Práce v oboru Elektrotechnické profese (2098) - strana 29

Elektrotechnické profese
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
před týdnem
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Vedoucí přípravy výroby
Olomouc
před týdnem
Co Vám společnost nabídne? - Příjemné pracovní prostředí - Pružnou pracovní dobu - Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování výroby
Plzeňský
před týdnem
práce v mezinárodní výrobní společnosti příspěvek kariérní rozvoj možnost pracovního postupu 4 týdny dovolené + další dny dle počtu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem závorových parkovacích systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projektováním a montáží prvků drážního trakčního vedení pro železnici, tramvajovou a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okr. Nový Jičín
před týdnem
- Profesní rozvoj - Pružná pracovní doba - Zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní notebook, 13.plat) zobrazit nabídku»
Montér
Liberec/České Budějovice
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Konstruktér / Technický kreslič do Letectví -
Nýrsko
před týdnem
Zpracování výkresů a potřebné dokumentace Zadávání a úprava dat v SAPu Spolupráce na vývojových projektech Spolupráce s... zobrazit nabídku»
Projektant vedení NN/VN
Praha
před týdnem
Co vám můžeme nabídnout: * stabilní místo ve velké společnosti s nadnárodním zázemím * velmi dobré platové podmínky a * benefity ... zobrazit nabídku»
Konstruktér (M/Ž)
 Brno Termín nástupu:
před týdnem
JAKÉ AKTIVITY BUDE KONSTRUKTÉR VYKONÁVAT? * vývoj řešení v různých sektorech na trhu vyvažovací techniky * vývoj nových strojů a... zobrazit nabídku»
Designer electro
Brno
před týdnem
  BAVÍ VÁS PRÁCE NA NOVÝCH A ZAJÍMAVÝCH PROJEKTECH? OVLÁDÁTE EPLAN, FEM NEBO SOLIDWORKS? DOMLUVÍTE SE ANGLICKY? ANO? PAK ČTĚTE... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista (PRO systémy řízení teploty)
Brno
před týdnem
Tuto práci charakterizují 4 fakty: Touha pracovat pro jednu ze světově nejvýznamnějších společností vyvíjející a prodávající jednotky... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno-město
před týdnem
  Výborná příležitost pro absolventy a juniory. Budete ochotně a plynule zaučeni. Stačí vaše chuť k práci a technické... zobrazit nabídku»
Specialista přípravy projektů - Třebíčsko
 lokalita Třebíčsko
před týdnem
Pro našeho klienta, tuzemskou stabilní a prosperující společnost, hledáme šikovného kandidáta či kandidátku na pozici – Specialista... zobrazit nabídku»
Elektrikář – servisní mechanik, i pro absolventy, Svitavy
 lokalita Svitavsko
před týdnem
Pro našeho klienta, tuzemskou stabilní a prosperující společnost, hledáme šikovného kandidáta za účelem posílení týmu na pozici... zobrazit nabídku»
Elektrikář – servisní mechanik - i pro absolventy - Strakonicko
 lokalita Strakonicko
před týdnem
Pro našeho klienta, tuzemskou stabilní a prosperující společnost, hledáme šikovného kandidáta za účelem posílení týmu na pozici... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektrických zařízení
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici elektro konstruktéra? Vystudoval jste VŠ, obor elektro? Chcete pracovat v rozvíjející se společnosti a dále se... zobrazit nabídku»
Electrical designer
Jihomoravský
před týdnem
Máte vystudovanou VŠ technického směru a praxi min. 3 roky na pozici elektro konstruktéra/projektanta? Domluvíte se anglicky? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Mzda až 30.000,- top benefity - to je výroba světlometů v Automotive Lighti...
Jihlava
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 11.000,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik s vášní pro stroje a pivo
Brno
před týdnem
Kromě zaměstnaneckého piva se můžete těšit na: Motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Stravenky Příplatky za noční směny,... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace