Práce v oboru Elektrotechnické profese (2245) - strana 34

Elektrotechnické profese
Technik testovacích zařízení
Pardubice
před 14 dny
Zajímate se o elektrotechniku a máte zkušenost s odstraňováním poruch elektronických systémů? Hledáte stabilního zaměstnavatele, u... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, elektro
Pardubice
před 14 dny
Máte vzdělání elektro směru a baví Vás vymýšlet nové výrobní postupy? Staňte se členem týmu stabilní mezinárodní společnosti z... zobrazit nabídku»
Elektronik - specialista|příspěvek na dopravu|až 30 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Práce ve světové společnost, práce s nejmodernějšími stroji a pro klienty světového významu navíc finančně ohodnocena včetně... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Technik servisního centra - Brno Slatina
Brno
před 14 dny
Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Aplikační technik PLC
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí, hledáme... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – Plzeňsko
Plzeňský
před 14 dny
Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Orientujete se v oblasti silnoproudé elektrotechniky a vlastníte... zobrazit nabídku»
Maintenance Technician (#8693882) (Okres Beroun, CZ)
Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: MAINTENANCE... zobrazit nabídku»
TECHNIK ÚDRŽBY - elektro
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní zaměstnání a smlouvu přímo se zaměstnavatelem Motivující finanční ohodnocení a možnost... zobrazit nabídku»
Elektromechanik – absolvent
Pardubický
před 14 dny
Máte SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky a vyhlášku 50 sb. §5? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v zakázkové výrobě na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce certifikace #666857 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti služeb kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / seřizovač
Ústí nad Labem
před 14 dny
- perspektivu osobního rozvoje a profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Vedoucí stavební technik – mistr – silnoproud
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá elektroinstalací a elektronickými zabezpečovacími systémy s dlouholetou praxí, hledáme... zobrazit nabídku»
Zkušební technik elektro
Praha, Středočeský
před 14 dny
Vystudoval jste SŠ, obor elektro? Vyznáte se v elektonice, v počítačových technologiích a programování Vám není také cizí? Chcete být... zobrazit nabídku»
Obchodní manager s Arabštinou - Technický obor- i Absolvent
Plzeň
před 14 dny
Vyrábíme velké průtokoměry pro největší zákazníky na světě. Obchodní manager se bude starat o velké klienty, zajišťovat projekt, a... zobrazit nabídku»
Mechanik Seřizovač - Atraktivní ohodnocení schopnému uchazeči -
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a... zobrazit nabídku»
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace