Práce v oboru Elektrotechnické profese (2076) - strana 11

Elektrotechnické profese
Elektrotechnik – i pro absolventy
Plzeňský
před 2 dny
Úspěšná zahraniční společnost obsazuje pracovní pozici ELEKTROTECHNIK – I PRO ABSOLVENTY!! * mzdové ohodnocení včetně ročního... zobrazit nabídku»
Inženýr pro instalaci řídících systémů
Moravskoslezský
před 2 dny
* Pružná pracovní doba. * Home office. * 5-ti týdenní dovolená. * Stravenky, cafeterie. * Mobilní telefon pro soukromé použití, notebook. *... zobrazit nabídku»
Projektant - rozpočtář
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta – Rozpočtáře. Společnost příjme do své skupiny... zobrazit nabídku»
Technolog
Náchodsko
před 2 dny
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - zaměstnanecké výhody - možnost vzdělávání - odpovídající platové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Mobilní údržbář
Plzeň
před 2 dny
práci v pracovním poměru příjemné pracovní prostředí možnost odborného a profesního růstu školení a přezkoušení vyhl.... zobrazit nabídku»
Servisní technik - kompresory
Brno
před 2 dny
zajímavé finanční ohodnocení stravenky, příspěvek na penzijní připojištění stabilní, dlouhodobé zaměstnání profesní... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior/ senior
Mladá Boleslav
před 2 dny
- zajímavé pracovní uplatnění - pestrost zakázek a projektů (např. pro Škodovku) - vynikající platové ohodnocení - záleží nám na... zobrazit nabídku»
Automechanik
Sušice
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Servisní technik - lakovny
Vyškov
před 2 dny
zázemí prosperující společnosti profesní a kariérní růst s možností dalšího vzdělávání zajímavá a odpovědná práci ... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 2 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Metrolog #6612231 (Praha 4, CZ)
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Elektro programátor
Moravskoslezský
před 2 dny
odpovídající mzda zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 2 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnické výrobě - obsluha strojů
Pardubice
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Senior Buyer Molded Parts
Trutnov
před 2 dny
Požadavky Degree or Diploma in Business Management, Logistics or Supply Chain Preferred. 1+ years in a Strategic Procurement role. ... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby
Hradec Králové
před 2 dny
Pro našeho významného klienta v automotive průmyslu hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: Inženýr výroby Požadujeme: - SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Vysoké Mýto
před 2 dny
Požadujeme: - SŠ vzdělání - praxi v oblasti skladového hospodářství nebo nákupu - komunikační a organizační schopnosti - schopnost... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer 4 System Tests - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
před 2 dny
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o testování embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace