Práce v oboru Elektrotechnické profese v regionu Brno (395)

Elektrotechnické profese
Jihomoravský kraj
Embedded SW Developer - Infra & Night Vision (40 - 80.000 Kč)
Brno,Praha, Zlín, Olomouc
před 2 dny
Firma zabývající se vlastním vývojem a výrobou optických přístrojů pro noční a infra vidění hledá kandidáta, který má zájem aplikovat své praktické zkušenosti z vývoje embedded SW do oblasti zpracování obrazu a... zobrazit nabídku»
Baví tě opravovat elektroniku? až 24.00,- pouze ranní směna
Brno
dnes
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Projektant kabeláže /liniových staveb
Brno
dnes
- kancelář v centru Brna - příjemné pracovní prostředí a rodinnou atmosféru - mzdové ohodnocení dle zkušeností - stravenky - další... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro specializaci elektro
Brno
dnes
- permanent full - time employment - work in multinational team and company - benefit package – 5 weeks holiday, meal vouchers, pension insurance,... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr & Technická podpora prodeje
Brno
včera
Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Manažer údržby a servisu (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Chcete se stát součástí rozvíjející se firmy zaměřenou na služby a systémy pro výrobu a údržbu? Společnost hledá zkušeného manažera... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel/manažer (50.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Chcete se stát součástí rozvíjející se firmy? Společnost zaměřená na služby a systémy pro výrobu a údržbu hledá zkušeného... zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář (práce v kmenovém stavu) - Vyškov
Vyškov
včera
- motivující mzdový systém - práci v dynamickém mezinárodním prostředí výrobního závodu - příspěvek na penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník - kmenový zaměstnanec - Brno
Brno, Modřice
včera
- stabilní zaměstnaní v prosperující společnosti na hlavní pracovní poměr (kmenový zaměstnanec) - nadstandartní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce se znalostí španělštiny (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
včera
Hledáme obchodní zástupce do energetického průmyslu, kteří mají dobré komunikační schopnosti i ve španělském jazyce, technické... zobrazit nabídku»
Elektrikář - Top Mzda
Brno
včera
Dobře placenou práci na HPP v zavedené společnosti Spolupráci se zkušenými kolegy Zaškolení a průběžné vzdělávání Možnost... zobrazit nabídku»
Pracovník - VŠ elektro, fyzika - i absolventi (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme nové kolegy pro testování a sestavování nových výrobků pro společnost působící v oblasti elektrotechniky, výzkumu a vývoje.... zobrazit nabídku»
Technolog výroby v oblasti LED
Jihomoravský
před 2 dny
- odpovídající mzdové ohodnocení, HPP - stabilní zázemí české společnosti s 20-letou tradicí - slušné zacházení v rodinné firmě a... zobrazit nabídku»
Elektromontér – servisní technik
Jihomoravský
před 2 dny
Práci na HPP v stabilní české firmě s 25 letou tradici Slušné platové ohodnocení (fix + přesčasy) Firemní vůz pro prac. účely,... zobrazit nabídku»
Servisní technik zabezpečovacích systémů - Brno
Brno
před 2 dny
Pro našeho významného klienta - společnost působící v oboru zabezpečovacích technologií - hladáme vhodného kandidáta na pozici servisní... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby pro kusovou výrobu (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby a jste analytický typ, který má rád ve své práci pořádek? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Servisní technik - elektro
Jihomoravský
před 2 dny
Nadnárodní společnost hledá specialistu pro servis rozvaděčů a zařízení pod vysokým napětím. Výjezdy za servisem a opravami zařízení... zobrazit nabídku»
Elektromontér – jednosměnný provoz
Jihomoravský
před 2 dny
Vystudoval jste SŠ nebo VŠ, obor elektro? Je tento obor i Vaším koníčkem a rád byste se posouval profesně stále dál? Chcete pracovat na... zobrazit nabídku»
Údržbář – elektrikář
Brno
před 2 dny
· Odhodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit · Jednosměnný provoz – 8 h směny · Stravenky · Osobní přístup ·... zobrazit nabídku»
Zkušební technik, programátor (-mpb-)
Brno
před 2 dny
Uvádění do provozu procesní instrumentace a řídicích systémů pro technologické celky (turbíny a kotle), příprava SW pro PLC (Siemens,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace