Práce v oboru Elektrotechnické profese (2235) - strana 9

Elektrotechnické profese
Belgie: pomocný elektrikář
Belgie
včera
práci pro velmi seriozní belgickou agenturu benefity- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu), end-of-year benefit (cca 8%... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Žebrák
včera
- Zázemí nadnárodní společnosti - Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou - Možnost profesního růstu - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Inženýr/ka kvality v automotive
Žebrák
včera
· Zázemí nadnárodní společnosti · Stabilní zaměstnání – smlouva na dobu neurčitou · Příspěvek na dojíždění · 6 týdnů... zobrazit nabídku»
Technolog výroby [Liberec]
Liberec
včera
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti - podporu a zaučení dle požadavků - zajímavou a různorodou práci - prostředí... zobrazit nabídku»
Belgie, Holandsko: volná místa- bez poplatků agentuře
BELGIE, HOLANDSKO
včera
mzda se liší od profese a zkušenosti kandidáta práci pro velmi seriozní agenturu- BELGICKOU či HOLANDSKOU SMLOUVU NA HPP benefity-... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce, ref.č. lu-029
Čechy
včera
Pro našeho významného klienta, předního výrobce a dodavatele kabelů a kabelové techniky, hledáme do rozšiřujícího se týmu pozitivního,... zobrazit nabídku»
Provozní elektrikář
Prostějov
včera
* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku - mezinárodní výrobní společnosti působící v... zobrazit nabídku»
Technolog s praxí pro montážní závod (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Působíte na pozici technologa a máte zkušenosti také s montážemi výrobků, strojů či jiných strojních zařízení? Orientujetese dobře... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Společnost zaměřená na výrobu a kompletaci přístrojové techniky hledá manažera nákupu. Vaším úkolem bude vedení týmu operativních... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Údržbář ve výrobě - elektrikář (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Hledáme šikovného údržbáře do strojírenské firmy v okrese Prostějov. Nabízíme stabilní práci, motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant - elektro / automatizace (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Na pozici "obchodní konzultant" hledáme technicky založeného obchodníka, který hledá dlouhodobé uplatnění a rád by přispěl svými... zobrazit nabídku»
Konstruktér-vývojář pro optická zařízení (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte dobré znalosti v oblasti mechanických celků a ve volném čase se věnujete také například elektrotechnice, optice či dalším oblastem,... zobrazit nabídku»
Konstruktér - Project Manager s NJ (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Komunikujete v němčině na středně pokročilé úrovni a oblast strojírenství je Vaší zálibou, vášní a oblastí, kterou se chcete každým... zobrazit nabídku»
Specialista na reklamace - strojař s NJ (27.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti v oblasti technologie nebo konstrukce a rádi byste se profesně posunuli dál? Hledáte práci, kde můžete působit dlouhodobě,... zobrazit nabídku»
Strojní konstruktér -vývojář (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste zapálený technik se zkušenostmi v konstrukci ve výrobní firmě? Hledáte pracovní místo ve stabilní společnosti, která nabízí také... zobrazit nabídku»
Project manager - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
Máte organizační talent a nebojíte se zodpovědnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Disponujete vzděláním v oblasti... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - vhodné i pro absolventy (25.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Baví Vás svět techniky? Chcete pracovat v přátelském kolektivu u stabilní firmy, která dokáže své zaměstnance dobře ocenit? Nabízíme... zobrazit nabídku»
PLC programátor - junior (3.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Znáte dobře některá z programovacích PLC prostředí a měli jste možnost s nimi pracovat během studií nebo v praxi? Jste houževnatí,... zobrazit nabídku»
Manažer údržby a servisu (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete se stát součástí rozvíjející se firmy zaměřenou na služby a systémy pro výrobu a údržbu? Společnost hledá zkušeného manažera... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace