Práce v oboru Elektrotechnické profese (2350) - strana 5

Elektrotechnické profese
Elektrotechnik – Nový Jičín
Moravskoslezský
včera
Práce v mladém kolektivu, služební notebook a mobilní telefon, stravenky, odměny. zobrazit nabídku»
Montér slaboproudých technologií
Praha, celá ČR
včera
Pro našeho klienta, obchodní společnost z oblasti telekomunikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Montér slaboproudých technologií. ... zobrazit nabídku»
Servisní technik výtahů
Praha
včera
Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti výtahů a eskalátorů, hledáme vhodné kandidáty Vaše náplň práce > provádění... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní linky
Pardubice okolí
včera
5 týdnů dovolené, značný příspěvek na stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění, bonusy ve formě... zobrazit nabídku»
Product Engineer
Rakovník
včera
Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - poukázky na volnočasové aktivity - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - šance i pro šikovné absolventy
Slaný
včera
Nabízíme Vám zcela novou pracovní pozici v příjemném kolektivu s osobním přístupem a balíček firemních benefitů: - 25 dní dovolené -... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážní skupiny - EZS, EPS, CCTV, ACS, SK
Blansko
včera
* vedení týmu pracovníků společnosti a dodavatelů (obvykle 3 až 10 lidí) * organizace prací na místě realizace * reporting o postupu práce... zobrazit nabídku»
Project manager | life space business unit | premium projects
Zlín
včera
Chcete se dále rozvíjet a aplikovat své znalosti a zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak je zde šance právě pro Vás. Pro... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Teplice
včera
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti na pozici Elektromechanik ! Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Teplice
včera
Jako elektromechanik budete mít na starost seřizování a opravy balících a montážních strojů v rámci dvousměnneho nebo třísměnného... zobrazit nabídku»
Technik/Seřizovač
Teplice
včera
Pokud máte zájem, aby věci fungovali tak, jak mají, jste ideální kandidát na právě obsazovanou pozici Technika/Seřizovače do nové... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - Technik údržby strojů a zařízení
Ústí nad Labem
včera
Hledáme Elektromechanika pro výrobní závod v Ústí ! Co u nás budete dělat? Vaší náplní práce bude především rozsah podpůrných... zobrazit nabídku»
Technická podpora - reklamace
Praha 5
včera
Přední výrobce a prodejce komponentů pro stínící a okenní techniku hledá posilu týmu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA Na této pozici Vás... zobrazit nabídku»
Projektant elektro
Královéhradecko
včera
 - nabízíme pracovní činnost ve stabilní a prosperující společnosti se zaměřením MaR  - pružnou pracovní dobu  - motivující... zobrazit nabídku»
Elektromontér (až 45.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Říkají Vám, že se pořád do něčeho montujete? Pojďte montovat k nám. Hledáme šikovné elektromontéry do prosperující, ryze české... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Embedded HW Engineer - Test Kits and Flow (30.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Společnost působící v oblasti vývoje a výroby leading-edge snímacích prvků rozšiřuje stávající tým o vývojáře znalostí... zobrazit nabídku»
Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně ESD... zobrazit nabídku»
PCB Layout Engineer (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme "umělce" pro návrh layoutu desek plošných spojů (PCB) různých projektů ve výzkumně-vývojovém prostředí. Výsledkem Tvé... zobrazit nabídku»
Test Engineer - vývoj HW / embedded SW / PC SW (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří dokáží / chtějí se zabývat vývojem aplikované elektroniky (testovací přípravky),... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace