Práce v oboru Elektrotechnické profese (2104) - strana 31

Elektrotechnické profese
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Hradec Králové
minulý měsíc
 - odborný růst - zaškolení - placené přesčasy - stravenky zobrazit nabídku»
Mechanik
Královéhradecko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve finančně stabilní společnosti - odborný růst - bonusy/prémie/13.plat - sleva na firemní... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr-Technolog extruze (Žďársko)
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní firmu s moderním výrobním provozem hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr – technolog extruze. Vhodný... zobrazit nabídku»
Design engineer (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
Konstruktér (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Elektromontér (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Elektrika to je věda, montér na ni je vážně třeba. Takže pokud tomu rozumíte a zašlete nám své CV, máte u nás dveře otevřené. Těším... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant senior (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický
minulý měsíc
Elektro no to je naše, kabiny a kapotáže, navrhneme řešení, šéf nás za to odmění. Vyznáte-li se v elektroinstalaci, jste technicky... zobrazit nabídku»
Technik pro přístrojovou techniku
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste bastlíř a elektro blázen v jedné osobě? Baví Vás nevšední druh techniky a chtěli byste se tomu věnovat i ve svém budoucím... zobrazit nabídku»
Design inženýr - Senior i Junior
Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Využijte skvělou příležitost stát se součástí vývojového oddělení a možnosti cestovat i do zahraničí. Pro... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář elektroúdržby strojů
okres Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr
okres Trutnov
minulý měsíc
Pracovní nabídka Orientujete se v elektronických obvodech? Mluvíte anglicky alespoň komunikativně? Chcete pracovat v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
okres Trutnov
minulý měsíc
Pracovní nabídka Máte vzdělání technického směru? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se pohybuje v... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Zlín
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnické výrobě - obsluha strojů
Pardubice
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme vhodné kandidátky/ty na... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr - projektové řízení
okolí Nového Bydžova
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro významnou zahraniční výrobní společnost, se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - průmyslová automatizace
okolí Nového Bydžova
minulý měsíc
Pracovní nabídka Jste technický typ se zájmem o průmyslovou automatizaci? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okolí Nového Bydžova
minulý měsíc
Pracovní nabídka Jste technický a kreativní typ se zájmem o zlepšování výrobních procesů? Chcete se podílet na úspěchu dynamické... zobrazit nabídku»
Test inženýr se znalostí LabView
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Máte praxi s programem LabView? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Tak... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
okres Pardubice
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: ELEKTROINŽENÝR... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace