Práce v oboru Elektrotechnické profese (2088) - strana 36

Elektrotechnické profese
Elektromechanik/elektronik
Ústecký
minulý měsíc
* Práci v mezinárodní a významné společnosti * Finanční odměny * Firemní stravování * Příspěvek na dopravu * Možnost... zobrazit nabídku»
Technik údržby
Ústecký
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * zázemí silné mezinárodní společnosti * perspektivní zaměstnání v úspěšné... zobrazit nabídku»
Servisní technik - strojírenství
Celá ČR
minulý měsíc
* zajímavou práci v prosperující zahraniční společnosti * spolupráci v rámci mezinárodního týmu * zaměstnání formou home-office *... zobrazit nabídku»
Servisní technik – roboti
Celá ČR
minulý měsíc
* zaměstnání formou home-office * zaškolení ve výrobním závodu ve Francii * spolupráci v rámci mezinárodního týmu * firemní... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor
Pardubický
minulý měsíc
* Zázemí moderní společnosti * Relokační balíček – vhodné k relokaci * Zajímavé finanční ohodnocení * Možnost kariérního růstu... zobrazit nabídku»
Technický inženýr s AJ
Pardubický
minulý měsíc
* Zázemí mezinárodní společnosti * Rozjezd zcela nového projektu * Zajímavé finanční ohodnocení * Závodní stravování * Příspěvek... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - HW
Celá ČR
minulý měsíc
* Možnost kariéry v automotive * 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Příspěvky na sportovní aktivity * Možnost rozvoje a... zobrazit nabídku»
Technik údržby - správa strojů, zařízení a budov
Brno
minulý měsíc
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? dlouhodobá a stabilní práce v mezinárodní společnosti s nástupem možným ihned nebo dle domluvy ... zobrazit nabídku»
Elektrikář (-mps-)
okres Svitavy
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - závodní stravování - pracovní oděv - odpovídající finanční ohodnocení - 13.plat - Nástup možný IHNED zobrazit nabídku»
Konstruktér galvanovny s AJ
Brno - venkov
minulý měsíc
-implementace, zavádění a testování nových nástrojů pro galvanickou výrobu -optimalizace výrobních technologií, správa výrobních... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro - vývoj SW
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici HW... zobrazit nabídku»
Elektrikář, oblast IT
ČB
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost? Máte zkušenosti se slaboproudem? Máte zkušenosti s montáží přípojek k... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář, český Krumlov
Český Krumlov
minulý měsíc
Náplň práce: - samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení (hydraulické a pneumatické systémy) - dodržování technických... zobrazit nabídku»
Údržba - elektro
Třeboňsko
minulý měsíc
* Práce na HPP - nástup ihned * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém * Zákonné i ostatní příplatky, bonusy,... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Třeboňsko
minulý měsíc
* Práce na HPP - nástup ihned * Dobré finanční ohodnocení * Motivační prémiový systém * Zákonné i ostatní příplatky, bonusy,... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby - oleje
Bohumín
minulý měsíc
práci v úspěšné a moderní společnosti výkonnostní motivace služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér/-ka
Přerov
minulý měsíc
profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy motivující platové ohodnocení možnost profesního vzdělávání termín nástupu dle... zobrazit nabídku»
Operátor stroje
Plzeňský
minulý měsíc
přátelský kolektiv práce ve stabilní společnosti roční bonusy dotované stravování zobrazit nabídku»
Elektrikář, Opavsko
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost se sídlem na Opavsku, která dlouhodobě a úspěšně působí na mezinárodních trzích?... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace