Práce v oboru Elektrotechnické profese (2040) - strana 34

Elektrotechnické profese
Automatizační inženýr
Plzeňský
tento měsíc
· Flexibilní pracovní doba · Služební cesty do zahraničí · Speciální školení a jazykové kurzy · Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - automotive
Plzeňský
tento měsíc
stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu práci v příjemném mezinárodním kolektivu bohatý systém benefitů zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ
Plzeňský
tento měsíc
Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci Jazykové... zobrazit nabídku»
Operátor v elektrotechnické výrobě - obsluha strojů
Pardubice
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Pardubicích, hledáme vhodné kandidátky/ty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
tento měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Automation engineer
Vysočina, Jihomoravský
tento měsíc
Jste elektroinženýrem v oblasti automatizace a přemýšlíte, že je čas na vlastní projekty a realizovat vlastní nápady? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby
oblast Vysoké Mýto
tento měsíc
- zázemí nadnárodní firmy - osobní automobil i k osobním účelům - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Bystřice nad Perštejnem
tento měsíc
oprava a údržba strojů a strojních zařízení montáž jednoúčelových strojů výroba dílů dle výkresové dokumentace výroba a opravy... zobrazit nabídku»
Elektrikář - okres kutná hora
Středočeský
tento měsíc
Jste elektrikář? Máte zkušenosti s montážemi NN rozvaděčů? Máte vyhlášku 50 par. 6? Nevadí Vám cestování po České... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – Plzeňsko
Plzeňský
tento měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy s elektro zaměřením? Máte zkušenosti s projektováním a návrhy elektro – kabeláží?... zobrazit nabídku»
Zkušený elektroprojektant
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti na pozici elektroprojektanta a v současné době hledáte novou pracovní výzvu? Zajímá Vás oblast projekce kabeláží a... zobrazit nabídku»
Team Leader/ Mistr výroby
Ústí nad Labem
tento měsíc
Co za to? *uplatnění v blízkosti Ústí nad Labem *firemní benefity *motivační mzdové ohodnocení zobrazit nabídku»
Konstruktér/CNC 5 os programátor
Hradec Králové
tento měsíc
- odborný růst - možnost prodloužení pracovního poměru po jednom roce z doby určité na dobu neurčitou - po plném zapracování se uchazeč... zobrazit nabídku»
Technik montáží TZB se zaměřením na měření a regulaci a vzduchotechniku
Hradec Králové
tento měsíc
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/technik – HW plánování
Jihomoravský
tento měsíc
Náplň práce: projektování hardware od rozvaděče automatiky a elektrického pohonu vyhotovení plánu rozvaděče EPLAN 5.70 a P8 ... zobrazit nabídku»
Seřizovač
oblast Ústí nad Orlicí
tento měsíc
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - práce na dobu neurčitou - 5... zobrazit nabídku»
Tester / Programátor JavaScript, C#, Java
Praha
tento měsíc
- 13. a 14. plat v rámci podílu na zisku - velmi různorodou a zajímavou práci - klouzavá pracovní doba - zajímavé pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Operátor/Seřizovač CNC lisů
oblast Pelhřimov
tento měsíc
- nadstandardní finanční ohodnocení - vzdělávání v oboru - možnost kariérního růstu a zaškolení - závodní stravování,... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - junior
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte vystudovanou střední nebo vysokou školu elektrotechnickou? Hledáte uplatnění v neustále se rozvíjejícím oboru a láká Vás práce... zobrazit nabídku»
Projektant elektro zařízení
Praha, Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti s projektováním v oblasti elektro? Je Vaším zaměřením silnoproud, MaR nebo slaboproud? Pak neváhejte a zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace