Práce v oboru Elektrotechnické profese (2344) - strana 29

Elektrotechnické profese
Mechanik Seřizovač - Atraktivní ohodnocení schopnému uchazeči -
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a... zobrazit nabídku»
Technolog [příspěvek na dopravu] (svexh)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
IT specialista [měsíční bonusy] (svexe)
okres Louny
před týdnem
- Měsíční bonusy v návaznosti na plnění individuálních cílů i cílů závodu - Zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kompresory - region Čechy
Praha
před týdnem
zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti zaškolení zkušeným pracovníkem máme technicky kvalitní a vysoce konkurence... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kompresory - region Slovensko
Bratislava
před týdnem
zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti zaškolení zkušeným pracovníkem máme technicky kvalitní a vysoce konkurence... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (23.000 - 45.000 Kč)
Praha
před týdnem
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu v... zobrazit nabídku»
Operátor - Vedoucí ruční linky + Nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň
před týdnem
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – bez nočních směn a víkendů!
Plzeň - Sever
před týdnem
práci ve dvousměnném provozu v čistém a dobře organizovaném prostředí s moderními technologiemi placené přesčasy a možnost jejich... zobrazit nabídku»
Operátor/ka v oddělení přípravy + nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před týdnem
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV / skladu- bez víkendů! + Nástupní bonus 10.000 Kč!
Plzeň
před týdnem
při rychlém nástupu okamžitý bonus k první mzdě 10.000 Kč!!! přátelské a čisté pracovní prostředí 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Pracovník v elektrotechnice, Chomutov, závodní stravování!
Chomutov
před týdnem
- Čisté a tiché prostředí stabilní firmy - Práci na HPP, převod do kmenového stavu - Fyzicky nenáročnou sedavou práci!! - Až... zobrazit nabídku»
Elektronik
Plzeň sever
před týdnem
- Uplatnění na samostatné zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti - Možnost odborného růstu a osobního rozvoje... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Morava
před týdnem
Pro našeho rozrůstajícího se klienta hledáme nového zapáleného člena servisního týmu, který rád cestuje a pracuje samostatně. Vaše... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektroniky
Praha
před týdnem
* účast na vývoji prestižního projektu * zajímavé finanční ohodnocení, bonusy * profesní rozvoj, profilaci v oboru * zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Projektant/ka - Konstruktér/ka) ve strojírenství
Praha
před týdnem
* účast na vývoji prestižního projektu * profesní rozvoj, profilace v oboru * systematické vzdělávání (možné i v zahraničí),... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Praha
před týdnem
Nabízíme: * Možnost karierního růstu * Zajímavý benefitní balíček: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Administrátor technické dokumentace s NJ
Praha
před týdnem
* Účast na vývoji prestižních projektů pro renomované výrobní společnosti * profesní rozvoj, profilace v oboru, kariérní postup *... zobrazit nabídku»
Technical writer
Praha
před týdnem
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Dělník do výroby (až 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste technicky založený člověk, který je manuálně zručný a máte zájem o pracovní příležitost s dlouhodobou působností? Rádi se... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje pro dokončovací technologie (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Vyrábíme kusy ve kterých je potřeba poslední finální úprava - vybrušováním zajistit dokonalý povrch. Pokud máte zkušenost ze... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace