Práce v oboru Elektrotechnické profese (2006) - strana 9

Elektrotechnické profese
Konstruktér elektroniky
Praha
včera
* účast na vývoji prestižního projektu * zajímavé finanční ohodnocení, bonusy * profesní rozvoj, profilaci v oboru * zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Praha
včera
Nabízíme: * Možnost karierního růstu * Zajímavý benefitní balíček: stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Administrátor technické dokumentace s NJ
Praha
včera
* Účast na vývoji prestižních projektů pro renomované výrobní společnosti * profesní rozvoj, profilace v oboru, kariérní postup *... zobrazit nabídku»
Assistant Technical writer
Praha
včera
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Operátor - Svářeč
Litvínov
včera
* Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Stravenky/příspěvek na stravování * Dovolená 5 týdnů *... zobrazit nabídku»
Procesní ing. se znalostí lean metod
Jihomoravský
včera
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení s možností prémií a odměn * Možnost příspěvku... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Nové Město nad Metují
včera
Nabízíme: * dlouhodobou spolupráci * smlouva na dobu neurčitou * zajímavý benefoitní balíček: týden dovolené navíc, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista na životní prostředí
Most
včera
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti * Možnost... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Louny
včera
* zajímavou práci v perspektivní zahraniční společnosti * účast při nových ambiciózních projektech * možnost odborných i jazykových... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Most
včera
Kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti * Dalšího... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ (30.000 – 40.000,-Kč)
Královéhradecký
včera
* Zázemí mezinárodní společnosti * moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv * Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje *... zobrazit nabídku»
CNC Frézař
Blansko
včera
* práce v rodinné firmě s přátelskou atmosférou * zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie) * příspěvěk na stravování zobrazit nabídku»
Výrobní Technik
Rudná
včera
Nabízíme: * Zázemí rychle se rozvíjející výrobní společnosti s dlouholetou historií * Unikátní zkušenosti v odvětví výroby... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s NJ
Mělník
včera
No a kromě odpovídajícimu platovému ohodnocení Vám ještě nabídneme: * Roční prémie * Příspěvek na penzijní spoření * Dotované... zobrazit nabídku»
Konstruktér forem
Praha
včera
* Zázemí prestižní mezinárodní společnosti s místem výkonu práce přímo na metru * Balíček zaměstnaneckých benefitů jako: 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní technik
Most
včera
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * práci v dynamickém prostředí mezinárodní firmy * možnost různých... zobrazit nabídku»
Iniciativní žádost o místo v průmyslové oblasti (m/ž)
Drážďany
včera
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Technik z oblasti polovodičového průmyslu (m/ž)
Dresden
včera
Wir bieten / Nabízíme: Gehalt ab 14 Euro pro Stunde / plat od 14 eur za hodinu Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za... zobrazit nabídku»
Elektromechanik – Praha
Praha
včera
Pro našeho klienta, velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektromechanik – Praha ... zobrazit nabídku»
Konstruktér elektro
Plzeň
včera
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace