Práce v oboru Elektrotechnické profese (2245) - strana 13

Elektrotechnické profese
Seřizovač stroje (21.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenost ze strojírenské výroby s obsluhou stroje? Hledáme seřizovače. Možné je i zaučení. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Elektrikář do provozu (26.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Do strojírenské výroby u Oslavan (Brno-venkov) hledáme zkušeného elektrikáře pro elektroinstalace, zapojování elektromotorů a další... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (od 21.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Project manager - elektro
Jihomoravský
před 4 dny
Máte organizační talent a nebojíte se zodpovědnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Disponujete vzděláním v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte technické vzdělání a hledáte si uplatnění v okolí Brna? Baví Vás řešení problémů technického charakteru? Rád komunikujete s... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje pro dokončovací technologie (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Vyrábíme kusy ve kterých je potřeba poslední finální úprava - vybrušováním zajistit dokonalý povrch. Pokud máte zkušenost ze... zobrazit nabídku»
Údržbář na výrobní linky (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme údržbáře do strojírenské výroby se znalostí svařování CO2, možností tvorby náhradních dílů na soustruhu, frézce, pro práci... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte dobou orientaci v automatizaci ve výrobě? ... a vyhlášku 50 §6? * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Technik elektro (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte elektro vzdělání, nějakou zkušenost se schématy a s PLC? Pak máme pro vás možnost uplatnění v zahraniční společnosti nedaleko... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího závodu
Žebrák
před 4 dny
- zajímavé mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc + další benefity - prac. poměr na dobu neurčitou - zázemí stabilní zahraniční... zobrazit nabídku»
Strojník dozeru(Z19647)
Plzeň
před 4 dny
Doprava a mechanizace a.s.Plzeň přijme Strojníka dozeru Požadujeme praxi a platný strojnický průkaz Praxe na dalších strojích... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ- průmyslové váhy, snímače a detektory
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost zabývající se výrobou a prodejem komplexním váhovým řešením do průmyslu, hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Student/absolvent VŠ – elektronika (sdělovací technika)
Praha
před 4 dny
Co tě u nás čeká?  Možnost práce/brigády i při studiu.  Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ostrava - Kunčice
před 4 dny
Trenkwalder a.s. hledá vhodného uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK Vaše náplň práce > provádění demontáže a zpětné montáže... zobrazit nabídku»
Vedoucí zakázky
Praha
před 4 dny
* Možnost podílet se na realizaci významných zakázek * Práce možná na HPP i na IČO * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Údržbář
Praha
před 4 dny
* 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna * Stravenky * Levnější tarif od mobilního operátora * Peněžitá odměna za doporučení... zobrazit nabídku»
Lídr preventivní údržby [Stabilní společnost]
Most
před 4 dny
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Projektant kabeláže /liniových staveb
Brno
před 4 dny
- kancelář v centru Brna - příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru - mzdové ohodnocení dle zkušeností - stravenky - další... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Protivín
před 4 dny
Nabízíme: - pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě - práci v atraktivním oboru - vstřícnost, přátelský... zobrazit nabídku»
Technik zakázky
Praha
před 4 dny
* Koordinace a realizace zakázek v oblasti elektro * Zodpovědnost za kvalitu prováděných prací a bezpečnost * Zodpovědnost za předání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace