Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 13

Informační technologie
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
před 5 dny
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developers in Prague + great Home Office possibilities
Praha
před 5 dny
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
před 5 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před 5 dny
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před 5 dny
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před 5 dny
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
.NET programátor junior
Praha
před 5 dny
Náplň práce Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior
Praha
před 5 dny
Nabízíme Vám možnost prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti sítí nebo třeba i virtualizace. Pokud máte jakoukoliv znalost... zobrazit nabídku»
Servisní technik IT
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti výpočetní techniky hledáme... zobrazit nabídku»
JavaScript specialista
Olomoucký
před 5 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 5 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
SAP Business Analyst - modul warehouse and logistics SAP Business Analyst - modu...
Brno
před 5 dny
For our client we are looking for experienced canddidates for the position: Vaše náplň práce The Business Analyst IT will be responsible for... zobrazit nabídku»
Operátor pořizování dat
Moravskoslezský
před 5 dny
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti.... zobrazit nabídku»
Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Jihomoravský
před 5 dny
Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pracovní dobu od 8 do 16 hodin zobrazit nabídku»
Programátor, analytik
Jihomoravský
před 5 dny
zajímavou práci na HPP ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi podporu při plnění Vašich úkolů výborné finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Senior software engineer
Teplice
před 5 dny
Chcete se stát součástí jedné z největších společností na Ústecku? IT, SW, Oracle pro Vás nejsou neznámá slova? Hledáme SENIOR SOFTWARE... zobrazit nabídku»
SAP specialista (fi-co)
Moravskoslezský
před 5 dny
Znáte moduly FICO? Jste odborníkem na SAP a máte zkušenosti v IT? Přihlaste se nám na pozici SAP SPECIALISTA FICO. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
IT support specialist (Nové Město nad Metují)
Nové Město nad Metují
před 5 dny
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - pozici i pro méně zkušené uchazeče, možnost rozvoje v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Nučice U Prahy
před 5 dny
* Podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru) * Propracovaný plán zaškolení, který... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace