Práce v oboru Elektrotechnické profese (2096) - strana 32

Elektrotechnické profese
Elektroúdržba jedna smena až 35000 Kč
Olomouc
minulý měsíc
DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY? Do potravinářské firmy hledáme zkušeného Elektroúdržbáře - zodpovědnost za údržbu výrobního... zobrazit nabídku»
Elektromechanik hranice/Přerov
Přerov
minulý měsíc
Do strojírenské společnosti vyrábějící měřící a testovací systémy hledáme na elektrifikaci a oživení výrobků EKEKTRIKÁŘE-... zobrazit nabídku»
Elektroúdržba jedna směna až 33000 Kč
Olomouc
minulý měsíc
DĚLÁŠ V OBORU ELEKTROÚDRŽBY? Do potravinářské firmy hledáme zkušeného Elektroúdržbáře - zodpovědnost za údržbu výrobního... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Olomouc
minulý měsíc
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Servisní technik, Olomouc, nástup možný ihned
Olomouc
minulý měsíc
Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti servisu? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis co nejdříve! Světoznámá společnost,... zobrazit nabídku»
Inženýr pro testování elektronických systémů
Kroměříž
minulý měsíc
Chceš pracovat ve společnosti, kde tvé výtvory budou putovat mimo jiné i do vesmíru? Hledáme TEST INŽENÝRA pro elektro komponenty, které... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Bojkovice
minulý měsíc
Hledáme pracovníka na pozici SPECIALISTA PLC. Náplň práce: - spolupráce při hledání HW a SW řešení - odpovědnost za správu PLC... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - Plzeň
Pilsen
minulý měsíc
Pro jednoho z nejprestižnějích zaměstnavatelů současnosti hledáme odborníky na pozici Elektroprojektanta! Staňte se součástí nového... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - zajímavé projekty
Blovice
minulý měsíc
Hledáme PLC programátora! Je automatizace Vaším oborem? Umíte s PLC programy, zejména Siemens Simatic? Umíte anglicky nebo německy? Můžete... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior/senior
Pilsen
minulý měsíc
Máte vystudovaný obor elektotechniky a chtěli byste začít získávat zkušenosti na pozici Elektroprojektanta. Pošlete nám životopis a... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Pilsen
minulý měsíc
Baví vás programování PLC. Chcete poznat svět a domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis. A co budete mít na... zobrazit nabídku»
PLC programátor - zajímavé ohodnocení
Pilsen
minulý měsíc
Mate zkušenosti s programováním PLC? Domluvíte se anglicky a ve světě se neztratíte? Pošlete nám svůj životopis. Náplní vaší práce... zobrazit nabídku»
Technik/Seřizovač
Teplice
minulý měsíc
Pokud máte zájem, aby věci fungovali tak, jak mají, jste ideální kandidát na právě obsazovanou pozici Technika/Seřizovače do nové... zobrazit nabídku»
Technik údržby - elektrikář
Žatec
minulý měsíc
Pro nový výrobní závod v průmyslové zóně Triangle u Žatce obsazujeme pozici Elektrikář/Technik údržby ! Vaší náplní práce na pozici... zobrazit nabídku»
Elektro konstruktér - vhodné pro absolventy VŠ
Příbram
minulý měsíc
Jsi čerstvý absolvent VŠ elektrotechnického zaměření, nebo máš SŠ vzdělání a máš již zkušenosti na pozici elektro konstruktér? Je... zobrazit nabídku»
Zkušební technik elektro
Prachatice
minulý měsíc
Staňte se součástí mezinárodní stabilní společnosti. Pracovní pozice Zkušebního technika je vhodná pro zkušené elektrotechniky stejně... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/strojař s NJ, vhodné i pro absolventy
Jihočeský
minulý měsíc
Absolvoval/a jste VŠ, máte teoretické znalosti a těšíte se, až je konečně využijete v praxi ? Nebo se Vám studium líbí a chcete se... zobrazit nabídku»
Technolog elektro
Prachatice
minulý měsíc
Rozšiřte tým specialistů ve stabilní mezinárodní společnosti. Jedná se o strojírenskou a elektro výrobu a montáž - ne automotive sféra.... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zákaznická kvalita
jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr v... zobrazit nabídku»
Konstruktér - i absolventi VŠ
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace