Práce v oboru Elektrotechnické profese (2040) - strana 17

Elektrotechnické profese
Technik servisního centra, až 21.00,- pouze ranní směna Brno
Brno
před 5 dny
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Servisní technik zabezpečovacích systémů
Plzeň
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní služby v oblasti bezpečnostních, řídících a informačních technologií, hledáme... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Tachov, Stříbro
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Chanovice
před 5 dny
Pro našeho klienta, významnou německou společnost vyrábějící dřevěné desky, pelety, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Plzeň - sever
před 5 dny
příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru stabilní mezinárodní společnost možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 5 dny
zázemí prosperující mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení a bonusy nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek... zobrazit nabídku»
Skladník, týdenní zálohy 1300 Kč
Pardubice
před 5 dny
Mzda od 81,50 Kč/hod + příplatky     +  6 Kč/h za odpolední směnu     + 12 Kč/h za noční směnu     +  8 Kč/h za práci v... zobrazit nabídku»
Technický trenér/školitel pro mezinárodní společnost
Brno
před 5 dny
Co prací v této společnosti získáte? - práci v multikulturním prostředí, - možnost v rámci pracovní náplně cestovat (max 10%), - podporu... zobrazit nabídku»
Skladník / manipulant
Suchdol nad Lužnicí
před 5 dny
Do společnosti působící v oblasti výroby elektrotechniky hledáme skladníka Vaše náplň práce > zajištění toku materiálu ve... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Jihočeský
před 5 dny
Práce v příjemném kolektivu, zajištění prac. prostředků, nárok na pracovní oděv, s praxí a zkušenostmi v oboru nástupní mzda 25.000... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektronických zařízení
Olomoucký
před 5 dny
Práci na HPP, mladý přátelský tým, firemní benefity. Po zapracování k dispozici služební vůz. zobrazit nabídku»
Technolog výroby
Pardubický
před 5 dny
zajímavá práce v prosperující společnosti odpovídající finanční ohodnocení roční cílový bonus zajímavé a motivující... zobrazit nabídku»
Ekolog, energetik
Ústecký
před 5 dny
Dlouhodobou spolupráci na HPP Mzda odpovídající této pozici Doplnění nebo zvyšování kvalifikace v oboru Zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektrotechnik – slaboproudá technika
Jihomoravský
před 5 dny
zajímavou práci na HPP ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v Brně podporu při plnění Vašich úkolů motivační finanční... zobrazit nabídku»
Výpočtář elektro, České Budějovice
České Budějovice
před 5 dny
Máte ÚSO nebo VŠ v oboru elektrotechnickém? Používáte aktivně anglický jazyk? Máte zkušenost s řešením výpočetních úloh v programu... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér (#8978660) (Jihlava, CZ)
Vysočina
před 5 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Údržbář elektro
Plzeň
před 5 dny
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení -... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Rokycansko
před 5 dny
Bonus za docházku 1.500,- Příspěvek na dopravu 2,60 Kč/km Příspěvek na stravování Dovolenou navíc Mzdové příplatky nad rámec... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník v oblasti polovodičového průmyslu (m/ž)
Dresden
před 5 dny
Wir bieten / Nabízíme: Gehalt ab 12 Euro pro Stunde / plat od 12 eur za hodinu Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace