Práce v oboru Elektrotechnické profese v regionu Plzeň (210)

Elektrotechnické profese
Plzeňský kraj
Údržbář/elektrikář
Třemošná
dnes
Nabízíme:  jednosměnný provoz  pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, po roce možnost změny smlouvy na dobu neurčitou... zobrazit nabídku»
Technik - Plzeň a západní Čechy
Plzeň, západní Čechy
dnes
Pro našeho klienta - významnou telekomunikační společnost - hledáme pro oblast města Plzeň a západní Čechy vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Supervisor výrobního teamu -
Bor u Tachova, CT park
dnes
velmi dobré finanční ohodnocení, možnost přesčasů bonusový systém pro zaměstnance stravenky v hodnotě 80 Kč příplatky za práci o... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Jihočeský a západočeský region
dnes
pracovní příležitost v prosperující společnosti  systematické vzdělávání a profesní růst  zajímavé finanční ohodnocení podle... zobrazit nabídku»
Technik obsluhy hracích automatů kasina ACC česká Kubice
Domažlice-Česká Kubice
dnes
Nabízíme jistotu práce na plný pracovní úvazek s nadstandartním finanční ohodnocením 18.000,- až 26.000,- dle pozice a praxe, práci v... zobrazit nabídku»
CNC obráběč od 170,-/hod. čistého - možnost ubytování zdarma
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh - možnost... zobrazit nabídku»
Elektromechanik až 160,-/HOD. čistého; i pro absolventy
Plzeň
dnes
Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - možnost záloh - ubytování v centru Plzně zajištěno -... zobrazit nabídku»
Elektromontér
Pilsen
včera
Pro našeho klienta, vysoce flexibilní a rychle expandující českou firmu, působící na trhu průmyslové automatizace hledáme elektromontéra... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektrovýroba
Pilsen
včera
Podílejte se na rozvoji zavedené a stabilní společnosti na pozici vedoucího projektu. Mezi Vaše úkoly bude patřit: - samostatné vedení i... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Pilsen
včera
Hledáte novou PLC výzvu v Plzni? Pošlete tedy CV! -programování PLC a robotů -uvádění strojů a technologických celků do provozu -vývoj... zobrazit nabídku»
Programátor, -ka robotů
Pilsen
včera
Ryze česká firma hledá programátora robotiky!Pokud máte zkušenosti a cizí jazyk. Ozvěte se mi! Náplň: -příprava a vedení... zobrazit nabídku»
Proposal Engineer
Pilsen
včera
Máte zkušenosti jako projektant elektro a chcete je využít a zkusit něco nového? Pak se nám ozvěte! - návrh efektivního řešení na... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr- Instalace ŘS
Pilsen
včera
Náplň práce na pozici Systémového inženýra - Instalace řídících systémů: - instalace ŘS pro zákazníky - virtualizace prostředí -... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Pilsen
včera
Máte zkušenosti s tvorbou SW pro oživení řídících systémů? Pokud chcete změnit prostředí a kariérně vyrůst, ozvěte se nám! zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Pilsen
včera
Jste zkušený projektový inženýr v elektru? Chcete se stát součástí moderní Plzeňské firmy? Pak víte, jak postupovat. Pracovní... zobrazit nabídku»
Elektro-údržbář
Pilsen
včera
Jste elektrikář s platnou vyhláškou 50§7? Máte zkušenosti s pravidelnou údržbou výrobních strojů a zařízení? Hledáte zajímavou... zobrazit nabídku»
Elektro projektant - Plzeň
Pilsen
včera
Pro jednoho z nejprestižnějích zaměstnavatelů současnosti hledáme odborníky na pozici Elektroprojektanta! Staňte se součástí nového... zobrazit nabídku»
Programátor PLC - zajímavé projekty
Blovice
včera
Hledáme PLC programátora! Je automatizace Vaším oborem? Umíte s PLC programy, zejména Siemens Simatic? Umíte anglicky nebo německy? Můžete... zobrazit nabídku»
Elektroprojektant junior/senior
Pilsen
včera
Máte vystudovaný obor elektotechniky a chtěli byste začít získávat zkušenosti na pozici Elektroprojektanta. Pošlete nám životopis a... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Pilsen
včera
Baví vás programování PLC. Chcete poznat svět a domluvíte se anglicky nebo německy. Pošlete nám svůj životopis. A co budete mít na... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace