Práce v oboru Elektrotechnické profese (2134) - strana 12

Elektrotechnické profese
Konstruktér - elektro (až 35.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme K O N S T R U K T É R A , který by uskutečňoval vývoj nového výrobku, vytvářel jeho konečnou specifikaci a vytvářel a upravoval... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Technik servisu a technické podpory
OSTRAVA,
včera
příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení, jazykové kurzy a odborná školení, ... zobrazit nabídku»
Technical product manager
Jihomoravský
včera
* Zázemí stabilní a moderní společnosti * Možnost seberealizace a příjemný kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - elektro
Jihomoravský
včera
* Různorodou práci ve stabilní společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Příjemné pracovní zázemí * Notebook a mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Technický specialista - elektro
Jihomoravský
včera
* Zajímavou práci v rozvíjející se společnosti * Motivující finanční ohodnocení * Notebook a mobilní telefon * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Technolog údržby
Jihomoravský
včera
* Pestrou práci v úspěšné společnosti * Další odborné a jazykové vzdělávání * Šanci na profesní a osobní růst * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Jihomoravský
včera
* Různorodou práci v úspěšné společnosti * Možnost profesního a osobního růstu * Další odborné a jazykové vzdělávání *... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Jihomoravský
včera
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Příspěvek na stravování * Finanční odměny * Čistou a moderní výroba * Samostatnou a... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Pardubice
včera
Práce v prosperující zahraniční společnosti, účast na nových projektech, možnost osobního a profesního růstu, odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ - junior
Středočeský
včera
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti * Šanci na profesní a osobní rozvoj * Možnost vlastní seberealizace v práci *... zobrazit nabídku»
Montér - elektro
Jihomoravský
včera
* Stabilní a zajímavou práci v mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení a bonusy * 5 týdnů dovolené * Firemní... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Jihomoravský
včera
* Různorodou, stabilní práci ve významné společnosti * Motivující finanční ohodnocení a bonusy * Firemní stravování * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Elektrikář - údržba výroby elektrotechnických komponent
Český Krumlov
včera
Pro společnost zabývající se výrobou transformátorů hledáme elektrikáře Vaše náplň práce > práce v oddělení podpory... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů (opravář výtahů)
Mladá Boleslav a okolí
včera
Pro našeho klienta, společnost VÝTAHY VANĚRKA s. r. o., hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > komplexní servisní... zobrazit nabídku»
Vedoucí technických nabídek
Jihomoravský
včera
* Práce v zavedené strojírenské společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční bonusy dle výkonu * Jazykové kurzy * Závodní stravování... zobrazit nabídku»
Manažer technické podpory
Jihomoravský
včera
* Práce v zavedené strojírenské společnosti * 5 týdnů dovolené * Finanční bonusy dle výkonu * Jazykové kurzy * Závodní stravování... zobrazit nabídku»
Dělnice /dělník v elektrotechnice Velké Meziříčí nástup od ledna 2017
Velké Meziříčí
včera
dělnice /dělník v elektrotechnice Velké Meziříčí nástup od ledna 2017 Vaše náplň práce Práce v týmu Obsluha strojů při výrobě... zobrazit nabídku»
Operátor/operátorka v elektrotechnice Velké Meziříčí
Velké Meziříčí
včera
Operátor/ operátorka v elektrotechnice Vaše náplň práce Práce v týmu Obsluha strojů při výrobě kabelových svazků Jednoduché... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace