Práce v oboru Informační technologie (2524) - strana 13

Informační technologie
C# Developer
Praha
před 4 dny
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Technický Business Analytik – TOP DWH projekty v ČR
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Embedded Software Developer
Středočeský
před 4 dny
Máte zkušenost s vývojem embedded systémů? Chcete pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru a celkově patří mezi TOP 10... zobrazit nabídku»
Specialista SAP
Praha
před 4 dny
Pro výrobní a dodavatelskou firmu sídlící v Praze hledáme vhodné uchazeče na uvedenou pozici. Vaše náplň práce > příprava... zobrazit nabídku»
Specialista podpory ERP
Praha - východ
před 4 dny
Pro mezinárodně působící firmu hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici: Vaše náplň práce > poskytování podpory a řešení... zobrazit nabídku»
IT Specialista junior
Brandýs nad Labem
před 4 dny
Pro našeho mezinárodně působícího klienta hledáme kandidáty s praxí v administraci klientů na uvedenou pozici. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
IT Engineer - all-rounder internal IT guru
Praha
před 4 dny
Competitive remuneration package with multiple employee benefits. Feel free to submit your application asap and I will contact you straight away. zobrazit nabídku»
Electrotechnical engineer - IT specialist
Blansko
před 4 dny
Máte praxi v oblasti systémové konfigurace zabezpečovacích a protipožárních zařízení a rád byste změnil působiště? Chcete své... zobrazit nabídku»
Vývojář, České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
Máte zkušenost s řízením projektů vývoje aplikací pro řídící počítače? Víte, co znamená programování DB, datového modelování?... zobrazit nabídku»
IT admin s Grafton Spirit :)
Praha 1
před 4 dny
Do naší party, interního IT oddělení, hledáme posilu v podobě zkušeného IT administrátora. Pokud máš rád různorodou práci v pohodovém... zobrazit nabídku»
Web Designer
Praha 1
před 4 dny
Máte rádi web design? A umíte s Adobe nástroji? A co kódování s HTML, CSS a Javascriptu? Pokud ano, tahle pozice je vám šitá přímo na... zobrazit nabídku»
OS Design Engineer - nix, QNX, OSx, Win (50. - 90.000 Kč)
Brno
před 4 dny
SKVĚLÁ příležitost pro nadšence OS *nix a jiných, který se rád baví vývojem a sestavováním třeba exotických distribucí, jejich... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc pro ženy na MD
Jihomoravský
před 4 dny
Personální agentura v Brně hledá pravidelnou výpomoc do kanceláře. 2-3 dny v týdnu, dlouhodobě. Vhodné pro ženy na MD. * nenáročná... zobrazit nabídku»
IT Team Leader – Windows department
Jihomoravský
před 4 dny
We offer: 25 days of holiday 2 sick days per year Meal allowances Relax room & Activity room Loyalty bonus Role Description: maintain... zobrazit nabídku»
IT specialista [Bohaté benefity]
Louny
před 4 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Business Architect
Zahraničí
před 4 dny
Willing to travel abroad? Ready to work independently on Enterprise architecture features? Join a small team providing design and architecture... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě (Praha-východ, CZ)
Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – východ, Středočeský kraj... zobrazit nabídku»
IT Administrátor
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1997 a primárně se zaměřujeme... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript programátor
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na vývoj aplikací souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi, hledáme kandidáta... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace