Práce v oboru Elektrotechnické profese (2175) - strana 2

Elektrotechnické profese
Elektromechanik
Mladá Boleslav
dnes
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik do žebráku
Praha
dnes
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo elektrotechnika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, Bezděčín
Bezděčín
dnes
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektromontér, okolí Kolína
Kolín
dnes
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Servisní technik - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu... zobrazit nabídku»
Montážní technik, až 30 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Vystudovali jste střední školu elektrotechnického zaměření a chcete získat praxi? Nebo naopak máte praxi v oblasti montáží a chcete... zobrazit nabídku»
Servisní technik - oblast bezpečnostních systémů
Praha
dnes
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu... zobrazit nabídku»
Elektromontér-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs.
Praha
dnes
Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Liberecký
dnes
Orientovat se v eletrotechnice pro Vás není žádným oříškem? Znáte principy, součinnosti a vazby elektrických a strojních částí... zobrazit nabídku»
HVAC manager + oblast čištění vody
Praha
dnes
Máte bohatou praxi a zkušenosti jako manažer pro oblast čištění vody a klimatizace? Jste schopen/a dodržovat standardní provozní procesy?... zobrazit nabídku»
Verifikační inženýr | automatizace
Praha
dnes
Jsi absolvent VŠ, mluvíš anglicky a chceš rozjet kariéru v oblasti průmyslové automatizace? PŘIHLAŠ SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI... zobrazit nabídku»
Programátor simatic S7 | automatizace | Praha
Praha
dnes
VŠ vzdělání, znalost Simatic a komunikativní angličtina/němčina - to je vše, co potřebuješ, aby ses přihlásil do výběrového řízení... zobrazit nabídku»
Hardware developer | Praha | až 70 000 Kč
Praha
dnes
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
Pozice pro absolventy VŠ | hardware inženýr
Praha
dnes
Mezinárodní R&D centrum v Praze hledá nové kolegy, absolventy technických škol, do vývojového týmu na pozici: HARDWARE INŽENÝR Náplní... zobrazit nabídku»
Konstruktér s AJ (30 - 40.000 Kč)
Vyškovsko
dnes
Pro zahraniční firmu hledáme konstruktéra technického směru. Těší se na Vás dobrý kolektiv spolupracovníků a náročná práce s... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25 - 35.000 Kč)
Brno
dnes
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5... zobrazit nabídku»
Vývojář GUI pro embedded zařízení - C/C++, Qt (25 - 40.000 Kč)
Brno
dnes
Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Hradec Králové
dnes
práce ve stabilní společnosti, finanční ohodnocení dohodou, zajímavá a různorodá práce, nástup možný dohodou, kompletní zaškolení... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu výroby
Královéhradecko
dnes
- odborný růst v moderní, prosperující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost průběžného vzdělávání - stravenky -... zobrazit nabídku»
Elektrikáře - montéry na stavbu. (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme elektrikáře do strojírenské výroby pro naše výrobní stroje. Zajímavé mzdové ohodnocení, 2 x ročně bonus, příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace