Práce v oboru Elektrotechnické profese (2104)

Elektrotechnické profese
Elektrotechnik
Praha - Vestec
Nabízíme zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti, která patří mezi evropské lídry v oboru, - nadstandardní platové ohodnocení - smlouvu na dobu neurčitou - pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr HW - výkonová elektronika
Praha a okolí
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji nových technologických řešení a prohlubovat své dosavadní... zobrazit nabídku»
Aktuální nabídky - Elektrikáři Německo
Stuttgart, Mannheim, Hannover
Hledáme elektrikáře do Německa na různé projekty s nástupem od 21.08.2017. Jde o projekt Bauhaus, sportovní hala a průmyslová instalace. Práce je na živnost. Projekty jsou v Hannoveru, Stuttgartu, Mannheim a jiná města. ... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektromechanik ve strojírenské výrobě
pardubický kraj
Spolehlivé zaměstnance odměníme zajímavým finančním ohodnocením, nyní s mimořádným náborovým příspěvkem 20.000,- Kč!!! K tomu přidáme hrazené ubytování/příspěvek na dopravu, kvartální odměny (za beznemocnost,... zobrazit nabídku»
Mistr údržby - elektro
Pardubice
Pracovní náplň vedení týmu svěřené skupiny pracovníků zajišťování preventivní údržby a oprav zařízení kontrola provozu, provádění inspekčních pochůzek, kontrol a revizí, vedení záznamů o... zobrazit nabídku»
Montér telekomunikačních sítí - optika
Praha
Co za to získáte? * K dispozici budete mít 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc * Pro zvyšování kvalifikace budete mít možnost účastnit se odborných kurzů * Získáte příspěvek na stravování * S Vašimi... zobrazit nabídku»
Energetik LDS
Ústecký
dnes
Umíte připravit plán spotřeby energie a zajistit jeho distribuci z rozvodny? Chcete se to naučit? Má vzdělání a praxi v oboru elektro? Jste... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektro
Ústecký
dnes
Hledáte uplatnění jako energetik pro vysoké napětí? Máte zkušenosti a platná oprávnění? Umíte rezervovat kapacity a zajistit plynulý... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu v elektrotechnické výrobě
Českokrumlovsko
dnes
- stabilní zaměstnání ve společnosti s celosvětovou působností - odpovídající mzdu dle Vašeho vzdělání a zkušeností - proškolení... zobrazit nabídku»
Vedoucí procesní technologie induktivních komponent
Českokrumlovsko
dnes
- stabilní zaměstnání ve společnosti s celosvětovou působností - odpovídající mzdu dle Vašeho vzdělání a zkušeností - proškolení... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Hradec Králové okr.
dnes
práce v nadnárodní výrobní společnosti, nástup možný ihned/dohodou, finanční ohodnocení dle zkušeností a znalostí v návaznosti na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní linky
Pardubice okolí
dnes
5 týdnů dovolené, značný příspěvek na stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění, bonusy ve formě... zobrazit nabídku»
Montážní dělník(-ce) 25 000Kč - 29 000Kč/měsíc
Praha - Klecany
dnes
- 5 týdnů dovolené - stabilní a dlouhodobé zaměstnání - fyzicky nenáročnou práci v moderním prostředí, vhodnou i pro osoby bez... zobrazit nabídku»
Operátor-ka výroby (17 000Kč - 30 000Kč/měsíc)
Trutnov
dnes
- výkonnostní prémie - 25 dnů dovolené - 13 plat - dotované závodní stravování - stravenky zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce 17-23 000 Kč/měs.
Zruč nad Sázavou
dnes
- fyzicky nenáročná práce v moderním a nehlučném prostředí - vhodné i pro osoby bez praxe - 3směnný provoz - výkonnostní... zobrazit nabídku»
Skladník 16 000Kč - 23 000Kč/měsíc
Benešov
dnes
Hledáme pracovníka na pozici: skladník - práce v 3směnném nebo 1směnném provoz!! Nabízíme: - dlouhodobé a stabilní zaměstnání ... zobrazit nabídku»
Montážní dělník/ce 17-23 000 Kč/měs
Benešov
dnes
Nabízíme práci ve výrobě: - fyzicky nenáročné, v moderním a nehlučném prostředí - vhodné i pro osoby bez praxe - 3směnný,... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Jablonec nad Nisou
dnes
- zázemí stabilní, menší firmy, s individuálním přímým přístupem - profesní růst - standartní zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Zkušební technik
Chomutov
dnes
- benefitní program - závodní stravování, zdravotní program, zdarma smluvní fitness - nástup možný po dohodě zobrazit nabídku»
Technik údržby – elektrikář – práce na 1 směnu
: Brno – město
dnes
Jste kutil se zkušeností s elektro opravami strojů, zařízení a budov? Bavilo by Váš pracovat pro společnost s dlouhodobou tradicí, která... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace