Práce v oboru Elektrotechnické profese (2183) - strana 31

Elektrotechnické profese
Montážní dělník – elektromechanik: motivující mzda, bez nočních!
Brno
před 14 dny
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před 14 dny
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 14 dny
- zázemí prosperující mezinárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení a bonusy - nadstandardní zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr- elektro
okr. Přerov
před 14 dny
zprovozňuje dodávané stroje ve výrobním závodě, podílí se na jejich finální montáži a testování řídícího systému cestuje za... zobrazit nabídku»
Zkušený energetik
Jihomoravský
před 14 dny
Máte alespoň SŠ vzdělání a praxi jako energetik? Nebojíte se vést tým pracovníků, podílet se na plánování projektů, řízení údržby... zobrazit nabídku»
Absolvent VŠ – energetik
Jihomoravský
před 14 dny
Vystudoval jsi VŠ se zaměřením na energetiku? Chceš se podílet na plánování, zvyšování efektivity práce a troufneš si na vedení týmu... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v projektování elektrotechnických zařízení? Láká Vás práce v české společnosti s významným jménem na trhu? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Montér - Praha
Praha
před 14 dny
Šance pro toho, kdo chce profesně růst a pracovat v perspektivním oboru Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s... zobrazit nabídku»
Vydělej si až 30,000,-, rozvíjej se a získej top benefity
Jihlava
před 14 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 1100,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
Specialista automatizace
Chomutov
před 14 dny
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou napájecích zdrojů, hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
FPGA Designer
Brno
před 14 dny
As a FPGA Design Engineer you will be responsible for hardware part of medical systems developed in cooperation with SW developers. - design,... zobrazit nabídku»
PLC Programátor
Plzeň - město
před 14 dny
Baví vás programování PLC? Chcete poznat svět a domluvíte se anglicky nebo německy? Pošlete nám svůj životopis. A co budete mít na... zobrazit nabídku»
Elektrikář, Opavsko
Moravskoslezský
před 14 dny
Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost se sídlem na Opavsku, která dlouhodobě a úspěšně působí na mezinárodních trzích?... zobrazit nabídku»
Elektro projektant | Praha | až 40 000 Kč
Praha
před 14 dny
Orientuješ se v EPLAN systémech? Rozumíš síťování (Ethernet, Profibus DP, AS-i bus) alespoň teoreticky? Budeš pracovat pro českou... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - transfery výrob
Trutnovsko
před 14 dny
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - extra týden dovolené - flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby v technickém oddělení
Náchodsko
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - práce na plný úvazek na dobu neurčitou - příspěvek na stravování zobrazit nabídku»
Elektronik
Most
před 14 dny
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * zajímavou práci s motivujícím platovým ohodnocením * možnost odborných... zobrazit nabídku»
Lean manufacturig engineer
Most
před 14 dny
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti * Možnost... zobrazit nabídku»
Konstruktér v automotive oblasti
Středočeský
před 14 dny
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik/čka strojů č.52
Tachov
před 14 dny
Nabízíme 122Kč/hod + 30Kč/hod. bonus Stravenky v hodnotě 70 Kč Možnost ubytování a svozu do CTP (Tachov 20 Kč/cesta, Mariánské ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace