Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 12

Informační technologie
C++ Aviation Vývojář (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Vždy Vás lákaly řídicí systémy? Máte v oblibě jazyk C++? Hledáme programátora, který se vyzná v Linuxu, oblíbil by si oblast letectví a... zobrazit nabídku»
Java se/EE Developer s AJ (30.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
před 5 dny
Milujete objektově orientované programování? Láká Vás vývoj v Javě, ať už v SE nebo EE? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení... zobrazit nabídku»
Senior ASP.NET MVC programátor (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máš skúsenosti s C# a ASP.NET MVC? Máš skúsenosti s tvorbou webových aplikácií a nerobí Ti problém komunikovať po anglicky? Pre... zobrazit nabídku»
Junior web App Developer (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
!!! Skvelá ponuka nie len pre skúsených kandidátov. Hľadáme šikovného programátora webových aplikácii. Pokiaľ máš skúsenosti s vývojom... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Olomoucký
před 5 dny
Dorozumieš sa anglicky? Rád cestuješ a ešte k tomu si dobrý v programovaní v C/C++? Stabilná nemecká spoločnosť s viac ako 140 ročnou... zobrazit nabídku»
Senior PHP vývojár (40.000 - 50.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Do mladého a priateľského tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Senior PHP vývojár. Ponúkame prácu na dlhodobom projekte v stabilnej českej... zobrazit nabídku»
Junior PHP programátor (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Do mladého a priateľského tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Junior PHP programátor. Ponúkame prácu na dlhodobom projekte v stabilnej... zobrazit nabídku»
Java se/EE Developer, Zlín (28.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
před 5 dny
Jste proklientsky orientovaná osobnost? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení potřebám různých skupin? Pozice je vhodná pro člověka,... zobrazit nabídku»
Vývojář C/C++ pro desktop aplikace (30.000 - 50.000 Kč)
Zlínský
před 5 dny
Působíte jako programátor v C/C++? Zvažujete pracovní změnu, která by naplnila Vaši představu o zajímavé práci, kompetentním vedení a... zobrazit nabídku»
PHP Programátor - sw pro logistiku (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme nadšené PHP programátory. Hlásit se mohou i šikovní absolventi! Hlavní pracovní náplní je vývoj systému, který využívají... zobrazit nabídku»
Senior vývojář MS Dynamics NAV (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
ERP systémy pomáhají podnikům řídit spletitou řadu procesů, včetně kontaktů se zákazníky, dodavateli a pomáhají také plánovat... zobrazit nabídku»
Junior vývojář MS Dynamics NAV (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
ERP systémy pomáhají podnikům řídit spletitou řadu procesů, včetně kontaktů se zákazníky, dodavateli a pomáhají také plánovat... zobrazit nabídku»
C++ Vývojář – Klient/Server (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející aplikace s komunikací klient-server? Zajímal by Vás vývoj aplikací pro mezinárodně... zobrazit nabídku»
Senior PHP Vývojář / Analytik bez AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme nového kolegu, seniorního vývojáře, který již má zkušenosti s řešením algoritmů nevšedních úloh a umí je samostatně... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chceme dát příležitost juniornímu vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s... zobrazit nabídku»
Produktový specialista s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte technické myšlení a pohybujete se v oboru informačních technologií? Jste ve své práci kreativní, samostatní a máte zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Java developer
Zlínský
před 5 dny
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
PLC programátor s NJ
Plzeň
před 5 dny
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Senior Linux Administrátor
Praha
před 5 dny
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 5
před 5 dny
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód alespoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace