Práce v oboru Elektrotechnické profese (2244) - strana 37

Elektrotechnické profese
CNC frézař/Soustružník
Ústeckorlicko
tento měsíc
- možnost přesčasové práce - po 6 měsících pracovního poměru smlouva na dobu neurčitou - roční prémie 15 000 Kč - dotované... zobrazit nabídku»
Samostatný projektant/ka, potrubář, výpočtář
Pardubicko nebo Ústí nad Labem nebo Praha
tento měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění, zázemí nadnárodní společnosti, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Samostatný pracovník přípravy výroby - elektroinženýr
Stříbro
tento měsíc
* odborné zaškolení * nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Projektant automatizace v oblasti automotive
Praha
tento měsíc
Nabízíme Vám: - práci v Praze - možnost vidět zakázku od začátku až do konce - roční prémie - 25 dní dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Mechanik – vhodné i pro absolventy!
okres Pardubice
tento měsíc
Pro dynamicky se rozvíjející výrobní společnost v okrese Pardubice hledáme vhodné kandidáty na pozici: Mechanik SMT – vhodné i pro... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
okres Pardubice
tento měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR ... zobrazit nabídku»
Programátor PLC pro výrobu autodílů
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- možnost osobního a profesního růstu - příspěvek na závodní stravování, na penzijní připojištění - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář
okres Beroun
tento měsíc
- stálé zaměstnání u silné nadnárodní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí a vstřícný... zobrazit nabídku»
Technický konzultant
Ostrava
tento měsíc
Nabízíme samostatnou tvůrčí práci v mladém kolektivu odborná školení u výrobců v zahraničí možnost kariérního růstu ... zobrazit nabídku»
Junior Java/Linux programátor
Ostrava
tento měsíc
samostatnou tvůrčí práci v mladém kolektivu odborná školení u výrobců v zahraničí možnost kariérního růstu motivační... zobrazit nabídku»
Specialista údržby
Plzeňský
tento měsíc
Jste technický typ, rád se podílíte na údržbě strojů a zařízení a máte platnou vyhlášku 50/78 Sb., § 6? Hovoříte anglicky alespoň na... zobrazit nabídku»
Vedoucí výroby s NJ
České Budějovice
tento měsíc
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Odborné zaškolení  - Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Projektový technik kvality
Písek
tento měsíc
Zázemí silné výrobní společnosti Možnost profesního i osobního rozvoje Nadstandardní platové ohodnocení Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Technik se znalostí NJ
Beroun a okolí
tento měsíc
- zajímavé platové ohodnocení odpovídající provedené práci - příjemné prostředí v dlouholeté rodinné firmě - možnost se vzdělávat... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Pardubicko
tento měsíc
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí  - motivační systém hodnocení  - výdělky v... zobrazit nabídku»
Montážní dělník (22.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Na vysoce odbornou montážní liku hledáme zručného montážníka, který by si chtěl zvyšoval kvalifikaci a časem přešel na náročnější... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
Test inženýr se znalostí LabView
okres Hradec Králové
tento měsíc
Máte praxi s programem LabView? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automatizace
Praha, Středočeský
tento měsíc
Jste vystudovaný v oboru elektro nebo automatizace? Baví Vás projektování a zpracování technické dokumentace strojů? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Servisní technik vstupních systémů
Praha, Středočeský, Karlovarský, Liberecký
tento měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení (plus procenta za každý vykonaný servis) - Služební vůz - Mobilní telefon - Možnost výjezdů z místa... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace