Práce v oboru Informační technologie (2458) - strana 10

Informační technologie
Technik IT - montáž sítí
Náchod
před 4 dny
- dobré platové podmínky - přístup k nejnovějším technologiím IT - práce v mladém kolektivu - nadstandardní přístup do sítě... zobrazit nabídku»
Linux/server HW administrator
Praha
před 4 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Customer Care Specialist
Praha
před 4 dny
- Zajímavé platové ohodnocení - 13. plat - Otevřenou firemní komunikaci a přátelské prostředí - Moderní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, prodejem a servisem průmyslového... zobrazit nabídku»
Project Manager IT projektů
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost nabízející profesionální služby v oblasti webdesignu a vývoje softwarových řešení pro internet, hledáme... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ pro windows
Praha
před 4 dny
Chceš, aby C++ bylo Tvým denním chlebem tak moc, že se Ti o něm v noci zdají sny? My to máme stejně! Neváhej a přidej se k nám, rádi Tě... zobrazit nabídku»
Programátor JAVA
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, česká softwarová firma, která má za sebou několik úspěšných rozsáhlých JEE projektů, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Webový specialista
Praha
před 4 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
PHP magento developer to dynamic company in Prague
Prague
před 4 dny
? Challenging projects and agile development processes ? Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee ?... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
před 4 dny
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Junior/senior/leader Javascript developer do digitální spol.
Praha
před 4 dny
* Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze * Náročné projekty a agilní vývoj * Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru... zobrazit nabídku»
Java developer - senior
Moravskoslezský
před 4 dny
* výborné platové podmínky * širokou škálu zaměstnaneckých benefitů * 5 týdnů dovolené / rok a sick days * možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 4 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Unix/Linux Administrator
Praha
před 4 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před 4 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před 4 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
Programátor/ka .NET/C#, asp. NET (-ahuo-)
okr. Pardubice nebo okr. Ústí nad Orlicí
před 4 dny
* zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti * možnost práce v režimu home office * výdělek odpovídající pracovnímu... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Hradec Králové
před 4 dny
- práci na seniorské pozici v mezinárodní společnosti, kde Tě podpoříme a pomůžeme Ti růst - mzdu 24 500 Kč při 100% plnění... zobrazit nabídku»
Plnič/ka
Pardubice
před 4 dny
Mladý a perspektivní kolektiv. Příjemné neformální pracovní prostředí ve stabilní společnosti. Možnost dalšího osobního i... zobrazit nabídku»
Obchodně technický pracovník
Turnov
před 4 dny
motivující finanční hodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace