Práce v oboru Elektrotechnické profese (2089) - strana 13

Elektrotechnické profese
Technický montér se základy aj/nj (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme dlouhodobou spolupráci s šikovným, manuálně zručným člověkem se zkušenostmi v technickém oboru. Pokud jím jste, čtete správně!... zobrazit nabídku»
Montér na cestách (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Získejte bohaté zkušenosti s montáží v Brněnské pobočce, ale i v zahraničí - Německu. Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci, jste... zobrazit nabídku»
Referent zakázek (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Vhodné i pro absolventy! Úspěšná společnost zaměřující se na výrobu vnitřního a venkovního elektrického zařízení hledá do svého... zobrazit nabídku»
Project manager - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
Máte organizační talent a nebojíte se zodpovědnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Disponujete vzděláním v oblasti... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr - oživování VN rozvaděčů
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme absolventy VŠ i zkušené pracovníky pro oživování a testování VN rozvaděčů! Před samostatnými výjezdy do zahraničí Vás... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
Nadnárodní společnost hledá specialistu pro servis rozvaděčů a zařízení pod vysokým napětím. Výjezdy za servisem a opravami zařízení... zobrazit nabídku»
Elektrikář - pracovník údržby
Mladá Boleslav - Plazy
před 2 dny
Zaškolení, nástup možný ihned, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, moderní pracovní prostředí v prosperující společnosti zobrazit nabídku»
Servisní technik výroby
Dvůr Králové nad Labem
před 2 dny
práce ve výrobním podniku, finanční ohodnocení cca 24tis. Kč (další navýšení je možné podle výkonů a uplatnění), zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Maintenance Technician (Okres Beroun, CZ)
Středočeský
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: MAINTENANCE... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
před 2 dny
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
(Brno-venkov)
před 2 dny
- hlavní pracovní poměr - směnný provoz (12h den, 12h noc, 2 dny volno) - 13. a 14. plat - plat až 28 000,-/měsíc - možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer- vedoucí výrobního úseku
Kaplice
před 2 dny
Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Smlouvu na dobu neurčitou Mobilní... zobrazit nabídku»
Technolog - elektro
okr. Nový Jičín
před 2 dny
* odpovídající a motivující mzdové ohodnocení s bonusy navíc * podpora rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu * 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Mistr elektromontáže
Středočeský kraj
před 2 dny
- motivující platové ohodnocení, výkonové roční odměny - zázemí silné firmy orientované na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka i... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik automatizovaných systémů
Olomoucký
před 2 dny
Máte praxi v oblasti uvádění automatizovaných systémů do provozu, či odpovídající vzdělání a zájem o tento obor? Potom hledáme právě... zobrazit nabídku»
Projektant v automatizaci
Jihomoravský
před 2 dny
Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro se zaměřením na výkonovou elektroniku nebo automatizaci? Zajímáte se o elektromotory, pohony a PLC? Pokud... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro pračky a ledničky
Praha
před 2 dny
Náplň práce - servis a oprava zařízení - instalace / uvedení zařízení do chodu - výměna součástek - komunikace se zákazníkem -... zobrazit nabídku»
Operátor/ operátorka svařovacích robotů od 15000 Kč
Jihomoravský
před 2 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce operátora/operátorky svařovacích robotů Co bude náš klient vyžadovat po Vás? vyučení ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukčních projektů
Praha
před 2 dny
Náplň práce: - Vývoj a konstrukce plastových dílů - exteriéry, přední a zadní nárazníky, spoilery, prahové lišty - Vedení... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér/ka
Praha
před 2 dny
Náplň práce: - Vývoj a konstrukce plastových dílů a profilů (nárazníky, spoilery, boční prahy) - Projekty pro přední evropské výrobce... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace