Volná místa - práce na pozici Energetik/technik v regionu Hradec Králové (96)

Královéhradecký kraj
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality
Holice
dnes
* práce na dobu neurčitou * práce v jednosměnném provozu * firemní benefity * kurzy anglického nebo německého jazyka plně hrazené zobrazit nabídku»
Reklamační technik - náborový příspěvek
Holice v Čechách
dnes
* práce na dobu neurčitou * práce v jednosměnném provozu * firemní benefity * kurzy anglického nebo německého jazyka plně hrazené zobrazit nabídku»
Servisní technik koncových zařízení – Kvasiny
Kvasiny
včera
Zázemí stabilní společnosti Práci na HPP Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností Stravenky Sick days Kvartální... zobrazit nabídku»
Servisní technik - manipulační technika
Hradec Králové
včera
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba od 7,00 do 15,30 - zajímavé finanční ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Servisní technik do dílny v Kvasinách
Kvasiny
včera
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba: ranní směna od 6,00 do 14,30, odpolední směna od 13:30... zobrazit nabídku»
Procesní technik/čka - Brocade
Pardubice
včera
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho,... zobrazit nabídku»
Technik/čka výroby
Pardubice
včera
Proč u nás budete pracovat rádi? Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k... zobrazit nabídku»
Technik údržby/ automatizace – Rychnov nad Kněžnou
Královéhradecký
před 2 dny
Job Description Hledáte uplatnění v oblasti automotive na pozici TECHNIKA ÚDRŽBY/ AUTOMATIZACE.  Nevadí Vám směnný provoz a rádi byste... zobrazit nabídku»
Technik - inženýr
Broumovsko
před 2 dny
- možnost profesního růstu - pružná pracovní doba - firemní benefity /příspěvek n stravování, na penzijní a životní spoření, .../... zobrazit nabídku»
Technik výroby
Jaroměř
před 2 dny
práce ve firmě rodinného typu, přátelský kolektiv, finanční ohodnocení dohodou, velmi zajímavá perspektiva (po zvládnutí problematiky... zobrazit nabídku»
Projektant - technik elektro
Hradec Králové
před 2 dny
práce v zajímavé výrobně engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí dohodou, zaměstnanecké benefity, nástup možný... zobrazit nabídku»
Servisní technik - analýzy vadných výrobků
Pardubice - Staré Čívice
před 2 dny
► Šanci pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy. ►... zobrazit nabídku»
Mechanik strojů a zařízení, technik
Pardubice
před 4 dny
Proč u nás budete pracovat rádi? 500,- navýšení po zaučení 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby min.... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Hradec Králové okr. (Novobydžovsko)
před 5 dny
práce v zahraniční výrobní společnosti, mzdové ohodnocení dle náročnost pozice s přihlédnutím k dosavadním zkušenostem (cca 25 - 28tis.... zobrazit nabídku»
Technik/čka kvality
Královéhradecko
před 5 dny
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující zahraniční společnosti - příjemné pracovní prostředí a možnost růstu -... zobrazit nabídku»
Servisní technik – Kvasiny
Kvasiny
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Servisní technik s vyhl.50 - Praha
Praha
před týdnem
HPP odpovídající ohodnocení nástup možný ihned služební vozidlo notebook a mobilní telefon zobrazit nabídku»
Servisní a montážní technik technologie BPS
Střelice u Brna,
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá budováním bioplynových stanic v ČR i na Slovensku, hledáme nové kolegy na pozici Servisní... zobrazit nabídku»
Servisní technik výroby
Dvůr Králové nad Labem
před týdnem
práce ve výrobním podniku, finanční ohodnocení cca 24tis. Kč (další navýšení je možné podle výkonů a uplatnění), zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace