Práce v oboru Elektrotechnické profese (2104) - strana 26

Elektrotechnické profese
Vedoucí týmu elektroniků
Most
před týdnem
- zajímavá práce ve společnosti, která je lídrem ve svém oboru - nadstandardní finanční odměna - podpora v profesním růstu,... zobrazit nabídku»
Technik montáže a servisu klimatizačního zařízení, VZT a ÚT
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se oblasti návrhů, dodávek a montáží, servisů a oprav klimatizačních systémů renomovaných... zobrazit nabídku»
Elektro technik junior
Praha východ
před týdnem
Máš ukončené SŠ vzdělání, oboru elektro a potřebuješ získat pracovní zkušenosti? Baví tě slaboproudá elektronika, počítače a... zobrazit nabídku»
Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ
Praha-Měcholupy
před týdnem
Nabízíme: - Příjemný pracovní kolektiv - Dlouhodobou perspektivu - Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré... zobrazit nabídku»
Servisní technik-mechanik zvedacích plošin (26.000 - 34.000 Kč)
Vysočina, Ústecký, Praha
před týdnem
Prosperující belgická společnost DHOLLANDIA s.r.o. jejíž hlavní činností je prodej, montáž a servis originálních zvedacích plošin,... zobrazit nabídku»
Vedoucí pro logistické plánování výroby (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Středočeský
před týdnem
Láká vás práce v mezinárodním týmu, poznávat nové lidi a pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které veřejnost ještě nezná, v... zobrazit nabídku»
Elektromontážník (od 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme kolegu pro montáže elektrotechnických přístrojů * zázemí stabilní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník pro konečnou kompletaci (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte rádi příjemné pracovní prostředí a rušno kolem sebe? Hledáme posilu do našeho montážního týmu. Konečná kompletace kusových... zobrazit nabídku»
Vedoucí Embedded SW vývojář - rtos, C/C++ (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme pro nově vzniklý tým vedoucího vývojáře embedded SW se... zobrazit nabídku»
Servisní technik CZ/SR
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí sortiment strojů a zařízení pro dělení a přípravu materiálu včetně nářadí, prodej... zobrazit nabídku»
Elektrikář, mechanik MaR
Mladá Boleslav
před týdnem
Zaškolení na pracovní činnost Zajímavá a různorodá pracovní náplň Profesní a finanční růst Pojištění pracovní činnosti Práce... zobrazit nabídku»
Montér výtahů
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výtahových dílů a montáží nových výtahů, modernizací již... zobrazit nabídku»
Inženýr v elektrotechnice - HW
Karvinsko
před týdnem
Jste ambiciózní člověk a máte zkušenosti s vývojem a testováním elektronických sestav? Umíte komunikovat anglicky či německy? Chcete se... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Modřice
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., hledá pro svého významného klienta, vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Ostrava
před týdnem
Jste zkušený elektromechanik se znalostí PLC? Pak nám dejte o sobě vědět. Náplní Vaší práce bude: * provádění oprav a údržba... zobrazit nabídku»
Technik elektro - nástup přímo do kmene
Brno
před týdnem
! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI ! Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Liberec
před týdnem
Práce ve stabilní společnosti Dlouhodobá vize a pestrá práce Stravenky a zaměstnanecké výhody Dobrý kolektiv Práce na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Plzeň
před týdnem
- velmi dobré platové ohodnocení - mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusové prémie, příspěvky na dopravu, příspěvky na stravování,... zobrazit nabídku»
Elektrikář - vyhláška č.50 § 6
Plzeň
před týdnem
- velmi dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí -... zobrazit nabídku»
Technik kvality [dovolená navíc] (svexq)
Liberec
před týdnem
- zdravotní péče a rehabilitace rámci pracovní doby - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace