firmě, která nabízí nejen stabilitu, ale zejména neustálý růst * Možnost osobního rozvoje a získávání poznatků v oboru, který se stále... zobrazit nabídku»
SW developer - Image Processing
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Zaměstnanecké výhody, benefity - Příležitost uplatnit své znalosti, zkušenosti a zájem o oblast zpracování obrazu - MOŽNOST ČÁSTEČNÉ PRÁCE Z DOMOVA až polovinu pracovní doby - Možnost podílet se na realizaci... zobrazit nabídku»
Projektant NN, VN, elektroinstalace
Brno
dnes
- velmi dobré mzdové ohodnocení s možností růstu - příjemné pracovní prostředí - práce v kanceláři i v terénu - odborná technická... zobrazit nabídku»
Elektrikář silnoproud
Brno
dnes
Pro našeho klienta, specialistu na interiérové bazény a wellness, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář silnoproud. Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Programmer C/C++ - 2D/3D Image processing (25 - 45.000 Kč)
Brno
dnes
Máme zde novou pracovní příležitost pro člověka, který se zhlédl ve vývoji v C/C++ s přesahem do grafických prvků a zpracování 2D/3D... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40 - 55.000 Kč)
Brno
dnes
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér
Praha
dnes
* zajímavé finanční ohodnocení a 13. a 14. plat * Příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí * Stravenky, penzijní... zobrazit nabídku»
Strojírenský projekant
Královéhradecký
dnes
Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní dobu s měsíčním fondem odpracovaných hodin - platové ohodnocení dle Vašich... zobrazit nabídku»
EHS inženýr - systémová kvalita
okr. Chomutov
dnes
- zázemí stabilní a prosperující společnosti - motivující mzdové ohodnocení a měsíční bonusy - možnost osobního a profesního rozvoje zobrazit nabídku»
Seřizovač - Stará Boleslav
Stará Boleslav
dnes
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme kandidáty na pozici Seřizovače. Hlavní... zobrazit nabídku»
Technical support engineer
Moravskoslezský
dnes
Mezinárodní výrobní a vývojová společnost, která má velké jméno jak ve světě tak v ČR hledá do svého týmu posilu na pozici ... zobrazit nabídku»
Test inženýr, 40-70 000 Kč
Moravskoslezský
dnes
Ať už jste šikovný absolvent nebo již zkušený kandidát v oblasti elektrotechniky a chcete uplatnit nebo rozvíjet své vědomosti, schopnosti... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Moravskoslezský
dnes
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici HW... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro - vývoj SW
Moravskoslezský
dnes
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí Inženýr - mechatronika, nové vývojové centrum v Praze
Praha 8
dnes
Pojďte s námi pracovat do společnosti, které na pracovním prostředí a atmosféře opravdu záleží. Přesvědčit se o tom můžete sami!... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace