Práce v oboru Elektrotechnické profese (2242) - strana 36

Elektrotechnické profese
Specialista údržby
Plzeňský
tento měsíc
Jste technický typ, rád se podílíte na údržbě strojů a zařízení a máte platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 6? Hovoříte anglicky alespoň na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
České Budějovice
tento měsíc
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality – inženýr kvality – NE automotive
Louny
tento měsíc
Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme: - Příjemné klidnější pracovní prostředí - Nadstandartní mzdové ohodnocení - Pružnou pracovní... zobrazit nabídku»
Projektový technik kvality
Písek
tento měsíc
Zázemí silné výrobní společnosti Možnost profesního i osobního rozvoje Nadstandardní platové ohodnocení Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektro (pracoviště Kolín)
Kolín
tento měsíc
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací. Těšíme se na spolupráci.  zobrazit nabídku»
Technik se znalostí NJ
Beroun a okolí
tento měsíc
- zajímavé platové ohodnocení odpovídající provedené práci - příjemné prostředí v dlouholeté rodinné firmě - možnost se vzdělávat... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Pardubicko
tento měsíc
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky v... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Test inženýr se znalostí LabView
okres Hradec Králové
tento měsíc
Máte praxi s programem LabView? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automatizace
Praha, Středočeský
tento měsíc
Jste vystudovaný v oboru elektro nebo automatizace? Baví Vás projektování a zpracování technické dokumentace strojů? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Servisní technik vstupních systémů
Praha, Středočeský, Karlovarský, Liberecký
tento měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení (plus procenta za každý vykonaný servis) - Služební vůz - Mobilní telefon - Možnost výjezdů z místa... zobrazit nabídku»
Opravář elektronických zařízení od 21tis.Kč, 1směnný provoz
Plzeňský kraj
tento měsíc
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE - nástupní mzda od od 21 000 Kč dle zkušeností + zákonné příplatky -... zobrazit nabídku»
Technik – údržbář
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti v údržbě, servisu a revizích zařízení a budov? Dorozumíte se anglicky a chcete se profesně rozvíjet v nadnárodní... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobků
Nový Jičín
tento měsíc
zázemí silné mezinárodní společnosti zajímavou práci v oddělení vývoje motivující finanční ohodnocení nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Konstruktér pecí – vhodné i pro absolventy
Znojmo
tento měsíc
Získáte zázemí perspektivní mezinárodní společnosti. Za dobře odvedenou práci budete odměněni motivující mzdou. Čekají Vás pouze... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - junior
Celá ČR, Vysočina
tento měsíc
Jste absolventem SOU/SŠ elektrotechnického směru? Hledáte svoji první práci v oboru a rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Pak... zobrazit nabídku»
Elektromechanik ve výrobě
Celá ČR, Vysočina
tento měsíc
Máte již zkušenosti na pozici spojené s elektroúdržbou a diagnostikou závad? Pracovali byste rádi pro významnou, mezinárodní společnost?... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér mostových jeřábů - šance nejen pro absolventy
Kladno
tento měsíc
Klient TI nabízí zázemí nadnárodní společnosti, propracované zaškolení a k tomu: - perspektivní a stabilní práci u zahraniční výrobní... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu s bulharštinou
Vysočina, Jihomoravský, Celá ČR
tento měsíc
kreativní, různorodou a zodpovědnou práci super mzdové podmínky perfektní zaškolení do interních procesů vedoucí pozici služební... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace