Práce v oboru Informační technologie (2234) - strana 12

Informační technologie
Linux Administrator
Praha
před 5 dny
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
Application administrator with Linux
Praha
před 5 dny
International reliable and successful company. Friendly team, moderne environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java programátor. Náplň... zobrazit nabídku»
Programátor – MS SQL – Praha 6
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je sdružením vysokých škol a Akademie věd, provozující a rozvíjející národní e-infrastrukturu pro... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
před 5 dny
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Podpora a vývoj ticket nástroje
Brno
před 5 dny
Baví Vás programovat a zajímate se o oblast operation v IT? Rádi řešíte různorodé úkoly? Jste komunikativní a nemáte problém řešit... zobrazit nabídku»
Programátor mobilních aplikací
Brna
před 5 dny
Chceš pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů? Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě
Praha-východ
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – Průhonice na... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
před 5 dny
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive
Praha
před 5 dny
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Programátor analytik Java/GWT
Brno
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 5 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
Výpočetní technik/čka – specialista/ka, Kaufland
Modletice u Prahy
před 5 dny
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Java/ C#Developer - i pro absolventy
Zdiby
před 5 dny
Z dvoučlenné garážové firmy se společnost za 24 let vypracovala na největšího tuzemského výrobce parkovacích systémů, který... zobrazit nabídku»
Projektant automatizace strojních zařízení (student/ absolvent)
Praha/ Mladá Boleslav
před 5 dny
* Kromě parádní nástupní mzdy nabízíme především tvůrčí práci na rozmanitých projektech pro přední světové automobilky. * Práci... zobrazit nabídku»
SAP ABAP vývojář
Brno, Ostrava
před 5 dny
Máš zkušenosti se SAP ABAP vývojem? Ovládáš nástroj Fiori? Komunikace v anglickém jazyce pro Tebe není problém? Pak je tahle... zobrazit nabídku»
Obsluha stroje
Polička
před 5 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - nástupní mzda 18.000 Kč, po zaučení navýšení - typ úvazku: HPP - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Java developer
Praha
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
DB/DWH/BI Consultant
Praha
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace