Práce v oboru Elektrotechnické profese (2110) - strana 19

Elektrotechnické profese
Technik junior
Praha
před týdnem
HPP na dobu neurčitou Služební auto – citroen Berlingo Hrazené přesčasy Prémie i roční bonusy PC, mobil 3 dny sick days Nástup... zobrazit nabídku»
Obsluha extruzní linky
Jablonec nad Nisou
před týdnem
- Stabilní zázemí zahraniční společnosti - Výkonnostní odměny - Atraktivní finanční ohodnocení (pravidelné navyšování mzdy) -... zobrazit nabídku»
Kooperace v nákupu
Praha
před týdnem
* Motivující mzdové ohodnocení * 13. mzda * Pružná pracovní doba * 1 týden dovolené navíc * Využití anglického jazyka * Odborná... zobrazit nabídku»
Project manager
Středočeský
před týdnem
* stabilní zázemí úspěšné - mezinárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * bonusový systém odměňování *... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér
Praha
před týdnem
* příležitost k růstu * spolupráci na zajímavých projektech * motivující finanční ohodnocení * flexibilní pracovní dobu * týden... zobrazit nabídku»
Konstruktér - 40.000,-
Modřice
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Baví Tě bastlení? Staň se technikem podpory vývoje
Praha
před týdnem
Jsi nadšenec do techniky? Rád/a si hraješ s elektronikou? Umíš si poradit s lecjakým problémem? 3x ano? Chceme Tě! Co bude náplní Tvého... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hola, Hola, kabiny a kapotáže, čekají na montáže a kdopak nám je doladí? Elektroprojektant to nastaví! Takže chlapci a děvčata, ženy a... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme pomocného konstrukéta do stabilní mezinárodní firmy v Brně. Čeká na Vás pohodová práce, skvělí kolegové, dobré finanční... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce (35.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš technické znalosti a baví tě obchod? Nechceš sedět celý den v kanceláři? Tak se přidej k nám! Čeká Tě zajímavá a různorodá... zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Servis, montáž technika, to je úkol pro člověka. Čerpací zařízení čekají na . . ., třeba právě Vás, pokud se ovšem chcete učit,... zobrazit nabídku»
SW technická podpora v IT - výrobní IS (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáš práci v oblasti IT/Elektro? Máš zkušenosti s technickou podporou? Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a vyřešit jeho... zobrazit nabídku»
Elektromontér s AJ
Olomouc
před týdnem
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v montáži? Umíte anglicky? Náš klient nabízí pracovní příležitosti a... zobrazit nabídku»
Vedoucí procesní technologie, Českokrumlovsko, až 65 000 Kč
Český Krumlov
před týdnem
Je elektrotechnika Váš obor, máte znalosti a zkušenosti s moderní výrobou a vedením lidí? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, zbystřete a čtěte... zobrazit nabídku»
Technik BOZP, Českokrumlovsko, až 45 000 Kč
Český Krumlov
před týdnem
Jste "BEZPEČÁK" každým coulem a přemýšlíte nad změnou pracovního prostředí? Pojďte pracovat pro mezinárodní společnost, která ráda... zobrazit nabídku»
Senior elektro designer | výkonová elektronika | Praha
Roztoky
před týdnem
Pod křídly jednoho z největších hráčů na poli vývoje a výroby prvků pro vysoko výkonovou elektroniku vzniká úplně nový projekt a my... zobrazit nabídku»
Elektromechanický designer | výkonová elektronika | Praha
Roztoky
před týdnem
Pod křídly jednoho z největších hráčů na poli vývoje a výroby prvků pro vysoko výkonovou elektroniku vzniká úplně nový projekt a my... zobrazit nabídku»
Electrical system engineer | prague | rolling stock
Praha 7
před týdnem
Do you want to participate in development of the best in rolling stock? Do you wish to tie your career to the biggest producer of trains? We have an... zobrazit nabídku»
PLC Engineer
Praha 10
před týdnem
Máte zkušenosti v oblasti elektronických systémů? Přední farmaceutická společnost hledá posilu týmu na pozici: PLC ENGINEER Na této... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Tachov
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace