Práce v oboru Elektrotechnické profese (2040) - strana 36

Elektrotechnické profese
Odborníci ve výrobě
Praha, Středočeský
tento měsíc
Pracujte ve svém oboru a dělejte profesi, kterou dobře znáte. Čeká Vás skvělý kolektiv i pracovní prostředí, zajímavá mzda, spousta... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce | telekomunikace
Kladno
před 1 měsíci
Zajímá Vás oblast elektroniky a telekomunikací? Máte technické vzdělání a mluvíte plynně německy i anglicky? Nebaví Vás ustavičně... zobrazit nabídku»
Elektromechanik Ranní a odpolední směny
Krnov
před 1 měsíci
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - výborné palatové podmínky - možnost ubytování - zázemí silné a stabilní... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - až 35 000 Kč
Česká Lípa
před 1 měsíci
*Mzda: 109 Kč/h + prémie, pro zkušené uchazeče 118 Kč/h + prémie *Průměrný měsíční čistý výdělek 24 000 Kč *stabilní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - projektant elektro rozvaděčů
Teplice
před 1 měsíci
- práci v mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu - atraktivní finanční ohodnocení - dle dosavadní praxe 24000 - 35000 Kč... zobrazit nabídku»
Projektant/konstruktér světelných reklam
Královehradecko
před 1 měsíci
 - dlouhopdbé uplatnění  v oboru  - stravné, penzijní připojištění  - osobní a profesní růst   - nástup možný ihned, dohodou   zobrazit nabídku»
Referent/ka zakázek
Královehradecko
před 1 měsíci
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění - prosperující zahraniční společnost - možnost pracovní seberealizace - PP na dobu určitou... zobrazit nabídku»
Strojní zámečník
Chrudimsko
před 1 měsíci
- zázemí neustále se rozvíjející společnosti s mezinárodní účastí - osobní rozvoj - závodní stravování, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí projekčního oddělení
Karlovy Vary
před 1 měsíci
- Zázemí stabilní společnosti - Pružná pracovní doba - Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - Dotované zavodní stravování ... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - péče o zákazníka s NJ
Jihomoravský, Vysočina
před 1 měsíci
Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Inženýr kvality – péče o zákazníka“. V... zobrazit nabídku»
IT Technik OBJ961
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: nástup IHNED pružná pracovní doba motivační finanční ohodnocení práce v Turnově a Liberci zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér
Brno - město
minulý měsíc
Usilujete o profesionální seberealizaci? Máte zkušenost v konstrukci? Umíte anglicky? Náš klient, zahraniční výrobní společnost, nabízí... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Plzeň - jih
minulý měsíc
Baví Vás PLC programování? Chcete se stát součástí společnosti se zajímavým porfóliem produktů? Domluvíte se anglicky ne? Ozvěte se... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vývoj
Jihlava
minulý měsíc
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Technik - elektrikář
okr. Beroun
minulý měsíc
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Technik elektro
Plzeňský
minulý měsíc
Máte dokončenou střední nebo vysokou školu zaměřenou na elektro? Vyznáte se v elektrotechnických normách a máte také zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior / senior
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
PLC – programátor senior pro nápojový průmysl
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Elektromontér s AJ
okr. Olomouc
minulý měsíc
* motivující finanční ohodnocení * možnost seberealizace a profesního růstu * zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace