Práce v oboru Elektrotechnické profese (2110) - strana 7

Elektrotechnické profese
Belgie, Holandsko: volná místa- bez poplatků agentuře!
BELGIE, HOLANDSKO
včera
mzda se liší od profese a zkušenosti kandidáta práci pro velmi seriozní agenturu- BELGICKOU či HOLANDSKOU SMLOUVU NA HPP benefity-... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
včera
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
Elektrikář, elektromechanik ve strojírenské výrobě
pardubický kraj
včera
Spolehlivé zaměstnance odměníme zajímavým finančním ohodnocením, nyní s mimořádným náborovým příspěvkem 20.000,- Kč!!! K tomu... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr
Hořice
včera
* Zajímavou práci v mladém kolektivu na projektech pro evropské automobilky a jejich dodavatele. * Motivační platové ohodnocení. * ... zobrazit nabídku»
Montér a elektromontér výtahů (el-vy)
Chrudim, Praha, ...
včera
Zázemí seriózní stabilní české firmy s pevným postavením a 25letou historií na českém trhu, spolehlivé spolupracovníky, příjemné... zobrazit nabídku»
Servisní technik s vyhl. 50 (až 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste cestovatel, opravář a elektro blázen v jedné osobě? Baví Vás nevšední druh techniky a chtěli byste se tomu věnovat i ve svém... zobrazit nabídku»
Energetik závodu
Olomoucký
před 2 dny
Máte platnou kvalifikaci dle vyhlášky 50 § 6 nebo 8? Máte praxi z oblasti energetiky? Hledáte zajímavého a stabilního zaměstnavatele? Potom... zobrazit nabídku»
Specialista energetiky výrobního závodu
Olomoucký
před 2 dny
Máte praxi z oblasti energetiky a máte elektrotechnické vzdělání? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Potom neváhejte a zašlete reakcí na... zobrazit nabídku»
Elektromontér, okolí Kolína
Kolín
před 2 dny
OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, Bezděčín, až 33 000 Kč/měs.
Mladá Boleslav
před 2 dny
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektromechanik, 34 500 Kč/měs.
Mladá Boleslav
před 2 dny
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik do žebráku
Žebrák
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici údržbáře nebo elektrotechnika a vyhovuje Vám lokalita Praha Žebrák? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Elektromontér, 30 000 Kč/měs.
Praha 10
před 2 dny
Staňte se součástí projektu pro energetickou společnost. Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a získejte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
PLC engineer - Praha, až 55 000 Kč
Praha 10
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti elektronických systémů? Přední farmaceutická společnost hledá posilu týmu na pozici: PLC ENGINEER Na této... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr/revizní technik - až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici ELEKTROINŽENÝR popř. REVIZNÍ TECHNIK z výrobního podniku a chcete se přesunout do prostředí zajímavé... zobrazit nabídku»
Elektromontér-oblast řídicích systémů a MaR, až 33 000Kč/měs
Praha 22
před 2 dny
Máte zájem pracovat pro jednu z předních společností v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních... zobrazit nabídku»
Servisní technik - oblast bezpečnostních systémů
Praha
před 2 dny
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu... zobrazit nabídku»
Servisní technik - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.
Praha 10
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Kroměříž
před 2 dny
Chcete pracovat pro společnost, jejíž výrobky cestují napříč vesmírem? Právě nyní máte příležitost. Do společnosti sídlící na... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu v elektrotechnické výrobě
Českokrumlovsko
před 2 dny
- stabilní zaměstnání ve společnosti s celosvětovou působností - odpovídající mzdu dle Vašeho vzdělání a zkušeností - proškolení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace