Práce v oboru Elektrotechnické profese (2054) - strana 25

Elektrotechnické profese
Technická podpora prodeje
Brno
před týdnem
- tvorba nabídek a péče o jejich průběh - cenová kalkulace nabídek - řízení celého procesu objednávky z hlediska logistiky - komunikace se... zobrazit nabídku»
PLC programátor vhodné pro absolventy elektro škol
Havlíčkobrodsko
před týdnem
Hledáme programátory PLC, kteří chtějí pracovat v příjemném pracovním kolektivu úspěšné společnosti, domluví se anglicky a jsou... zobrazit nabídku»
Hledáte práci v jednosměnném provozu?
Brno
před týdnem
Pak jste tady správně! Nabízíme práci v čistém prostředí v oblasti elektrovýroby. Hledáme šikovné kandidáty na pozici OPERÁTOR... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux rhel/Unix administrátor s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Hledáme pracovníky do elektrotechniky! Vhodné i pro ženy!
Velké Meziříčí
před týdnem
Aktuálně hledáme Operátory výroby do Velkého Meziříčí. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek. Na věku ani pohlaví vůbec... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Liberec
před týdnem
Práce ve stabilní společnosti Dlouhodobá vize a pestrá práce Stravenky a zaměstnanecké výhody Dobrý kolektiv Práce na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Elektrikář - servisní technik Terex a Liebherr
Otrokovice, Mukařov
před týdnem
Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme... zobrazit nabídku»
Obsluha extruzní linky
Jablonec nad Nisou
před týdnem
- Stabilní zázemí zahraniční společnosti - Výkonnostní odměny - Atraktivní finanční ohodnocení (pravidelné navyšování mzdy) -... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby - 1 směna (22.000 - 25.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před týdnem
Vhodné pro absolventy - moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv. * zázemí stabilní firmy * motivační mzdové ohodnocení * dny... zobrazit nabídku»
Technolog zpracování kovů
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí tradiční a sociálně odpovědné společnosti - pro absolventy možnost získat zajímavou praxi - možnost odborného rozvoje -... zobrazit nabídku»
Trainee na vedoucího výroby
Ústecký
před týdnem
Co klient nabízí? - příležitost vypracovat se na manažerskou roli - práci v mezinárodní společnosti, kde budete využívat cizí jazyk -... zobrazit nabídku»
HW designer
Praha
před týdnem
** PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY ** Hledají se absolventi technických univerzit se zájmem o HW design! zobrazit nabídku»
Testovací inženýr
Mladá Boleslav
před týdnem
Máš technické vzdělání a zajímáš se o vývoj funkcí v automobilech? Chceš se stát součástí vývojového oddělení a učit se od těch... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Praha
před týdnem
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se vývojem v oboru automotive hledá... zobrazit nabídku»
PLC programátor | tester
Praha
před týdnem
Technické vzdělání, znalost Simatic (nebo jiných PLC softwarů) a komunikativní angličtina/němčina - to je vše, co potřebuješ, aby ses... zobrazit nabídku»
Hardware developer | Praha | až 70 000 Kč
Praha
před týdnem
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
Pozice pro absolventy VŠ | hardware inženýr
Praha
před týdnem
Mezinárodní R&D centrum v Praze hledá nové kolegy, absolventy technických škol, do vývojového týmu na pozici: HARDWARE INŽENÝR Náplní... zobrazit nabídku»
PLC programátor | až 50 000,-
Praha
před týdnem
Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu z oblasti automatizace se... zobrazit nabídku»
PLC programátor | až 50 000,-
Praha
před týdnem
Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu z oblasti automatizace se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace