Práce v oboru Elektrotechnické profese (2114)

Elektrotechnické profese
Hledáme techniky a specialisty na oddělení analýz
Pardubice
5 týdnů dovolené částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění bonusy ve formě kafeterie ... zobrazit nabídku»
Elektrikár (m/ž) Nemecko, 13,10€ brutto/hod
Hannover a okolie
Spoločnosť Olympia Personaldienstleistungen GmbH obsadzuje pozíciiu: Elektrikár (m/ž) Popis práce: samostatné zapájanie a montáž skriňových rozvádzačov, rôznych E-komponentov a systémov podľa predloženej... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Praha - Vestec
Nabízíme zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti, která patří mezi evropské lídry v oboru, - nadstandardní platové ohodnocení - smlouvu na dobu neurčitou - pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - průmysl, MaR / Německo 24.07.2017
Německo
Nabízíme práci pro 4 elektrikářů do Německa. Je třeba mít praxi v průmyslových elektroinstalacích, měřicí, řídicí a regulační techniky. Podmínkou spolupráce je živnostenský list, praxe a ochota cestovat. ... zobrazit nabídku»
Montér telekomunikačních sítí - optika
Praha
Co za to získáte? * K dispozici budete mít 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Pro zvyšování kvalifikace budete mít možnost účastnit se odborných kurzů * Získáte příspěvek na stravování * S Vašimi... zobrazit nabídku»
EMEA Systems Engineering Manager
Rožnov pod Radhoštěm
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových manažerských zkušeností při vedení týmu zabývajícího se tvorbou aplikačních řešení podílet na vývoji nových technických řešení a... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Servisní technik - pro absolventy
Praha
dnes
Pro výrobní společnost sídlící na Praze 10 hledáme absolventy v oboru elektrotechnika. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha a okolí
dnes
Společnost zabývající se automatickými linkami a dopravními systémy po celé ČR přijme do do svých řad nového kolegu na pozici Vaše... zobrazit nabídku»
Technik kvality plošných spojů
České Budějovice
dnes
stabilitu silné společnost zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru nástup ihned odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 165Kč/hod, nástup ihned Praha
Praha
dnes
* práce na HPP * pondělí až pátek od 6:00-14:30 * 118Kč - 165Kč/hod, dle zkušeností * bonusy až 25% základní mzdy * příjemný... zobrazit nabídku»
Kabelář, nástup ihned, Praha, 102Kč/hod
Praha
dnes
* práce na HPP * nepřetržitý provoz - denní 6:00-18:00, noční 18:00-6:00 * 102Kč/hod * příplatky za směnný režim 8Kč/hod *... zobrazit nabídku»
Servisní technik, až 50 000 Kč, nástup ihned Brandýs nad Labem
Brandýs nad Labem
dnes
* práce na hlavní pracovní poměr * odpovídající finanční ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč dle zkušeností * příplatky za směnný... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
dnes
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Elektro "návrhy a design" pro absolventy a inženýry
Kolín
dnes
- smlouvu na dobu neurčitou - konkurenční mzdové ohodnocení - dáme Vám prostor pro Váš rozvoj a podpoříme jej - několik zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Ostrava a okolí
dnes
Společnost zabývající se automatickými linkami a dopravními systémy po celé ČR přijme do do svých řad nového kolegu na pozici Vaše... zobrazit nabídku»
Nákupčí senior s AJ
Trutnov
dnes
Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici NÁKUPČÍ. Máte zkušenosti z výrobní společnosti, dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Kvalitář/plánovač, Trutnovsko
Trutnov
dnes
Máte elektro nebo strojní vzdělání a zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám elektro obor blízký a domluvíte se německy nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - elektro
Ústí nad Orlicí
dnes
Máte invenci a jste akční? Troufáte si řídit až 90 zaměstnanců? Orientujete se v LEAN mangementu? Pro dynamickou, rozvíjející se... zobrazit nabídku»
Vedoucí operativního nákupu s NJ
Ústí nad Orlicí
dnes
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU. Co Vás na... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace