Práce v oboru Informační technologie (2032) - strana 10

Informační technologie
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
včera
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Umíš asp? Chceš se naučit C# (ASP.NET)?
Praha
včera
Pro ambiciózní českou firmu, která je jedničkou na trhu v oblasti prodeje reklamních předmětů (e-commerce, e-business) hledáme ASP... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - J12414
okres Olomouc
včera
* práce v neustále se rozvíjející oblasti * možnost profesního růstu * motivující ohodnocení * příspěvěk na stravování * pružná... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - odbyt/výroba - J7714
okr. Přerov
včera
* práce v moderní IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých projektech pro významné klienty... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
včera
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
včera
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
IOS Support Specialist – multimédia
Praha, Středočeský
včera
Baví Vás automobilismus a moderní elektronika? V našem týmu se můžete účastnit projektu vývoje mobilních aplikací komunikujících... zobrazit nabídku»
Administrátor firemní automobilové flotily
Ústí nad Labem nebo Praha
včera
- Samostatná práce v přátelské rodinné společnosti - Služební automobil i pro soukromé použití - Převážně kancelářská práce -... zobrazit nabídku»
IT application support - podpora uživatelů s AJ
Praha (SZ okraj)
včera
Možnost získání zkušeností s prací v mezinárodním prostředí Příležitost k procvičení cizího jazyka a osobnímu profesnímu... zobrazit nabídku»
PLC programátor [senior+junior]
Teplice
včera
- participaci na vývoji nových produktů - přebírání nových zařízení - profesní školení (SIEMENS, Beckhoff, atd.) - možnost... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
včera
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
včera
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
včera
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory... zobrazit nabídku»
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
včera
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT... zobrazit nabídku»
SAP Koordinátor logistiky -
Klášterec nad Ohří
včera
Hledáme zkušeného člověka, který má zkušenosti v logistice. Bude zajišťovat koordinace a vedení projektu zavádění SAP na úseku... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
včera
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Webový administrátor
Praha
včera
Možnost participovat na zajímavých projektech Pracovní příležitost na plný úvazek Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve... zobrazit nabídku»
Umíte říct zaměstnavateli NE?
Praha
včera
Pracujeme na mnoha projektech s velkými společnostmi, nejvíce v Technických a IT oblastech. Proto rád promluvíme s technologicky schopnými... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně Pardubice
Pardubice, Hradec Králové
včera
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
včera
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace