Práce v oboru Informační technologie (2159) - strana 13

Informační technologie
Tester
Brno
před 4 dny
Stabilita české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
před 4 dny
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Senior programátor - PHP, Nette, postgres
Praha - centrum
před 4 dny
Volnou pracovní dobu, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Po cca 2-3 letech práce ve společnosti - každoročně... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Praha
před 5 dny
Zajímá tě vývoj FPGA? Ovládáš jazyk VHDL a částečně C++? Tvoř budoucnost automobilového průmyslu a využij jedinečnou šanci, jak se... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Bohumín
před 5 dny
Jednoduše zkušenosti se SAP a master data. Hledáme takového specialistu pro zahraniční, výrobní společnost. SAP SPECIALISTA. * řízení SAP... zobrazit nabídku»
Vedoucí vývojového týmu, až 50 000 Kč
Ostrava
před 5 dny
Umíš programovat vC++, C# a hledáš zaměstnavatele, který tvojí znalost dostatečně ocení? Tvoje práce bude opravdu zajímavá! Budeš... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Projekt Digitalizace
Praha
před 5 dny
Chcete být u revolučního projektu v rámci českého trhu? Lákalo by Vás pracovat ve společnosti, která je již v této chvíli na špici v... zobrazit nabídku»
IT Admin - Technologická firma
Praha
před 5 dny
Náplň práce: - Instalace OS - Windows 7,10, Server 2012 - Instalace a testování updatů a operačních programů - Parametrizace a zprovoznění... zobrazit nabídku»
IT Správa licencí - spolupráce s univerzitami
Praha
před 5 dny
Chceš pracovat v technologické společnosti? Máš rád IT, ale třeba ještě nejsi tolik zkušený, nebo máš vyloženě rád správu... zobrazit nabídku»
Lukrativní nabídka (vhodné i pro studenty)
Praha
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
Web designer
Náchod
před 5 dny
Jsi kreativní a Adobe Photoshop je tvůj oblíbený program? Hledáte zajímavou práci a nebojíte se vysokého pracovního nasazení? Chcete být... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, ryze českou moderní společnost, expandující na cizí trhy, hledáme vhodného/-ou uchazeče/-ku na pozici... zobrazit nabídku»
IT správce - junior
Praha
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici IT SPRÁVCE - JUNIOR. ... zobrazit nabídku»
Vývojář software (Frontend nebo Backend) ve Svobodné Evropě
Praha
před 5 dny
Rádio Svobodná Evropa je médium, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 23 zemí ve 28... zobrazit nabídku»
Specialista on-line podpory
Kolín
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací systémů řízení výroby, hledáme nového kolegu na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě (Praha-východ, CZ)
Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – Průhonice na... zobrazit nabídku»
Business consultant CRM
Jihomoravský
před 5 dny
Zajímáte se o oblast CRM systémů a máte zkušenost s SQL reportingem? Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a aktivně zužitkovat... zobrazit nabídku»
Java programátor revolučního produktu
Jihomoravský
před 5 dny
Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Jihomoravský
před 5 dny
Chceš pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů? Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace