Práce v oboru Elektrotechnické profese (2062) - strana 13

Elektrotechnické profese
Projektant/konstruktér elektro
Pardubický
před 2 dny
Motivační finanční ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost dalšího vzdělávání, benefity adekvátní k pozici. 13.... zobrazit nabídku»
Projektant vn/vvn
Jihomoravský
před 2 dny
* Práci ve společnosti se stabilním zázemím v oblasti energetiky * 5 týdnů dovolené * Finanční odměny * Pružnou pracovní dobu *... zobrazit nabídku»
Procesní technik / Technolog junior i senior - Hořicko
Hořicko
před 2 dny
Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Česká Lípa
před 2 dny
- zázemí silné mezinárodní společnosti - účast na rozjedu nového výrobního závodu - možnost seberealizace a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Strojní inženýr - vhodné i pro absolventy! (23 - 33.000 Kč)
Hodonínsko
před 2 dny
Máte čerstvě po škole a hledáte si uplatnění ve strojírenství? Máte znalosti z oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky? Hledáte si... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - oop, SQL basics (27 - 45.000 Kč)
Brno
před 2 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ- průmyslové váhy, snímače a detektory
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem komplexním váhovým řešením do průmyslu, hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Elektrikář údržby, jižní Morava
Jihomoravský
před 2 dny
Pro úspěšnou zahraniční výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Dělník/dělnice v eletrotechnice - Velké Meziříčí - nástup leden 2017
Velké Meziříčí
před 2 dny
Dělník/dělnice v eletrotechnice Vaše náplň práce> Práce v týmu > Obsluha strojů při výrobě kabelových svazků > Jednoduché... zobrazit nabídku»
Operátor/operátorka v elektrotechnice Velké Meziříčí - nástup od ledna 2...
Velké Meziříčí
před 2 dny
Operátor/ operátorka v elektrotechnice Vaše náplň práce Práce v týmu Obsluha strojů při výrobě kabelových svazků Jednoduché... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
před 2 dny
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Technik strojní údržby
Štětí
před 2 dny
Pro významnou společnost působící v oblasti papírenskéhp průmyslu hledáme vhodné kandidáty/ky. Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Tachov
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Rozpočtář staveb - elektro
Brno
před 2 dny
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční společnost (rozvod elektrické energie),... zobrazit nabídku»
Technický ředitel
Pardubice okolí
před 2 dny
Práce ve stabilní společnosti nabízející vysoce sofistikovaná technická řešení v oboru MaR, platové ohodnocení odpovídající nárokům... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - elektro
Olomoucký kraj
před 2 dny
Koho hledáme? Pro stabilní společnost s mnohaletou tradicí, specializující se na zakázkovou výrobu velkých strojů, jež realizuje... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - elektrikář
Liberec
před 2 dny
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Vývojář firmwaru
Pardubicko
před 2 dny
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
Elektrikář do teamu údržby, výrobní společnost -
Ostrov u Stříbra
před 2 dny
V naší společnosti posilujeme team údržby na elektrotechnických pozicích, různé úrovně a zkušenosti. Výroba se týká nejvíce... zobrazit nabídku»
Pracovník elektrické údržby
Turnov
před 2 dny
Motivující finanční ohodnocení, stabilní zázemí, možnost dalšího vzdělávání, pět týdnů dovolené, závodní stravování,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace