Práce v oboru Informační technologie (2143) - strana 13

Informační technologie
PL/SQL Developer - Junior
Praha
před 3 dny
Zajímá Vás vývoj databázových řešení na Oracle platformě? Chcete pracovat na různých projektech pro mezinárodní společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
PL/SQL Developer
Praha
před 3 dny
Are you PL/SQL Developer ? Would you like to work in global management and consulting company? Read more ! Your main tasks: - Designing codes -... zobrazit nabídku»
Junior Java developer - možnost práce v zahraničí
Praha
před 3 dny
Máš nějaké zkušenosti s Javou? Chceš se v tomto oboru nadále rozvíjet? Zajímá tě možnost pracovat v zahraničí? Tak čti dále... zobrazit nabídku»
IT/Business Analytik - Finanční oblast
Praha
před 3 dny
Máte zájem být součástí globální společnosti, která patří ve své oblasti k absolutní špičce? Bavilo by Vás implementovat nové... zobrazit nabídku»
Team leader/BI Consultant - bankovní oblast
Praha
před 3 dny
Máte zájem být členem globální společnosti ? Bavilo by Vás vedení vlastního týmu? Je pro Vás lákavá možnost, přesunou se po... zobrazit nabídku»
BI Developer
Praha
před 3 dny
Would you like to be a member of global technology company? Are you interested in posibility to work in foreign subsidiary? Read more ! Your main... zobrazit nabídku»
BI Business Analytik
Praha
před 3 dny
Láká Vás práce v mezinárodní společnosti ? Zajímá Vás možnost práce v zahraničí? Je pro Vás učení a vzdělávání se důležité... zobrazit nabídku»
RPA Solution Architect
Praha
před 3 dny
Do you have experiences with RPA. Would you like to improve your skills in this field and work for a company that operates in more than 100 countries... zobrazit nabídku»
RPA Technical Architect
Praha
před 3 dny
Do you have experiences with RPA. Would you like to improve your skills in this field and work for a company that operates in more than 100 countries... zobrazit nabídku»
Architect for Audio/Visual Solution
Praha
před 3 dny
Would you like to be a member of Network and Video Architecture Team? Are you interested in testing, designing and evaluating A V solutions? Your... zobrazit nabídku»
IT Analyst - junior
Praha
před 3 dny
Are you looking for Junior Analyst position? Would you like to work for international company which is one of the leaders on the market? Would you... zobrazit nabídku»
Reporting Analyst
Praha
před 3 dny
This is a unique opportunity to start with a truly international company! Your main responsibilities in this job: - Designing data models -... zobrazit nabídku»
IT Support with Dutch
Praha 9
před 3 dny
Want to be part of NEW EMEA Support Center in center of Europe? Excellent opportunity to move forward in your IT career, obtain new skills, valuable... zobrazit nabídku»
IT Specialist
Praha
před 3 dny
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Zázemí mezinárodní společnosti * Práci v dynamickém prostředí * Zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Vedoucí realizačního týmu - implementace IS (50.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Česká společnost, která zaujímá stabilní místo na poli identifikačních systémů, přijme manažera s ambicemi vést celý realizační tým... zobrazit nabídku»
Junior front-end vývojář s AJ (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 3 dny
Zahraniční výrobní společnost s mnohaletou tradicí hledá pro svůj evropsky nejvýznamnější závod samostatného a komunikativního... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
ASP.NET / C# vývojář s angličtinou (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Pro novou brněnskou pobočku zahraniční společnosti hledáme nové členy vývojového týmu! Uplatnění u nás najdou mladí junioři i... zobrazit nabídku»
Programátor C# ASP.NET - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Na tomto projektu používáme velmi pestrou škálu IT... zobrazit nabídku»
IT specialista - Bezpečnost ICT
Pardubice
před 3 dny
Pracovní náplň vytváření a zlepšování nastavení politiky a pravidel dohledových IT systémů sběr podkladů/logů z IT... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace