Práce v oboru Elektrotechnické profese (2312) - strana 30

Elektrotechnické profese
Vývojový konstruktér
Ostrov u Stříbra
před 14 dny
- Práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - Příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi - Možnost účastnit... zobrazit nabídku»
Ruční montáže
Hustopeče
před 14 dny
zajímavé platové ohodnocení příspěvek na pojistné závodní stravování za výhodné ceny – na všech směnách čtvrtletní... zobrazit nabídku»
Nástrojař - formy pro vstřikování plastů
Velké Meziříčí
před 14 dny
- velmi dobré mzdové podmínky, 1,5 násobek mzdy ročně navíc a podíl na ročním zisku - jednorázovou odměnu po zapracování v... zobrazit nabídku»
Montážista
Praha
před 14 dny
- zázemí strojírenské společnosti - motivující finanční ohodnocení - příspěvek na pojištění - firemní benefity - vzdělávací... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Vyškov
před 14 dny
- zázemí prosperující společnosti - práce v kolektivu - profesní a kariérní růst - motivující platové ohodnocení - a další... zobrazit nabídku»
Nástrojař - seřizovač lisovacích strojů
Praha
před 14 dny
- zázemí strojírenské společnosti - motivující finanční ohodnocení - firemní benefity - vzdělávací kurzy, školení - lokalita Praha zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - nabídka mimo automotive
Ústecko, Teplicko
před 14 dny
- Dobrou partu - hodně nových projektů a s tím spojenou častou interakci s cizinou a případné služební cesty - čistou výrobu, zajímavý... zobrazit nabídku»
Trainee v nadnárodní výrobní společnosti
Ústí nad Labem
před 14 dny
- skvělou příležitost nastartovat kairéru v zajímavé nadnárodní firmě - práci na nových zajímavých projektech mezinárodního... zobrazit nabídku»
Technolog pro kusovou a prototypovou výrobu
Ústí nad Labem
před 14 dny
Především hodně zajímavou náplň práce, pak také dobrou dostupnost z centra Ústí nad Labem i veřejnou dopravou a několik zajímavých... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr (zlepšování procesů)
Horní Počernice
před 14 dny
Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - HPP na dobu neurčitou - propracovaný systém zaškolení - občerstvení... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - elektro
Prostějov
před 14 dny
Pozice se podílí na vývoji a výrobě produktů pro telekomunikační trh. zobrazit nabídku»
Technik elektro - nástup přímo do kmene
Brno
před 14 dny
! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI ! Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Mikulov
před 14 dny
- velký výběr zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na pojištění i dopravu) - týden dovolené navíc - smlouvu na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Elektromechanik na externí montáže
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která provádí revize, prohlídky a zkoušky elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti se servisem strojů po elektrotechnické stránce? Baví Vás cestovat po celém světě a poznávat nové krajiny? Ovládáte... zobrazit nabídku»
Technolog
Hradec Králové
před 14 dny
- odpovídající platové ohodnocení - moderní pracovní prostředí - osobní a profesní rozvoj - výhodné zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Technický dozor stavebníka
Středočeský kraj, Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, firmu, která nabízí vysoce profesionální služby v oblasti inženýrské činnosti zejména energetických staveb, hledáme... zobrazit nabídku»
Předák výroby (M/Ž)
Plzeňský kraj
před 14 dny
výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za pracovní výročí dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle... zobrazit nabídku»
Test technik junior
Praha - východ
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - týden dovolené navíc - benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kompresory - region Čechy
Praha
před 14 dny
zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti zaškolení zkušeným pracovníkem máme technicky kvalitní a vysoce konkurence... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace