Práce v oboru Elektrotechnické profese (2140) - strana 19

Elektrotechnické profese
Mistr výroby / seřizovač
Ústí nad Labem
před 2 dny
- perspektivu osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a... zobrazit nabídku»
Elektromechanik (-kmb-)
Brno
před 2 dny
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti - vhodné i pro absolventy - možnost zaučení - týmové prostředí - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Projektant obor měření a regulace (-mpb-)
okr. Brno
před 2 dny
- projekční zpracování technické dokumentace, zpracování specifikace instrumentace a řídicích systémů, tvorba podkladů pro výrobu... zobrazit nabídku»
Projektant v e-plan (-mpp-)
okr. Přerov
před 2 dny
- zajímavou práci v mladém kolektivu - zázemí stabilní zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost... zobrazit nabídku»
Technik a elektromontér (-kmb-)
okr. Brno-město
před 2 dny
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti - týmové prostředí - 5 týdnů dovolené - stravenky, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Zkušební technik NDT (-kmnj-)
okr. Nový Jičín
před 2 dny
· firemní benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění · další zaměstnanecké výhody... zobrazit nabídku»
Zkušební technik - el. zařízení (-mpb-)
Brno
před 2 dny
* praxe ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na českém i zahraničním trhu * 5 týdnů dovolené, proplácení přesčasů, pružná... zobrazit nabídku»
Elektrikář – výrobní společnost
okres Ústí nad Orlicí
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTRIKÁŘ – výrobní... zobrazit nabídku»
Elektrikář
okres Pardubice
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost v okrese Pardubice, hledáme vhodné uchazeče na pozici: ELEKTRIKÁŘ ... zobrazit nabídku»
Zkušební technik, programátor (-mpb-)
Brno
před 2 dny
Uvádění do provozu procesní instrumentace a řídicích systémů pro technologické celky (turbíny a kotle), příprava SW pro PLC (Siemens,... zobrazit nabídku»
Mistr výroby – elektro výroba
okres Nymburk
před 2 dny
Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MISTR VÝROBY – elektro výroba... zobrazit nabídku»
Projektant elektro - silnoproud (mpb)
Brno
před 2 dny
- zajímavou a perspektivní práci, s možností trvalého působení v Brně nebo případně přechodného vyslání do ciziny - široké... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - vhodné i pro absolventy! (-mpp1-)
okr. Přerov
před 2 dny
* Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu *... zobrazit nabídku»
Samostatný elektromechanik (-mpp2-)
okr. Přerov
před 2 dny
* Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu *... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer
okres Pardubice
před 2 dny
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta/tku na následující pozici: MECHANICAL... zobrazit nabídku»
Project Manager
Královéhradecký kraj
před 2 dny
Máte vzdělání technického směru? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
okres Trutnov
před 2 dny
Významná nadnárodní výrobní společnost sídlící v okrese Trutnov hledá vhodné kandidáty na pozici LEAN SPECIALISTA. Požadavky:... zobrazit nabídku»
Technik údržby
okres Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme kandidáty na pozici TECHNIK ÚDRŽBY Co očekáváme od... zobrazit nabídku»
Zkušební technik (-mpp3-)
okr. Přerov
před 2 dny
- zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu - zajímavou a... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby Aerospace -
Klatovy, Nýrsko
před 2 dny
zpracování výkresů a potřebné dokumentace dle požadavků prodeje / zákazníka zadávání a úprava dat v SAPu spolupráce na vývojových... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace