Práce v oboru Elektrotechnické profese (2108) - strana 14

Elektrotechnické profese
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
včera
* zázemí mezinárodní společnosti * přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Okr. Český Krumlov
včera
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Odpovídající mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) -... zobrazit nabídku»
Technický manažer výroby
Okr. Český Krumlov
včera
-Velmi zajímavou práci ve stabilně rostoucí mezinárodní společnosti -Profesní rozvoj s možností postupu na vedoucí pozici -Motivující... zobrazit nabídku»
CAD technik [benefity]
okres Louny
včera
- měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Montážní technik - slaboproud - 4175
celá ČR
včera
Pro našeho významného klienta - obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco,... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce – Morava
BŘECLAV
včera
- zaškolení zkušeným pracovníkem - zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti - příjemný kolektiv s domácí kulturou, kde jsme... zobrazit nabídku»
Quality Engineer
Okres Plzeň
včera
-zázemí silné společnosti s vizí a budoucností -zajímavou zodpovědnou pozici v prostředí leteckého průmyslu -možnost spolupracovat... zobrazit nabídku»
Konstruktér - design engineer
Okres Plzeň
včera
-zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl -možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi -možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Servisní mechanik
Ústí nad Orlicí
včera
-práci ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti -práce na strojích prémiových značek -zaškolení přímo u výrobce strojů... zobrazit nabídku»
Produktový manažer chlazení
Okr. Český Krumlov
včera
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Zajímavé mzdové ohodnocení -Smlouvu na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Technik servisního oddělení
Okr. Český Krumlov
včera
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Odborné zaškolení v oboru -Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Technik servisního oddělení Praha
Praha
včera
-Zázemí mezinárodní expandující společnosti -Různorodou a perspektivní práci -Odborné zaškolení v oboru -Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektroinstalatér - Německo (Sasko)
různá místa v Sasku (od Chemnitz po Dresden)
včera
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty ve spolkové zemi Sasko zkušené... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektroinstalatér - Německo
různá místa v Německu
včera
Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na různé stavební projekty v Německu zkušené elektrikáře/elektroinstalatéry se... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení technické a obchodní podpory (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Česká společnost, zaměřující se na výrobu elektrických strojů přijme samostatného a zodpovědného vedoucího pro oddělení technické a... zobrazit nabídku»
Technická podpora (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Pro rodinnou firmu sídlící v Brně s více jak 10 letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora. Baví tě automatizace... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
Nadnárodní společnost hledá specialistu pro servis rozvaděčů a zařízení pod vysokým napětím. Výjezdy za servisem a opravami zařízení... zobrazit nabídku»
Elektrikář - technik (22.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jako Elektrikář - technik budete mít na starosti veškeré opravy a údržbu na strojích. Budete mít samostatnou práci, proto by jste měl mít... zobrazit nabídku»
Údržbář na výrobní linky (21.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme údržbáře do strojírenské výroby se znalostí svařování CO2, možností tvorby náhradních dílů na soustruhu, frézce, pro práci... zobrazit nabídku»
Technolog výrobních linek (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte dobou orientaci v automatizaci ve výrobě? ... a vyhlášku 50 §6? * zázemí stabilní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace