Práce v oboru Elektrotechnické profese (2131) - strana 29

Elektrotechnické profese
Technolog – kalkulant (junior)
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní výrobní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Flexibilní pracovní doba Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti. - Velmi zajímavé platové ohodnocení včetně 13. platu a benefity. - Závodní stravování a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Novobydžovsko
před týdnem
- zázemí silné mezinárodní společnosti - skvělé pracovní vztahy - jazykové kurzy - propracovaný adaptační program - flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Plzeň - město
před týdnem
Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektrovýroba
Plzeň - město
před týdnem
Podílejte se na rozvoji zavedené a stabilní společnosti na pozici vedoucího projektu. Mezi Vaše úkoly bude patřit: - samostatné vedení i... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň - město
před týdnem
Hledáte novou PLC výzvu v Plzni? Pošlete tedy CV! -programování PLC a robotů -uvádění strojů a technologických celků do provozu -vývoj... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Praha
před týdnem
Hledáme elektrotechnika pro servisy a montáž samozavíracích systémů ( dveře, vrata ). Požadujeme vyhlášku 50 a ŘP sk. B, základy PC,... zobrazit nabídku»
Údržbář – elektrikář
Brno
před týdnem
· Odhodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit · Jednosměnný provoz – 8 h směny · Stravenky · Osobní přístup ·... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Zlín
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na kvalitní plnobarevný plochý i rotační tisk, a kompletní služby v oblasti... zobrazit nabídku»
Servisní technik - lakovny
Vyškov
před týdnem
zázemí prosperující společnosti profesní a kariérní růst s možností dalšího vzdělávání zajímavá a odpovědná práci ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce certifikace #666857 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti služeb kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - 30Tis a více -
Plzeň
před týdnem
Zodpovídá za údržbu, opravy a seřizování svěřeného strojního zařízení po elektronické stránce Opravy a nastavení svářecích... zobrazit nabídku»
PLC programátor (-kms-)
okr. Svitavy
před týdnem
zázemí silné mezinárodní společnosti mobil, notebook možnost kariérního postupu pohyblivá pracovní doba možnost... zobrazit nabídku»
Technik specialista - elektro
okr. Bruntál
před týdnem
- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku - odpovídající mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám možnost rozvíjet se v oboru, který Vás skutečně zajímá spolu s: - stabilním zázemím nadnárodní společnosti - možnost... zobrazit nabídku»
Technik
Černošice, Praha 4
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí vzorkovací a měřící přístroje pro oblast přírodních věd, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive #6623967 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která se zaměřuje na oblast elektro trakčních systémů městských drah, hledáme šikovné... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů (opravář výtahů)
Teplice a okolí
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost VÝTAHY VANĚRKA s. r. o., hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > komplexní servisní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace