Práce v oboru Elektrotechnické profese (2312) - strana 58

Elektrotechnické profese
Elektromechanik- motivující mzda, bez nočních!
Brno
před 3 měsíci
- s námi nezůstanete na jednom místě, podpoříme Vás v růstu - platovém, kariérním - nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - vhodné i pro absolventy
okr. Olomouc
před 3 měsíci
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatná a... zobrazit nabídku»
Technik specialista - elektro
okr. Bruntál
před 3 měsíci
* zázemí významné výrobní společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností... zobrazit nabídku»
Elektrikář/údržbář 2 směny
Přerov
před 3 měsíci
Jste zkušený elektrikář, máte zkušenosti se silnoproudem i slaboproudem a zároveň máte i kladný vztah ke správě budov? Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Elektrokonstruktér
Olomouc
před 3 měsíci
* zajímavé finanční ohodnocení * možnost vlastního rozvoje a seberealizace * práce v mezinárodním prostředí * zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik (okr. Přerov)
okr. Přerov
před 3 měsíci
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * různorodá práce s možností cestování do zahraničí * další vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik se znalostí labview
okres Blansko
před 4 měsíci
Na této pozici budete součástí týmu zodpovědného za vývoj nových produktů. Vaše role bude především návrh měřících a testovacích... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 4 měsíci
No a kromě odpivídajícimu platovému ohodnocení Vám nabídneme také: * možnost podílet se na spoustě zajímavých projektů * být... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
okres Přerov
před 4 měsíci
* práci ve stabilní zahraniční společnosti * čerpání firemních benefitů * motivující finanční ohodnocení * další vzdělávání... zobrazit nabídku»
Technical Support/ Junior Trainer in Belgium
Královéhradecký
před 4 měsíci
Would you like to work abroad for international company in Belgium? There is a great opportunity for technician with presentation and mentoring... zobrazit nabídku»
Elekrotechnik optické inspekce
Pardubice
před 4 měsíci
Skvělá příležitost pro šikovné elektrotechniky, kteří by rádi pracovali pro mezinárodní společnost, angličtina využívána denně, a... zobrazit nabídku»
Inženýr testování, automotive
Pardubice
před 5 měsíci
Skvělá příležitost pro absolventy vysokých i středních průmyslových škol! Velmi vhodné i pro zkušené!! Staňte se součástní... zobrazit nabídku»
Vývojový elektro inženýr
Pardubice
před 5 měsíci
Zkušeným, ale i absolventům elektrotechnických oborů nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na mezinárodních projektech vývoje a... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Královéhradecký
před 6 měsíci
Hledáme Elekroinženýra. Hledáme možná Vás. Můžete dostat možnost : * Podílet se na bezchybném chodu strojů, zařízení a přístrojů *... zobrazit nabídku»
Seřizovač
Hradec Králové
před 6 měsíci
Pro našeho klienta, stabilní a perspektivní zahraniční společnost působící v oblasti automobilového a leteckého průmyslu, hledáme... zobrazit nabídku»
Supervizor výroby, elektro
Pardubický
před rokem
Děláme různé výrobky pro další lidi a zrovna nyní potřebujeme někoho, kdo bude ovládat pájení a hodí se na pozici Supervizor strojního... zobrazit nabídku»
Quality planner, 30-35 000Kč
Královéhradecký
před rokem
Jste technický typ a máte zkušenosti v oblasti řízení jakosti? Pokud je Vám blízký obor elektro a domluvíte se německy nebo anglicky, pak... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - vývoj
Královéhradecký
před rokem
Domluvíte se anglickým a německý jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů? Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - práce vhodná pro muže i ženy 78-112Kč/hod
Hradec Králové
před rokem
Chcete si vydělat slušnou mzdu a odcházet domů s čistou hlavou? Máte šikovné ruce na drobnou práci? Nechcete pracovat u pásu? Pak... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Servisní technik výtahů
Jablonec nad Nisou
dnes
- zázemí stabilní, menší firmy, s individuálním přímým přístupem - profesní růst - standartní zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace