Práce v oboru Elektrotechnické profese (2046) - strana 8

Elektrotechnické profese
Montážní technik
Vimperk
včera
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení ve vlastním školícím středisku. Individuální rozvoj,... zobrazit nabídku»
Dělník/ce
Plzeň a okolí
včera
Nabízíme: 100 Kč/hod (čistého) ubytování zabezpečeno při splnění měsíčního docházkového fondu- BONUSY A BENEFITY zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Jihomoravský
před 2 dny
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Mzdu, která Vás bude těšit · Zázemí silné mezinárodní HI-TECH společnosti · Otevřenou... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu kvality a BOZP
Mikulov
před 2 dny
Na pozici Vedoucího týmu kvality a BOZP budete: * vést oddělení kvality - budete stanovovat a dohlížet nad dodržováním a plněním KPI´s... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Elektrotechnik
Brno
před 2 dny
Jako dodavatel CNC zařízení přijmeme do týmu Servisního technika, který nám pomůže s péčí o naše zákazníky. Hledáme absolventy, CNC... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr, až 80 000 Kč
Ostrava
před 2 dny
Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte zkušenost s elektro systémy? Domluvíte se anglicky nebo německy? Nyní obsazujeme pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní referent (možnost zkráceného úvazku) (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Do menší přátelské firmy hledáme novou posilu na pozici obchodního referenta. Nabízíme různorodou práci, příjemné prostředí a spoustu... zobrazit nabídku»
Elektroinženýr pro instalaci strojů (35.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Jste fanoušek a nadšenec do elektro schémat a baví Vás bádat a nacházet nejlepší řešení pro zprovoznění strojů, zařízení či malých... zobrazit nabídku»
Pomocný konstruktér
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme pomocného konstrukéta do stabilní mezinárodní firmy v Brně. Čeká na Vás pohodová práce, skvělí kolegové, dobré finanční... zobrazit nabídku»
Pracovník do elektrotechniky (20.000 - 27.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Hledáte si práci a baví Vás oblast elektrotechniky a chtěli byste se stát součástí týmu, kde se dějí zázraky? Hledáme schopné a... zobrazit nabídku»
Manažer údržby (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti a je tato oblast něco, co je pro Vás zárveň koníčkem a chtěl/a byste v této oblasti i... zobrazit nabídku»
Elektromontáž v Německu (40.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hola, hola, Německo volá!! Hledáš dobře placenou práci, ale být pořád na jednom místě je nuda? Tak pojď pracovat k nám! Nabízíme ti... zobrazit nabídku»
Údržbář/elektrikář
Třemošná
před 2 dny
Nabízíme:  jednosměnný provoz  pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, po roce možnost změny smlouvy na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v automotive – karoserie (m/ž)
Mladá Boleslav
před 2 dny
Nabízíme zaměstnání v motivovaném týmu s přátelskou atmosférou. Náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, a... zobrazit nabídku»
Údržbář, seřizovač strojů
Ústí nad Labem
před 2 dny
Pohodový kolektiv Postupné zaškolení zobrazit nabídku»
Domovní technik/čka, Kaufland
Havlíčkův Brod
před 2 dny
ihned smlouvu na dobu neurčitou, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v hodnotě 80 Kč, motivující... zobrazit nabídku»
Elektrikář
Krupka
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je specializovaná na výrobu vysoce jakostních hlubokotažných dílů z plastů, zákaznické tvarované... zobrazit nabídku»
Elektromechanik na externí montáže
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která provádí revize, prohlídky a zkoušky elektrických zařízení pro účely drážní dopravy a... zobrazit nabídku»
Skladník náhradních dílů v autorizovaném autoservise
Ostrava
před 2 dny
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný servis pro značky Mitsubishi, Mazda, Citroën a Brabus, hledá zaměstnance na pozici skladníka náhradních... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisního oddělení
Praha
před 2 dny
Svěřené prostředky a pomůcky Služební automobil Tankovací karta CCS Notebook Mobilní telefon Základní kancelářské pomůcky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace