Práce v oboru Elektrotechnické profese (2134) - strana 3

Elektrotechnické profese
Elektroinženýr projektant
Moravskoslezský
dnes
* Zajímavé finanční ohodnocení * Zázemí stabilní mezinárodní společnosti * Příjemné pracovní prostředí * Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - elektro
Olomoucký kraj
dnes
Koho hledáme? Pro stabilní společnost s mnohaletou tradicí, specializující se na zakázkovou výrobu velkých strojů, jež realizuje četné... zobrazit nabídku»
Analytik IKT pro Kooperativní systémy
Praha
dnes
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Servisní technik - manipulační technika
Valašské Meziříčí
dnes
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba od 7,00 do 15,30 - zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - elektrikář
Liberec
dnes
Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí. Práci v profesionálním týmu. Vzdělávací a jazykové kurzy. Dobré finanční... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Soběraz
dnes
Česká společnost s celorepublikovou působností v oblasti komunální techniky (výroba komunálních nástaveb) hledá vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Technik SMT linek (pájení)
Plzeň
dnes
Co Vám nabízíme: - velmi dobré platové ohodnocení - jistotu, stabilitu a rozvoj - zajímavou práci v nadnárodní společnosti -... zobrazit nabídku»
Specialista analýz v oddělení Production Quality Control
Pardubice
dnes
- příspěvky na závodní stravování - 5 týdnů dovolené - zvýhodněný mobilní tarif a další firemní benefity - zaškolení pod odborným... zobrazit nabídku»
Servisní technik (m/ž)
Drážďany
dnes
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Vyškov
dnes
zázemí prosperující společnosti profesní a kariérní růst s možností dalšího vzdělávání zajímavá a odpovědná práci ... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro, specialista podpory projektů.
Brno
dnes
- zázemí ekonomicky stabilní společnosti, která je již 25 let na českém trhu - různorodou zajímavou práci - osobní rozvoj a... zobrazit nabídku»
Mistr - elektro
Přerovsko
dnes
zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti možnost osobnostního i profesního rozvoje další vzdělávání, jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Moravskoslezský
dnes
- základní hodinová mzda + prémiová složka - 21 dnů dovolené + sick days - příspěvek na stravování v podnikové jídelně - příspěvek... zobrazit nabídku»
Technik / Mistr / Inženýr (m/ž)
Drážďany
dnes
U našeho významného zákazníka v Drážďanech se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci dočasného přidělení zaměstnanců s... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Soběraz
dnes
Česká společnost s celorepublikovou působností v oblasti komunální techniky (výroba komunálních nástaveb) hledá vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Servisní technik – čistící technika
Praha 10
dnes
Pro našeho klienta, českou společnost s celorepublikovou působností se zaměřením na prodej a servis úklidové techniky, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Elektrikář údržby, jižní Morava
Jihomoravský
dnes
Pro úspěšnou zahraniční výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Asistent vedoucího výroby
Nové město nad Metují
dnes
- odpovídající platové podmínky - možnost profesního růstu zobrazit nabídku»
Servisní technik/programátor PLC - vhodné i pro absolventy
Havlíčkův Brod
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá automatizací a projektovým řízením, hledáme vhodného kandidáta na pozici - Servisní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – vedoucí týmu
Brno
dnes
Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení Služební automobil, mobil, notebook Školící program, vzdělávací kurzy Místo... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace