Práce v oboru Elektrotechnické profese (2068) - strana 31

Elektrotechnické profese
Konstruktér elektro
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Odpovídající platové ohodnocení + roční bonus Pružná pracovní doba Možnost profesního a odborného růstu Moderní a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický pracovník
Brno
před 14 dny
Pracovní doba 7.30 - 16 hod., stálý plat 24000,- + odměny dle rabatu, stravenky, firemní benefity, malý kolektiv zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
před 14 dny
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5... zobrazit nabídku»
Montáž elektroinstalace - 1 směna, plat až 180 Kč/čis!
Adamov
před 14 dny
- výhodná mzda - ubytování - stravování v podniku - pohodovou práci - odchod s čistou hlavou - dobrá dopravní dostupnost zobrazit nabídku»
Balení a testování elektroniky, Práce 3 dny v týdnu, ranní
Brno
před 14 dny
Nabízíme: - práci jen 3 dny v týdnu ( NE, PON, UT ) - zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti - MZDA : 16000–16500Kč... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby / Mistr
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Vývoj v automotive-i absolventi
Praha
před 14 dny
Na co se u nás můžeš těšit - Na začátku se Tě ujme jeden z kolegů a vše Ti do detailů vysvětlí a ukáže tak, aby jsi vše brzy... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Plzeň - město
před 14 dny
Máte zkušenosti s tvorbou SW pro oživení řídících systémů? Pokud chcete změnit prostředí a kariérně vyrůst, ozvěte se nám! zobrazit nabídku»
Systémový inženýr- Instalace ŘS
Plzeň - město
před 14 dny
Náplň práce na pozici Systémového inženýra - Instalace řídících systémů: - instalace ŘS pro zákazníky - virtualizace prostředí -... zobrazit nabídku»
Proposal Engineer
Plzeň - město
před 14 dny
Máte zkušenosti jako projektant elektro a chcete je využít a zkusit něco nového? Pak se nám ozvěte! - návrh efektivního řešení na... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeň - město
před 14 dny
Hledáme konstruktéry, juniory i seniory na pozici Konstruktéra v Plzni- město!! Pokud máte znalost AutoCADu nebo Catie a Aj nebo Nj, tak se... zobrazit nabídku»
Specialista pro ŘS
Plzeňský
před 14 dny
Vaším úkolem bude: - tvorba nabídkové dokumentace pro oblasti Řídícího systému -tvorba poptávkové specifikace pro poptání subdodávky... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektrovýroba
Plzeň - město
před 14 dny
Podílejte se na rozvoji zavedené a stabilní společnosti na pozici vedoucího projektu. Mezi Vaše úkoly bude patřit: - samostatné vedení i... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Plzeň - město
před 14 dny
Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň - město
před 14 dny
Hledáte novou PLC výzvu v Plzni? Pošlete tedy CV! -programování PLC a robotů -uvádění strojů a technologických celků do provozu -vývoj... zobrazit nabídku»
Programátor, -ka robotů
Plzeň - město
před 14 dny
Ryze česká firma hledá programátora robotiky! Pokud máte zkušenosti a NJ. Ozvěte se mi! Náplň: -příprava a vedení projektu -příprava... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - vhodné pro absolventy VŠ
Příbram
před 14 dny
Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér? Je... zobrazit nabídku»
Konstruktér - kabeláž
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, rychle rostoucí vývojové středisko v Praze, hledáme zkušeného konstruktéra pro oblast konstrukce kabelových... zobrazit nabídku»
Mistr strojní údržby
Ústecký
před 14 dny
* zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí * aktivní účast na nově vznikajícím projektu * komplexní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace