Práce v oboru Gastronomie a pohostinství (336) - strana 7

Gastronomie a pohostinství
Číšník / servírka expeditér
Praha
před týdnem
Zaměstnání v čistém prostředí, práce s kvalitními surovinami a inventářem. Směny krátký/dlouhý týden, nástup v 10 hodin. K dispozici... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí prodejny potravin
Praha 5 - Anděl
před týdnem
DOBRÁ PRÁCE ZAČÍNÁ U KVALITNÍHO ZAMĚSTNAVATELE V DELMART NABÍZÍME: Práci s kvalitními potravinami, které budete chtít mít i doma na... zobrazit nabídku»
Pracovník bistra
Praha 5 - Anděl
před týdnem
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Pomocnice v řemeslné pekárně
Praha východ - Čestlice
před týdnem
- nabízíme zkušební směnu (přijďte se podívat, vedoucí pekárny Vám vše rád vysvětlí a ukáže) - zaučení - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka specialista - úsek lahůdky
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
před týdnem
* Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR přes 300 prodejen * Jistotu stabilního zaměstnání * Jistotu výplaty... zobrazit nabídku»
Pardubice: Obsluha pultu od 16.000,-/Řezník od 17.500,-
okres Pardubice
před týdnem
Požadavky OBSLUHA PULTU: zkušenosti s prodejem zboží výhodou ŘEZNÍK: vyučen v oboru nebo prokazatelná praxe Nabídka - Hlavní... zobrazit nabídku»
Cukrář/Cukrářka Pardubice
okres Pardubice
před týdnem
Požadavky - Výuční list z oboru nebo dlouholeté zkušenosti - Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost - Týmového ducha Nabídka -... zobrazit nabídku»
Kuchař Pardubice min. 17.000,- dle zkušeností mnohem více
okres Pardubice
před týdnem
Požadavky - vyučení v oboru - prokazatelná praxe na obdobné pozici Nabídka - dobré platové ohodnocení, dle zkušeností a praxe -... zobrazit nabídku»
Hotelový Šéfkuchař - 20 podřízených, 47.000Kč + odměny
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení cca 47.000Kč + měsíční odměny Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Pracovní doba pondělí až pátek –... zobrazit nabídku»
Poradce výživy Praha Černý Most zkrácený úvazek
Praha
před týdnem
Požadujeme vzdělání SŠ, vyšší DIS. nebo VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou /podmínkou je zájem o obor/ nebo certifikát/kurz v... zobrazit nabídku»
Cukrář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje provoz baru, restaurace, vyhlídky, hotelu, různých eventů a svateb, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Provozní restauračního zařízení
Hlučín
před týdnem
Restaurace Gól v Hlučíně přijme zodpovědného pracovníka na pozici provozní restauračního zařízení. Požadujeme: - praxi na pozici... zobrazit nabídku»
Pokladní do kantýny
Praha
před týdnem
Firma Officefood přijme zaměstnance do kantýny v KB Václavské náměstí. Náplň práce obsluha hostů, práce s pokladnou. Pracovní doba... zobrazit nabídku»
Pekař/-ka Brno
Brno
před týdnem
Co ti za tvou práci nabízíme? Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka studené kuchyně
Karlovy Vary
před týdnem
Pro našeho klienta, nový hotel v centru Karlových Varů, hledáme zajímavé kandidáty se zkušenostmi v oboru na pozici Kuchař/ka. Náplň... zobrazit nabídku»
Kuchař v Anglii
Anglie
před týdnem
Zajištěna podpora s administrativním procesem, ubytování a veškerý další support. zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu
Neratovice
před týdnem
Pro prodejnu Albert supermarket v Neratovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí týmu. CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE? ... zobrazit nabídku»
Šéfkuchař
Liberec
před týdnem
- Firemní uniformy - Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. - Zaručen kariérní růst, pravidelná odborná... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka v prodejně Albert - doplňování PR
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
před týdnem
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Praha
před týdnem
Plat kolem 30.000 kc mesicne praha 1 Hledame prodavacku pro damský obchod s oblečením. Hledame kuchařku pro gyros fastfood zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace