Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 13

Informační technologie
Junior .NET- možnost Part time
Praha
před 6 dny
Máte zkušenost s vývojem aplikací? Chcete vyvíjet se podílet na vývoji nových a správě stávajících aplikaci? Jste student a hledáte... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení Databázové podpory
Praha
před 6 dny
Jste zkušený team leader? Umíte vést lidi a motivovat je k práci a dobrým výkonům? Máte velmi dobré zkušenosti s podporou či administrací... zobrazit nabídku»
Sharepoint Specialist - Senior role
Praha
před 6 dny
Our client, a well-established company operating all over the world, is looking for a Sharepoint Specialist. Your tasks will be: - Manage the... zobrazit nabídku»
Znáš Sharepoint?
Praha
před 6 dny
Znáte Sharepoint? Chceš se o něm dozvědět ještě víc? Hledáme specialistu na Sharepoint. Budeš mít na starosti globální podporu a... zobrazit nabídku»
Specialists for application support wanted
Praha
před 6 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Specialist for application support. You will be... zobrazit nabídku»
Specialista podpory aplikací Unix/Windows
Praha
před 6 dny
Hledáme specalistu podpory aplikací, který bude podporovat aplikace po celé světě. Hledáme specialistu, který bude řešit incidenty různých... zobrazit nabídku»
Senior infrastructure engineer - VMware
Praha
před 6 dny
Our client, an international company, is looking for Senior VMware administrator. Your role will be: - Maintenance and support of the virtual... zobrazit nabídku»
Teamleader/manager of Database support dpt.
Praha
před 6 dny
Are you an experienced Teamleader? Do you know how to lead and motivate the team? Are you a specialist in Database area? Do you have experience with... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Junior Java Developer (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Hledáme programátory pro prestižní softwarovou společnost na pozice se zaměřením na vývoj v jazyce Java - J2EE i J2SE. Vítání jsou nejen... zobrazit nabídku»
Vývojář vhdl/FPGA - bez AJ, i pro absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Delphi Senior Programátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Delphi != Oldies. Hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo delphistku... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka windows server - Praha
Praha
před 6 dny
* Možnost Home office * Přátelský pracovní kolektiv * Motivující mzdové ohodnocení * Bonusové odměny dle splněných cílů * Profesní... zobrazit nabídku»
Grafik (Z19722)
Jihomoravský kraj
před 6 dny
European Data Project s.r.o. Komorany 146, 683 01 Rousínov Výroba elektronických zarízení Je-li vaším cílem získat stabilní a dobre... zobrazit nabídku»
Tester Prestigio sw/hw – s AJ/ RJ výhodou (až 32.000,- Kč)
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta zahraniční výrobní a distribuční společnost Hledáme kreativního technika pro testování produktů před uvedením do... zobrazit nabídku»
Programový manager
Nový Jičín
před 6 dny
zodpovědnost za koordinaci projektových týmů a za dosažení cílů projektů s dodržením odpovídající kvality, ziskovosti a nákladů,... zobrazit nabídku»
DWH Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
před 6 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
před 6 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Application Engineer - Wireless Charging
Praha
před 6 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 6 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace