Práce v oboru Elektrotechnické profese (2040) - strana 32

Elektrotechnické profese
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
před 14 dny
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
Administrátor technické dokumentace s NJ
Praha
tento měsíc
* Účast na vývoji prestižních projektů pro renomované výrobní společnosti * profesní rozvoj, profilace v oboru, kariérní postup *... zobrazit nabídku»
Servisní inženýr
Olomoucký
tento měsíc
Je pro Vás lákavá možnost cestování po celém světě? Jste odborníkem v oblasti elektrotechniky, který má praxi v uvádění zařízení do... zobrazit nabídku»
Certifikační technik - elektro | až 35 000 Kč
Liberecký
tento měsíc
Máte zkušenost s certifikací elektronických produktů? Vyznáte se v technických legislativních předpisech? Máme pro Vás jedinečnou možnost... zobrazit nabídku»
Elektronik, 13. a 14. plat
Kaplice
tento měsíc
Umíte programovat v programech Seamatic a Eletronicu? Jste zkušený v provádění oprav strojů a jiného strojního zařízení? Máte platnou... zobrazit nabídku»
Strojní údržbář s vyhláškou 50
Žďársko
tento měsíc
Chcete pracovat na oddělení údržby? Váš úkol bude zabezpečovat elektroúdržbu strojního zařízení. Máte už zkušenost z výrobní... zobrazit nabídku»
Mistr/mistrová
Nové Město nad Metují
tento měsíc
Chtěli byste uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti a stát se členem mezinárodní německé společnosti se sídlem na Náchodsku? Jste... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér
Praha
tento měsíc
Stabilní a zavedené R&D centrum v Praze, mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se vývojem v oboru automotive hledá... zobrazit nabídku»
Údržbář | Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
tento měsíc
Významná mezinárodní společnost v Mladé Boleslavi hledá nového kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ. Náplň práce: * provádění údržeb strojů... zobrazit nabídku»
PLC programátor| Praha
Praha
tento měsíc
Stabilní zavedené R&D centrum s dlouholetou tradicí v Praze hledá nového kolegu na pozici PLC PROGRAMÁTOR. Budete zodpovědný za: - vývoj a... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - vhodné pro absolventy VŠ
Příbram
tento měsíc
Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér? Je... zobrazit nabídku»
PLC programátor | až 50 000,-
Praha
tento měsíc
Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu z oblasti automatizace se... zobrazit nabídku»
PLC programátor | až 50 000,-
Praha
tento měsíc
Jste zkušený PLC programátor a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu z oblasti automatizace se... zobrazit nabídku»
PLC Engineer - successful company, various projects
Praha
tento měsíc
Are you experienced in automation and drive systems? Would you like to work on projects within almost any industrial sector? We are hiring for... zobrazit nabídku»
Project engineer | PLC | 60 000 Kč
Praha
tento měsíc
Náš klient, stabilní mezinárodní společnost, dodavatel části zařízení do průmyslu, posiluje svůj tým a hledá vhodného... zobrazit nabídku»
Verifikační inženýr | automatizace
Praha
tento měsíc
Jsi absolvent VŠ, mluvíš anglicky a chceš rozjet kariéru v oblasti průmyslové automatizace? PŘIHLAŠ SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI... zobrazit nabídku»
Programátor simatic S7 | automatizace | Praha
Praha
tento měsíc
VŠ vzdělání, znalost Simatic a komunikativní angličtina/němčina - to je vše, co potřebuješ, aby ses přihlásil do výběrového řízení... zobrazit nabídku»
Hardware developer | Praha | až 70 000 Kč
Praha
tento měsíc
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
Pozice pro absolventy VŠ | hardware inženýr
Praha
tento měsíc
Mezinárodní R&D centrum v Praze hledá nové kolegy, absolventy technických škol, do vývojového týmu na pozici: HARDWARE INŽENÝR Náplní... zobrazit nabídku»
Technik oddělení vývoje
Lanškroun
tento měsíc
5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní a životní pojištění Sick Days Program podpory zdraví Příspěvek na stravování v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace