Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 13

Informační technologie
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
před 4 dny
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»
.net Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Praha, Středočeský
před 4 dny
Náplň práce: účast na tvorbě koncernových obchodních řešení, jejich analýza, roll-out řešení analýza a zhodnocení funkční... zobrazit nabídku»
Premium Car Configurator roll out specialist
Středočeský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Team member of Digital Ecosystem Roll out department which is part of marketing department and is responsible for... zobrazit nabídku»
Webmaster / projektový koordinátor
Praha
před 5 dny
Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů. Pro našeho klienta, společnost, která působí v... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript programátor
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na vývoj aplikací souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi, hledáme kandidáta... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript programátor
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, dynamickou českou společnost, která vyvíjí širokou škálu aplikací a služeb souvisejících s internetovými... zobrazit nabídku»
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Kraslice
před 5 dny
* zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravu * odborné a jazykové vzdělávání zobrazit nabídku»
ERP Administrátor
Jihomoravský
před 5 dny
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení, výkonnostní prémie * Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor
Nučice
před 5 dny
* zázemí a jistotu mezinárodní firmy * zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na penzijní/... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 4
před 5 dny
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód aspoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»
Windows server administrator - Shared Service Centrum
Česká Lípa
před 5 dny
Máš zkušenost se správou podnikové sítě, serverů a síťových zařízení? Domluvíš se anglicky v mezinárodním týmu? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialista - administrátor
Moravskoslezský
před 5 dny
Jako posilu pro tým ve výrobní společnosti, která umí své zaměstnance ocenit a nabídnout jim kvalitní zázemí, hledáme SHAREPOINT... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznických řešení|s angličtinou| až 60 000 Kč
Moravskoslezský
před 5 dny
Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v oblasti IT a elektro hledá na svou českou pobočku "MANAŽERA ZÁKAZNICKÝCH... zobrazit nabídku»
IT manažer, výrobní společnost
Moravskoslezský
před 5 dny
Moderní prostory, nejnovější technologie, otevřený přístup k zaměstnancům. Tak lze definovat výrobní společnost pro níž hledáme... zobrazit nabídku»
Test inženýr, 40-70 000 Kč
Moravskoslezský
před 5 dny
Ať už jste šikovný absolvent nebo již zkušený kandidát v oblasti elektrotechniky a chcete uplatnit nebo rozvíjet své vědomosti, schopnosti... zobrazit nabídku»
Unix engineer
Ostrava
před 5 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services? Can you speak in English? Do you want to improve your skills and... zobrazit nabídku»
Network engineer
Ostrava
před 5 dny
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace