Práce v oboru Informační technologie (2454) - strana 13

Informační technologie
Java, J2EE Developer
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE... zobrazit nabídku»
.NET developer.
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost s 20-ti letou působností na českém trhu, která poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
před 5 dny
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
před 5 dny
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
před 5 dny
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Developer webových a desktopových aplikací
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací? Máte praktické znalosti ASP.NET a C#? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Software analytik
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
IBM DB2 LUW Administrator
Hlavní město Praha
před 5 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
před 5 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Application Administrator / Team Leader
Praha
před 5 dny
International & stable company Using newest technologies Everyday using english Czech and English speaking colleaques Benefits (travel ticket,... zobrazit nabídku»
Scrum Master/Project manager- Plzeň
Plzeň
před 5 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
PLC programátor (-kms-)
okr. Svitavy
před 5 dny
zázemí silné mezinárodní společnosti mobil, notebook možnost kariérního postupu pohyblivá pracovní doba možnost... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 5 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
Technik IT
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace na prodej vstupenek na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
Odborný/á asistent/ka - IT správa systémů a HW
Modletice
před 5 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
IT specialista
(Vsetín, Rožnov pod Radh.,Valašské Meziříčí)
před 5 dny
- odpovídající fin. ohodnocení závislé na Vašem výkonu (nástup 19.000, po zaprac.22.-25.tis.+ bonusy) - možnost profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před 5 dny
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně Pardubice
Pardubice, Hradec Králové
před 5 dny
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace