Práce v oboru Elektrotechnické profese (2294) - strana 50

Elektrotechnické profese
Strojní elektrikář - až 30 000 Kč, okres Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti automotive na pozici STROJNÍ... zobrazit nabídku»
Technik elektro - DPS
Ostrava
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost menšího charakteru hledáme šikovného specialistu. Pokud máte technické myšlení a máte zájem... zobrazit nabídku»
Elektrikář - Top Mzda
Brno
minulý měsíc
Dobře placenou práci na HPP v zavedené společnosti Spolupráci se zkušenými kolegy Zaškolení a průběžné vzdělávání Možnost... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - Jablonec nad Nisou, Rychnov, Hrádek nad Nisou, Hodkovice na...
Liberec
minulý měsíc
- mzdu 108-118 Kč/hod + příplatky - stravenky 80 Kč - práci na směny - 3-směnný provoz, 12ctky - místo výkonu práce v Jablonci nad Nisou,... zobrazit nabídku»
Servisní technik - flexibilní pracovní doba
Liberec
minulý měsíc
- Platově cca 32.000 – 36.000 Kč/měsíc v hrubém. - Perspektivní práce u zahraniční firmy. - 5 týdnů dovolené. - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Kolín
minulý měsíc
Plat: 16 000,- Denní bonusy na základě plnění norem. Výkonostní bonusy. Možnost převodu do kmenového stavu.  zobrazit nabídku»
Dělník gumárenské výroby až 100 Kč/hod
Čeperka
minulý měsíc
Mzda až 100 Kč/hod + prémie po zaučení ve výši až 20 % Další výhody: - 13. plat, - příspěvek na stravování,     Nástup možný... zobrazit nabídku»
Elektromechanik - navíječ, Vsetín (19.000 - 22.000Kč/měs)
Vsetín
minulý měsíc
110 Kč/hod (19.000 - 22.000Kč/měs) zajišťujeme ubytování příspěvek na ubytování možnost záloh dlouhodobá spolupráce nastup ihned... zobrazit nabídku»
Technik elektro junior
Zlínský
minulý měsíc
Máš vzdělání elektrotechnického směru a baví tě programování PLC? Hledáš práci na Zlínsku? Chceš nastartovat svoji kariéru ve... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci jako elektroprojektant v lokalitě Prostějovska, ale narážíte na jazykové požadavky? V české firmě firma se silným... zobrazit nabídku»
Specialista údržby - junior
Moravskoslezský
minulý měsíc
Baví Vás práce v oblasti elektrotechniky? Chcete rozšířit své znalosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Technik oddělení kvality
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Chcete se realizovat v oblasti kvality a ovládáte německy jazyk? Pokud máte v kvalitě praxi, je to plus pro Vás, vítáme však i šikovné... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr, elektro
Pardubice
minulý měsíc
Máte vzdělání elektro směru a baví Vás vymýšlet nové výrobní postupy- Staňte se členem týmu stabilní mezinárodní společnosti z... zobrazit nabídku»
Seřizovač, nástup ihned
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Jste technický typ a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Umíte seřizovat stroje a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud máte praxi... zobrazit nabídku»
Technik testovacích zařízení
Pardubice
minulý měsíc
Zajímate se o elektrotechniku a máte zkušenost s odstraňováním poruch elektronických systémů? Hledáte stabilního zaměstnavatele, u... zobrazit nabídku»
EHS specialista se zkušenostmi s BOZP
Jihomoravský
minulý měsíc
* Uplatnění znalostí a zkušeností * Perspektivu dlouhodobé spolupráce * Podporu v profesním a osobním rozvoji * Působení v... zobrazit nabídku»
Servisní technik - opravy desek plošných spojů
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme akční kandidáty na pozici servisního technika - montáž bezpečnostního zařízení a oživování desek plošných spojů. ... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
minulý měsíc
- účast na vývojových projektech pro významné zákazníky z oblasti automotive (BMW, Daimler, VW, Škoda Auto) - široké možnosti osobního... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta/tku na následující pozici: MECHANICAL... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
okres Pardubice
minulý měsíc
Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná zahraniční společnost působící v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace