Práce v oboru Informační technologie (2393) - strana 10

Informační technologie
IT Administrátor - Team leader
Praha
před 4 dny
Hledáš různorodou a zajímavou práci? Rozumíš Windows serverům, virtualizacím, sítím, bezpečnosti, hardwaru obecně - prostě celé... zobrazit nabídku»
IT Konzultant s AJ, flexibilní podmínky, možnost IČO
Praha
před 4 dny
Máš background v oblasti vývoje (Java, Groovy)? Chceš kombinovat SW vývoj a komunikaci se zákazníkem? Chceš používat angličtinu na denní... zobrazit nabídku»
.NET developer.
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost s 20-ti letou působností na českém trhu, která poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování... zobrazit nabídku»
Electronic Developer - vzdálená spolupráce
Brno
před 4 dny
dlouhodobou, finančně zajímavou pozici vzdálenou spolupráci – 1krát měsíčně schůzky u zákazníka spolupráci na ŽL, HPP... zobrazit nabídku»
PHP Developer - dlouhodobá spolupráce
Praha
před 4 dny
rozmanitou práci v mladém a vstřícném kolektivu práci na zajímavých projektech pro významné klienty možnost ovlivnit výsledný... zobrazit nabídku»
IT Administrator
Praha
před 4 dny
práci v neformálním, vstřícném kolektivu zajímavé finanční ohodnocení dlouhodobou spolupráci na ŽL (možnost případně i HPP) zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí v rostoucí společnosti - motivující platové ohodnocení - mobilní telefon, PC, stravenky - služební... zobrazit nabídku»
Software analytik
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
PHP programátor pro vývoj eshopů na míru
Brno
před 4 dny
praxi nové projekty a výzvy kratší úpravy již běžících aplikací klid pro práci programování, jednání se zákazníky zajišťují... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeňský
před 4 dny
Máte zkušenosti s OOP? Baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti? Pak zašli... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor
Jihomoravský
před 4 dny
Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci... zobrazit nabídku»
Konzultant webových portálů
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zájem se rozvíjet v oblasti webových portálů? Baví Vás dynamická a pestrá práce? Je pro Vás výhodou cestování a mluvíte velmi... zobrazit nabídku»
Programátor / software developer
Zlínský
před 4 dny
Chcete se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
Vývojář HTML5
Jihomoravský
před 4 dny
Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se... zobrazit nabídku»
Data warehouse architect
Olomoucký
před 4 dny
Are you experienced in ETL processes while programming in PL/SQL? Would you like to build whole company's DWH strategy and BI applications? Then what... zobrazit nabídku»
Devops programátor
Praha
před 4 dny
Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě... zobrazit nabídku»
IT System Designer - 4248
Praha
před 4 dny
Náš klient, na evropském trhu zavedená německá firma, rozšiřuje svoje IT oddělení a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici systémový... zobrazit nabídku»
Application Administrator PL/SQL
Praha
před 4 dny
To provide backfill for understaffed Application Support DWH team by providing 2nd level application support for DWH Allocated resources will be... zobrazit nabídku»
Cash management application administrator
Praha
před 4 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace