Práce v oboru Elektrotechnické profese (2198) - strana 19

Elektrotechnické profese
Elektromechanik
Mladá Boleslav
před 6 dny
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik do žebráku
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo elektrotechnika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, Bezděčín
Bezděčín
před 6 dny
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektromontér, okolí Kolína
Kolín
před 6 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Servisní technik - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu... zobrazit nabídku»
Montážní technik, až 30 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete... zobrazit nabídku»
Servisní technik - oblast bezpečnostních systémů
Praha
před 6 dny
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu... zobrazit nabídku»
Elektromontér-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Liberecký
před 6 dny
Orientovat se v eletrotechnice pro Vás není žádným oříškem? Znáte principy, součinnosti a vazby elektrických a strojních částí... zobrazit nabídku»
HVAC manager + oblast čištění vody
Praha
před 6 dny
Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy?... zobrazit nabídku»
Verifikační inženýr | automatizace
Praha
před 6 dny
Jsi absolvent VŠ, mluvíš anglicky a chceš rozjet kariéru v oblasti průmyslové automatizace? PŘIHLAŠ SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI... zobrazit nabídku»
Programátor simatic S7 | automatizace | Praha
Praha
před 6 dny
VŠ vzdělání, znalost Simatic a komunikativní angličtina/němčina - to je vše, co potřebuješ, aby ses přihlásil do výběrového řízení... zobrazit nabídku»
Hardware developer | Praha | až 70 000 Kč
Praha
před 6 dny
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
Pozice pro absolventy VŠ | hardware inženýr
Praha
před 6 dny
Mezinárodní R&D centrum v Praze hledá nové kolegy, absolventy technických škol, do vývojového týmu na pozici: HARDWARE INŽENÝR Náplní... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výroby
Královéhradecko
před 6 dny
- odborný růst v moderní, prosperující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost průběžného vzdělávání - stravenky -... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář strojů (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Pozor...... umíte převzít odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, za jejich údržbu, opravy a máte... zobrazit nabídku»
Technolog montážních procesů (32.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti? Máte dobré organizační schopnosti, umíte připravit cenové kalkulace a technologické postupy? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Technik pro seřízení nástrojů (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Společnost podnikající v oblasti strojírenství v Brně hledá zaměstnance na pozici -Technik pro seřízení nástrojů. Vhodné pro kandidáty... zobrazit nabídku»
Servisní technik - hospital (INFÚZNÍ systémy)
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik pro infúzní techniku. Požadovaný... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ nebo NJ- balicí stroje, práce v terénu
Zlín
před 6 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost vyrábějící balicí stroje, hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace