Práce v oboru Elektrotechnické profese (2233) - strana 47

Elektrotechnické profese
PLC programátor s NJ
Plzeň
minulý měsíc
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Technický manažer - vývoj lineárních motorů
Brno
minulý měsíc
Pro portfolio lineárních motorů hledáme manažera, který bude poskytovat zákazníkům technické konzultace a bude pro ně společně se svým... zobrazit nabídku»
Projektant elektra - Praha
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte praxi s projekcí elektra? Chcete se podílet na mezinárodních projektech? Umíte anglicky nebo německy a chcete jazyk nadále... zobrazit nabídku»
Zkušený elektroprojektant
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte praxi s projektováním v oblasti elektrotechniky? Hledáte společnost, která Vám dá prostor pro seberealizaci? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Čeká Vás práce ve stabilní a rozvíjející se německé společnosti. Na odpočinek 5 týdnů dovolené. Zajímavé mzdové ohodnocení včetně... zobrazit nabídku»
Programátor PLC pro výrobu autodílů
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
- možnost osobního a profesního růstu - příspěvek na závodní stravování, na penzijní připojištění - příspěvek na sportovní... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Plzeňský
minulý měsíc
* být součástí vývoje a výroby ojedinělých produktů a projektů v rámci Evropy * rodinné prostředí, přátelský kolektiv *... zobrazit nabídku»
Elektromontér/Elektromechanik
Most
minulý měsíc
*Místo výkonu práce - Most Havraň *Mzda: okolo 35 000 Kč *Nástup možný ihned *nástupní mzda se odvíjí od Vašich zkušeností -... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
- Motivující mzdové ohodnocení - Dotované závodní stravování      - Moderní pracovní prostředí       - Firemní... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky / elektrotechnik - nástup ihned
Žebrák
minulý měsíc
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástupní mzda od 101kč/h + bonusy - ubytování a zajištěný svoz na směny ZDARMA -... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Jihomoravský
minulý měsíc
Senergos, a.s., významná česká společnost zabývající se realizací energetických staveb v rámci celé ČR * zajímavou práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Technická podpora v elektru
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte zázemí v mezinárodní firmě? Máte vystudovanou elektrotechnickou školu a rozumíte technické dokumentaci? Jste komunikativní a rádi... zobrazit nabídku»
Elektromontér, montér pro oblast výstavba vedení VVN
Jihomoravský
minulý měsíc
Senergos, a.s., významná česká společnost zabývající se realizací energetických staveb v rámci celé ČR * zajímavou práci ve stabilní... zobrazit nabídku»
Technik údržby elektro
Žatec
minulý měsíc
Jste technicky zdatný(á) a orientujete se v elektrotechnice? Hledáme do automotive společnosti technika údržby elektra s platnou vyhláškou... zobrazit nabídku»
Technická podpora servisu s AJ | dispečink
Třebíč
minulý měsíc
Máš za sebou VŠ strojní nebo elektro? Anglicky zvládáš komunikovat face to face, po telefonu i přes maily? Pro technicky zdatné kabrňáky je... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
minulý měsíc
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti * Dalšího... zobrazit nabídku»
Konstruktér nástrojů
Královéhradecký kraj/Středočeský kraj
minulý měsíc
- motivační mzdové ohodnocení - vzdělávání a osobnostní rozvoj - možnosti ubytování - zázemí stabilní společnosti - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior
Rychnovsko
minulý měsíc
- stabilní práce ve firmě s 15 letou tradicí a celoevropskou působností - práce v mladém perspektivním kolektivu - skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář Ostrava – 130 Kč/hod. – ranní směny
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v oblasti vodovodních, kanalizačních a elektro sítí hledáme vhodné kandidáty na pozici provozního... zobrazit nabídku»
Elektro údržbář
Jihomoravský
minulý měsíc
Vystudoval jste SOU nebo SŠ se zaměřením na elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §5? Máte zkušenosti s opravami a údržbu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace