Práce v oboru Elektrotechnické profese (2074) - strana 10

Elektrotechnické profese
Elektromechanik
Plzeň - Koterov
před 2 dny
- dlouhodobá práce na HPP - jednosměnný provoz - v případě potřeby zajistíme ubytování - po odpracování 1 týdne zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Technik elektronik
České Budějovice
před 2 dny
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - od 25.000,- Kč brutto / měsíc v... zobrazit nabídku»
Výrobní manažer
České Budějovice
před 2 dny
Moderní pracovní prostředí nového areálu a zázemí stabilní společnosti Nástupní mzda 45 000 až 50 000 Kč + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Nákupčí - junior
Praha 4
před 2 dny
My ti můžeme nabídnout: práci v týmu lidí, kteří vždy budou připraveni pomoci vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti za... zobrazit nabídku»
Přípravář pro realizaci - slaboproud, EPS, EZS, sítě, optika
Praha 4
před 2 dny
Co u nás najdete? - Budete pracovat ve firmě, které se dlouhodobě daří. - Pružnou pracovní dobu. - Investujeme do vzdělání... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových projektů
Praha 4
před 2 dny
Proč se o tuto pozici ucházet? No, protože: se jedná o práci na fakt zajímavých projektech, v reálu uvidíš výsledky své práce a... zobrazit nabídku»
Specialista telekomunikačních služeb Blansko
Blansko
před 2 dny
Mimo běžné benefity jako je příspěvek na stravování, pět týdnů dovolené, příspěvek na sport i na penzijní připojištění,... zobrazit nabídku»
Elektrikáři s anglickým nebo nemeckým jazykem/ Německo - průmysl
Beelen
před 2 dny
Práce pro zkušené elektrikáře s anglickým nebo nemeckým jazykem do Německa na průmyslové elektroinstalace. Popis práce: kompletace... zobrazit nabídku»
Elektrikáři, montéri rozvaděčů
Shopfheim / Německo
před 2 dny
Hledáme elektrikářa na výrobu rozvaděčů k švýcarským hranicím - město Schopfheim. Jde o výrobu rozvaděčů přímo na firmě. ... zobrazit nabídku»
Elektrikáři / Stadthalle
Waldshut / DE
před 2 dny
Nabízíme práci elektrikářem do Německa ve městě WALDSHUT. Jedná se o elektroinstalace - Stadthalle ( práce na 1 rok ) Práce je vhodná... zobrazit nabídku»
Servisní Technik s AJ, pro střední europu
Středočeský
před 2 dny
Pro našeho významného klienta silnou mezinárodní společnost založenu v Nemecku, vyrábějící řezací stroje na zpracování polyuretanové... zobrazit nabídku»
Field Manager (z37865)
Ostrava
před 2 dny
Náplň práce: modifikace SW/HW průmyslových baterií dle požadavků zákazníků navrhování nových možností a následná... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Tachov, Stříbro
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Světelný technik
Praha 4
před 2 dny
Nabízíme: - Zajímavou práci ve stabilní společnosti, v přátelském týmu lidí. - Možnost kariérního růstu - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Test technik
Liberec
před 2 dny
- Práci v silné mezinárodní společnosti - Možnost seberealizace v dynamickém týmu - Možnost využití profesních zkušeností -... zobrazit nabídku»
Pracovní pozice: Automechanik nákladních automobilů - elektrikář
Liberec
před 2 dny
- pracovní poměr na dobu neurčitou - nástup možný ihned - zázemí stabilní a dynamické společnosti - zajímavou a samostatnou práci -... zobrazit nabídku»
Application Engineer for Power Management
Praha
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Elektrikář 40 000 Kč
Bor u Tachova
před 2 dny
- při okamžitém nástupu bonus 5000Kč - mzda: 40000 Kč - Stravenky 105 Kč -příspěvek na dojíždění až 3 500 Kč -dvoudenní školení zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr pro Car Infotainment
Praha
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Elektro projektant/ka
Pardubice
před 2 dny
Ahoj, pro svého kolegu Mariána sháním do jeho týmu " elektro mozek ", značka SPĚCHÁ! Proč bys měl k nám přijít ? ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace