Práce v oboru Informační technologie (2166) - strana 10

Informační technologie
IT specialista
Bohumín
před 4 dny
Pro světového lídra, zpracovatele kovů, rozšiřujeme tým na oddělení IT. Vaše náplň práce > řešení provozních IT... zobrazit nabídku»
SW tester - baví tě prozkoumávat/bořit software ze všech stran?
Praha 4
před 4 dny
No a co z toho budeš mít? Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. Uvidíš, že práce může být i... zobrazit nabídku»
Windows adminitartor
Praha
před 4 dny
Je tohle pozice právě pro Vás? Jste zkušený Windows administrátor? Chcete být součástí přátelské týmu, který se účastní... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před 4 dny
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
ETL Data Consultant – datové integrace, Big data výhodou
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH a Big data projektech v ČR?  Chcete... zobrazit nabídku»
Linux OpenStack, víte o čem mluvíme?
Praha
před 4 dny
Zajímáte se také o svět Linuxu a chcete si rozšířit zkušenosti i na tuto platformu? Koho hledáme? Věnujete se kromě MS Windows i... zobrazit nabídku»
ETL Developer – cestujte a poznejte hlavní města Evropy
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH/BI projektech v Evropě? Chcete být... zobrazit nabídku»
Full-stack .NET developer, cutting edge technologies
Praha
před 4 dny
Are you experienced and smart full stack developer willing to learn new stuff (e.g. Angular2, .NET Core)? Do you wish to to work in smaller,... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - Student
Praha
před 4 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o ERP? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma, která vyvíjí atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojář - Student
Praha
před 4 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o vývoj softwarových aplikací? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma,... zobrazit nabídku»
SW Security Specialist/Asset Management
Praha
před 4 dny
Vaší rolí bude: Pokud pociťujete rutinu a nedostatečné využití Vašich zkušeností, pak Vám nabízíme práci v roli konzultanta pro velké... zobrazit nabídku»
SAP BO/BW Consultant
Středočeský
před 4 dny
What do we need from you? You will be focused on SAP technical delivery using BO/BI modules You will provide consultancy and mentoring on... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka windows server - Praha
Praha
před 4 dny
* Možnost Home office * Přátelský pracovní kolektiv * Motivující mzdové ohodnocení * Bonusové odměny dle splněných cílů * Profesní... zobrazit nabídku»
Solution Architect / Project Manager
Praha
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností při vývoji nových produktů... zobrazit nabídku»
Python Programátor
Brno
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
IT specialista (L2 support) s dobrou AJ / Praha 10
Praha
před 4 dny
Pro významnou zahraniční výrobní společnost, která vyvíjí a prodává specializovanou laboratorní techniku a přístroje, hledáme do... zobrazit nabídku»
Produktový manažer IT – Embedded Boards
Praha
před 4 dny
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Školení u zahraničních partnerů -... zobrazit nabídku»
IT administrátor – výrobní společnost
Praha, Středočeský
před 4 dny
Chceš začít ve velké mezinárodní společnosti? Máš již nějakou praxi? Umíš anglicky? Velká automotive mezinárodní společnost hledá... zobrazit nabídku»
Technický specialista MaR junior
Praha
před 4 dny
Nabízíme Vám: Práci na HPP Odpovídající platové ohodnocení + prémie Flexibilní pracovní dobu Benefity dle vlastního výběru v... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
před 4 dny
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace