Práce v oboru Elektrotechnické profese (2185) - strana 37

Elektrotechnické profese
Samostatný konstruktér
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice- zaškolení na 3D konstrukční SW -... zobrazit nabídku»
Technik standardizace
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - dovolená navíc - penzijní připojištění - program pro výhodné telefonování -... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Praha
minulý měsíc
- bonusy a prémie - mobilní telefon - notebook - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - vzdělávací... zobrazit nabídku»
Projektový manažer – junior
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste čerstvým absolventem v elektrotechnice a rádi komunikujete s lidmi? Orientujete se v oblasti průmyslové komunikace, PC sítí nebo v... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
okr. Přerov
minulý měsíc
- budete součástí prosperující mezinárodní firmy, která patří mezi nejvýznamnější dodavatele technologických zařízení do... zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje
Brno
minulý měsíc
* Zázemí obchodní společnosti se zahraničním majitelem * Zaškolení a další rozvoj * Jazykové kurzy AJ a NJ * 25 dnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Facility manažer, výrobní společnost
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti s údržbou a facility a hovoříte anglicky? Máte elektro vyhlášku 50? Pro našeho klienta obsazujeme pozici FACILITY... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Strojní technolog
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti technické přípravy výroby - spolupráce v rámci mezinárodního týmu -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik se znalostí PLC systémů
Olomoucký
minulý měsíc
Máte SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika a zkušenost s rozjížděním automatizační techniky? Pak jste právě tím, koho... zobrazit nabídku»
Mechanik
Královéhradecko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve finančně stabilní společnosti - odborný růst - bonusy/prémie/13.plat - sleva na firemní... zobrazit nabídku»
Projektový specialista – elektro
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti projektového řízení v oblasti elektro? Domluvíte se cizím jazykem – konkrétně anglicky nebo německy?... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr
Jihomoravský
minulý měsíc
Rozumíte si s elektronikou a elektronickými zařízeními? Máte vlastní nápady na zlepšování a hledáte příležitost, kde je realizovat?... zobrazit nabídku»
Konstruktér Junior
Liberec
minulý měsíc
- Zajímavou a různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů - Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost -... zobrazit nabídku»
Lakýrník
Choceň
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení jednosměnný provoz možnost závodního stravování   Místov výkonu práce: Choceň    V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Elektrikář - údržbář, vyhláška Č.50
Turnov
minulý měsíc
Jste zapálený elektromechanik s platnou vyhláškou? Znáte pneumatické systémy a hydrauliku? Chcete si finančně polepšit a pracovat v... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní skupiny, automotive
Jihlava
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Vedoucí výrobní skupiny. *řízení a koordinace výroby *organizace, řízení výrobních... zobrazit nabídku»
Elektrikář, oblast IT
ČB
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost? Máte zkušenosti se slaboproudem? Máte zkušenosti s montáží přípojek k... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář, Český Krumlov
Český Krumlov
minulý měsíc
Náplň práce: - samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení (hydraulické a pneumatické systémy) - dodržování technických... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace