Práce v oboru Elektrotechnické profese (2177) - strana 21

Elektrotechnické profese
Servisní technik měření a regulací
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekční, obchodní, dodavatelskou a zprostředkovatelskou činností, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - absolvent
Český Krumlov
před 6 dny
- hlavní pracovní poměr - zaměstnanecké benefity zahrnující vedle všech obvyklých např. také program lékařské péče pro stabilní... zobrazit nabídku»
Elektrikář/Údržbář
Pardubice
před 6 dny
HPP, důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Elektromechanik – Praha
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromechanik – Praha ... zobrazit nabídku»
Software analytik
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
P1 Quality Project Engineer (#8579699) (okres Beroun, CZ)
Středočeský
před 6 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Quality Project Engineer Popis... zobrazit nabídku»
Elektronik/ údržba
Turnov
před 6 dny
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti - zaměstnanecké benefity - vzdělávání, 13. a 14. plat, týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr elektro
Moravskoslezský
před 6 dny
* Zajímavé finanční ohodnocení * Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Technický specialista - nabídkář
Moravskoslezský
před 6 dny
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Pružná pracovní doba * Částečně možnost pracovat v režimu home office * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Automechanik
Sušice
před 6 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
před 6 dny
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Moravskoslezský
před 6 dny
- základní hodinová mzda + prémiová složka - 21 dnů dovolené + sick days - příspěvek na stravování v podnikové jídelně - příspěvek... zobrazit nabídku»
Diagnostik pro osobní vozy
Ostrava
před 6 dny
Autorizovaný servis AUTOLAROS SPEED s.r.o. (zn. Hyundai a Mazda), hledá do svého týmu DIAGNOSTIKA PRO... zobrazit nabídku»
Servisní technik-mechanik Plzeň
Plzeň
před 6 dny
HPP na dobu neurčitou práci u významné společnosti nástup dohodou odpovídající ohodnocení zobrazit nabídku»
Údržbář elektromechanik
Čejč
před 6 dny
zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti 25 dnů dovolené firemní stravování příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Elektrikář do teamu údržby, výrobní společnost -
Ostrov u Stříbra
před 6 dny
V naší společnosti posilujeme team údržby na elektrotechnických pozicích, různé úrovně a zkušenosti. Výroba se týká nejvíce... zobrazit nabídku»
Projektant MaR - junior/senior
Praha / Brno
před 6 dny
Těšit se můžete na: - zázemí velké zahraniční firmy - moderní kancelář v Praze, nebo v Brně - 25 dní dovolené - možnost... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí v automotive #7523344 (Vysočina, CZ)
Vysočina
před 6 dny
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 6 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace