Práce v oboru Elektrotechnické profese (2244) - strana 31

Elektrotechnické profese
Operátor výroby 82 Kč/hod
Černá za Bory
před 14 dny
Možnost jednosměnného či dvousměnného provozu. Zaměstatní ve stabilní firmě. Nástupní mzda 82 Kč/hod + odměna až 2000 Kč Po zkušebí... zobrazit nabídku»
Technik kvality - prototypová výroba
Ústí nad Labem
před 14 dny
- stravenky - zajištěné stravování - kurz AJ - individuální přístup zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Brno - město
před 14 dny
Strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou elektromotorů hledá šikovné uchazeče na pozici Vývojový konstruktér. Budete... zobrazit nabídku»
Programátor, -ka robotů
Plzeň - město
před 14 dny
Ryze česká firma hledá programátora robotiky!Pokud máte zkušenosti a cizí jazyk. Ozvěte se mi! Náplň: -příprava a vedení... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň - město
před 14 dny
Hledáte novou PLC výzvu v Plzni? Pošlete tedy CV! -programování PLC a robotů -uvádění strojů a technologických celků do provozu -vývoj... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektrovýroba
Plzeň - město
před 14 dny
Podílejte se na rozvoji zavedené a stabilní společnosti na pozici vedoucího projektu. Mezi Vaše úkoly bude patřit: - samostatné vedení i... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Plzeň - město
před 14 dny
Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra... zobrazit nabídku»
Technik elektro - jednosměna
Brno
před 14 dny
Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Elektronik - servisní technik
Blansko
před 14 dny
Pro našeho klienta, který je distributorem spektrometrů pro ČR a SR, hledáme: Vaše náplň práce Máte zájem o práci, kde se setkáte s... zobrazit nabídku»
Výrobní technik kvality
Stříbro
před 14 dny
- motivující práci - zázemí mezinárodní společnosti - motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky - pravidelné... zobrazit nabídku»
Technik kvality s NJ
Stříbro
před 14 dny
- motivující práci - zázemí mezinárodní společnosti - motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky - pravidelné... zobrazit nabídku»
Technik / Elektrotechnik
plzeň
před 14 dny
práci v přátelském kolektivu vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny až do výše jednoho... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Rokycany
před 14 dny
- práci na plný úvazek - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
Lovosice
před 14 dny
No a kromě odpivídajícimu platovému ohodnocení Vám nabídneme také:- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní... zobrazit nabídku»
Nástrojař
Plzeň, Rokycany
před 14 dny
práci na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné prémie za řádnou docházku prémie za... zobrazit nabídku»
Nadšenci do elektra - absolventi (1 směna)
Jihomoravský
před 14 dny
Vystudoval jsi SŠ nebo VŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Rád bys byl svým pánem a pracovní dobu si chceš řídit podle sebe?... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
před 14 dny
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - ISO
Olomouc
před 14 dny
Co Vám bude ve společnosti nabídnuto? - Ve společnosti Vám bude nabídnuta možnost neustálého vzdělávání a školení - Své jazykové... zobrazit nabídku»
Elektroúdržba až 28000 Kč
Olomouc
před 14 dny
DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY a nevadí ti 3 směnný provoz? PAK POKRAČUJ VE ČTENÍ NABÍDKY PRÁCE ELEKTROMECHANIKA! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Project manager | life space business unit | premium projects
Zlín
před 14 dny
Chcete se dále rozvíjet a aplikovat své znalosti a zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak je zde šance právě pro Vás. Pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace