Práce v oboru Elektrotechnické profese (2350)

Elektrotechnické profese
Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification
Munich
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí získání špičkových pracovních zkušeností na evropském trhu, týden dovolené navíc, propracovaný systém odborného vzdělávání, automobil i k soukromému použití,... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - fotovoltaika
Hannover
Nabízím práci pro 2 elektrikáře na fotovoltaiku do Německa. Popis práce: Fotovoltaické elektrárny na klíč pro rodinné domy, haly a jiné stavby. Podmínky spolupráce: - aktivní živnost - samostatnost - umět číst... zobrazit nabídku»
Elektro projektant/ka
Pardubice
Ahoj, pro svého kolegu Mariána sháním do jeho týmu " elektro mozek ", značka SPĚCHÁ! Proč bys měl k nám přijít ? „ Stavíme na zelené louce“, tedy máš šanci ovlivnit výběr prostředků a... zobrazit nabídku»
Elektromontér Energovod
Praha
* Zázemí stabilní české společnosti * K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady) * Levnější volání pro Vás a Vaše blízké * Široká škála dalších benefitů je u nás... zobrazit nabídku»
Technolog
Náchodsko
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání - odpovídající platové ohodnocení v závislost na praxi a samostatnosti zobrazit nabídku»
Hledáme techniky a specialisty na oddělení analýz
Pardubice
5 týdnů dovolené částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění bonusy ve formě kafeterie ... zobrazit nabídku»
Operátor výroby 25.000Kč/měsíc + nástupní bonus + benefity
Drásov
dnes
- Mzda 21-25.000 Kč - nástupní bonus po zkušební době 10.000 Kč - Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně - práci na HPP, hned od začátku v... zobrazit nabídku»
Reliability Technician
Středočeský
dnes
- Zajímavá a unikátní práce na zajímavých projektech - Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti - Svozové autobusy ze... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - silnoproud
Havlíčkův Brod
dnes
Jste šikovný elektro projektant? Vaší hlavní doménou je silnoproud? Tak pojďte pracovat k nám! Jsme ryze česká společnost s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro čerpací stanice
Ostrava
dnes
Jste zkušený elektrikář a máte zkušenosti se servisními službami? Máte vyhlášku 50 §6 a administrativní činnosti Vám nedělají... zobrazit nabídku»
HW vývojář s AJ
Ostrava
dnes
Pro společnost se sídlem na Ostravsku hledáme vhodné kandidáty na pozici HW VÝVOJÁŘ s AJ. Náplň práce: - zodpovědnost za vývoj... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Ostrava
dnes
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Baví Vás angličtina a chcete, aby byla Vaším každodenním chlebem? Máte bohaté zkušenosti v konstrukci, případně znalost automatizace a... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyh. 50 (23.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
* prostředí stabilní mezinárodní spolčenosti * odpovídající mzdové ohodnocení * smlouvu na HPP doba neurčitá * nové moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - fotovoltaika
Hannover
dnes
Nabízím práci pro 2 elektrikáře na fotovoltaiku do Německa. Popis práce: Fotovoltaické elektrárny na klíč pro rodinné domy, haly a... zobrazit nabídku»
Elektrikáři / krátkodobě / 1 -2 týdnů
Mannheim
dnes
Nabízíme práci 5 - 10 elektrikářem do Německa ve městě Mannheim. Jde o elektroinstalační práce na letišti. Práce je na 1-2 týdny. ... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - administrativní budovy, haly
ULM
dnes
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve okolí ULMU. Jedná se o elektroinstalace - haly, kanceláře Práce je vhodná pro dvojice ale i... zobrazit nabídku»
Elektrikáři - hala na letišti
Kassel / Německo
dnes
Nabízíme práci pro elektrikáře do Německa při městě Kassel. Jedná se o elektroinstalace haly na letišti. VÝHODY: - Možnost... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Jablonec nad Nisou
dnes
- zázemí stabilní, menší firmy, s individuálním přímým přístupem - profesní růst - standartní zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Břeclav
dnes
Pro svého klienta, společnost, která se již několik let úspěšně zabývá výrobou průmyslových pecí, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace