Práce v oboru Elektrotechnické profese (2237) - strana 19

Elektrotechnické profese
Vedoucí projektového týmu
Smilovice
před 6 dny
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení pružná pracovní doba možnost práce z domu (Home... zobrazit nabídku»
Odborný servisní technik Hlavního servisu, Praha-východ
Praha-východ
před 6 dny
Tuto pozici obsazujeme pro českou prodejní společnost, která je dodavatelem výrobků pro domácnost a zahradu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Elektromontér, okolí Kolína
Kolín
před 6 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Elektrikář/údržbář
Přerov
před 6 dny
Jste zkušený elektrikář, máte zkušenosti se silnoproudem i slaboproudem a zároveň máte i kladný vztah ke správě budov? Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Elektrikář | Chomutovsko
Chomutov
před 6 dny
Potřebujete změnu a chcete se dál rozvíjet? Pak neváhejte a pojďte se k nám přidat. Stabilní výrobní společnost na Chomutovsku hledá... zobrazit nabídku»
Elektro inženýr s AJ
Vysočina
před 6 dny
Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým! Hledáme elektroinženýra se znalostí světového jazyka! Náplň... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik výtahů
Karlovy Vary
před 6 dny
přátelské pracovní prostředí zajímavou a zodpovědnou práci služební automobil stravenky možnost odborného vdělávání a karierního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Z19648)
Praha
před 6 dny
BRUNA ENERGY Energetická společnost Innogy přijme terénní pracovníky. Náplň práce spočívá v servisu stávajících a nových... zobrazit nabídku»
Technik/elektrotechnik nástupní bonus 10000,- Kč (GR), Plzeň
Plzeň - Štěnovice
před 6 dny
- možnost pracovat pro významného světového a stabilního zaměstnavatele v plzeňském kraji - smlouva na hlavní pracovní poměr s naším... zobrazit nabídku»
SW engineer - C++, PHP (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Excellent offer for developer / engineer who could simplify product development by designing appropriate algorithms. If we should bring the job... zobrazit nabídku»
Vývojář SW Puzzle - C++, PHP (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Skvělá nabídka pro vývojáře/inženýra, který by dokázal zefektivnit vývoj produktů návrhem vhodných algoritmů. Pokud bychom měli práci... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér (#8978660) (Jihlava, CZ)
Vysočina
před 6 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Montér - Praha
Praha
před 6 dny
Šance pro toho, kdo chce profesně růst a pracovat v perspektivním oboru Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Praha
před 6 dny
- práce ve stabilní společnosti s osobním přístupem - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Plzeň
před 6 dny
- stabilitu - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na veškerý používaný SW - možnost poznat svět - flexibilní pracovní dobu... zobrazit nabídku»
Specialista elektro - MaR
Praha
před 6 dny
- Zázemí zavedené a prosperující firmy - Hlavní pracovní poměr - Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality... zobrazit nabídku»
Elektronik/ údržba
Turnov
před 6 dny
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti - zaměstnanecké benefity - vzdělávání, 13. a 14. plat, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Product manager pro maloobchod - 4145
Praha
před 6 dny
Pro našeho významného klienta - obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco,... zobrazit nabídku»
Elektrikář - junior Praha hlavní pracovní poměr
Praha
před 6 dny
- HPP - důkladné zaškolení - výborné prostředí rodinné firmy zobrazit nabídku»
Elektrikář (-mps-)
okres Svitavy
před 6 dny
- 5 týdnů dovolené - závodní stravování - pracovní oděv - odpovídající finanční ohodnocení - 13.plat - Nástup možný IHNED zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace