Práce v oboru Elektrotechnické profese (2108) - strana 62

Elektrotechnické profese

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Provozní elektrikář
Prostějov
před 2 dny
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Dělnik/ce v elektrovýrobě
Chotěšov, Stříbro
před 2 dny
Nástupní plat: 90 Kč/hod , při pravidelné docházce 100 Kč/hod Bonusy za výkonnost až 3000 Kč Doprava do práce zajištěna Práce... zobrazit nabídku»
Inženýr elektro-automatizační techniky
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský
před 2 dny
Náplň práce: plánování a vývoj softwaru PLC a/nebo procesu řídicího systému specializovaná podpora provozu a uvádění do provozu... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Brno, Heršpická 13
před 2 dny
- Expandující firmu se strategií dalšího rozšiřování výrobních kapacit, s inovativním přístupem a zaměřením na modernizaci provozů... zobrazit nabídku»
Hledáme nové lidi do strojírenství - ubytování možno zajistit
Olomouc
před 2 dny
+ práce na HPP nebo ŽL + možnost kariérního růstu + motivující mzda + ubytování možno zajistit + zajištění dopravy nebo příspěvek... zobrazit nabídku»
Plánovač
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Technolog
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu Kvalitní zaškolení Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Montážní technik
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení ve vlastním školícím středisku. Individuální rozvoj,... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce montáže,skvělé finanční podmínky-nástup do kmene
Brno
před 3 dny
5 týdnů dovolené mzda od 18.000,- po zkušební době navýšení mzdy o 3.000,- motivující mzdové ohodnocení Čistá výroba,... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby/montáže,až 27.000+10.000,-bonus, Drásov
Drásov
před 3 dny
A co za to? - mzdu až 27.000,- (po zapracování možné navýšení) - nadstandartních 5 týdnů dovolené, - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technik oprav PC, ntb.,až 28000,-,pouze ranní Brno+bonus 3000
Brno
před 3 dny
Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra! Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci ve... zobrazit nabídku»
Autobusem za lepším! -Technik servisního centra Brno-svoz zdarma
Vyjíždíme z Hodonína
před 3 dny
Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra! Nabízíme: Mzda až 28.000,- + 3.000,-... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik – údržba VZT, Fancoil a split jednotek
Praha
před 3 dny
Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem Mobilní telefon Možnost profesního a odborného růstu Nástupní plat až 30... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr [automotive] (svzat)
Plzeň
před 3 dny
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravování a dojíždění - podpora kultury, zdraví a sportu - příspěvky na penzijní a... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ka (35000 - 45000)
Královéhradecký
před 3 dny
* Zázemí mezinárodní společnosti * moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv * Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje *... zobrazit nabídku»
HW designer| automotive
Praha 10
před 3 dny
Jsi blázen do aut? Chceš mít přístup k nejnovějším technologiím do modelů nejnovějších aut světových značek? Baví tě vytvářet... zobrazit nabídku»
Elektrikář ve Švýcarsku 800Kč/hod
Zürych
před 3 dny
Mzda 32 - 36 CHF/hodina (710 - 800Kč/hod) cca 120.000 - 150.000 Kč /měsíc diety 12 - 16 CHF/den (265 - 355 Kč/den) zajistíme ubytování... zobrazit nabídku»
Údržbář s vyhláškou 50 / Praha - HS001
Praha
před 3 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem * Mobilní telefon * Možnost profesního a odborného růstu * Nástupní plat... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti speciálních radiokomunikací a spojovací techniky, hledáme... zobrazit nabídku»
Inženýr pro instalaci řídících systémů
okres Ostrava
před 3 dny
* Pružná pracovní doba. * Home office. * 5-ti týdenní dovolená. * Stravenky, cafeterie. * Mobilní telefon pro soukromé použití, notebook. *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace