Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 12

Informační technologie
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
C++ Aviation Vývojář (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Vždy Vás lákaly řídicí systémy? Máte v oblibě jazyk C++? Hledáme programátora, který se vyzná v Linuxu, oblíbil by si oblast letectví a... zobrazit nabídku»
Java se/ee Developer, Zlín (28.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
před 3 dny
Jste proklientsky orientovaná osobnost? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení potřebám různých skupin? Pozice je vhodná pro člověka,... zobrazit nabídku»
Vývojář C/C++ pro desktop aplikace (30.000 - 50.000 Kč)
Zlínský
před 3 dny
Působíte jako programátor v C/C++? Zvažujete pracovní změnu, která by naplnila Vaši představu o zajímavé práci, kompetentním vedení a... zobrazit nabídku»
IOS Developer -cocoa Touch (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máš po škole nebo jsi studentem posledního ročníku? Chceš programovat více než přehrávače, mapky a nevzhledné aplikace? Pošli nám svůj... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ R&D s AJ, Brno (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máte zkušenosti s programováním více vláknových aplikací? Máte blízko k prostředí Linuxu/Unixu? Baví Vás programovat v C/C++ a chtěl... zobrazit nabídku»
Developer .NET vhodné pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Baví Vás nové technologie? Chtěl/a byste vykonávat vývojářskou činnost a výsledek práce si vyzkoušet hned v akci? Láká Vás možnost... zobrazit nabídku»
Team Leader - international Big data, Hadoop team
Praha
před 3 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and be responsible for leading an international Big data - Hadoop team? Do you have professional... zobrazit nabídku»
E-shop specialist
Praha
před 3 dny
Máte zkušenost se správou e-shopu? Baví Vás komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavky? Chcete komunikovat s vývojovým... zobrazit nabídku»
Programátor delphi
Praha
před 3 dny
Je programování něco, co Vás baví a v čem se chcete neustále vzdělávat a rozvíjet? Ovládáte jazyk DELPHI? Ať už jste absolventem -... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
před 3 dny
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Senior Inženýr-ka / Architekt-ka průmyslového software
Praha Vysočany
před 3 dny
práci v dynamické mezinárodní společnosti perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, který zastává pozici technologického leadera v oblasti webhostingu, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Warehouse Manager
Pardubice
před 3 dny
Práce v prosperující společnosti, účast na nových projektech, velká možnost seberealizace a osobního růstu, odpovídající mzda, firemní... zobrazit nabídku»
Pracovník vývoje – vývojář portálového řešeníi
Prostějov
před 3 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí podnikový informační systém, hledáme vhodné kandidáty do týmu na pozici Pracovník... zobrazit nabídku»
C# Programátor
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, zabývající se zakázkovým vývojem aplikací, hledáme nového kolegu na pozici C# Programátora. Výsledkem Tvé práce... zobrazit nabídku»
IOS Developer
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, malou vývojářskou společnost s dynamickým rozvojem zabývající se vývojem mobilních platforem, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Front End a Back End Developer (Projektový manažer)
Brno
před 3 dny
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty, kteří budou u zrodu nové sociální sítě, baví je pracovat na projektu, který má smysl,... zobrazit nabídku»
B2B technická podpora
Brno
před 3 dny
stravenky mobilní telefon s neomezeným voláním pracovní počítač dle výběru možnost sledovat TV v práci ;-) zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před 3 dny
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace