Práce v oboru Informační technologie (2348) - strana 13

Informační technologie
Application Engineer - Automotive
Praha
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Týmový Java hráč - vyvíjej platební software
Praha
před 5 dny
Java je jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou výzvu?  Ze židle Vás zvedne jen zajímavý IT projekt?  Chcete být součástí TOP týmu... zobrazit nabídku»
Agile Java developer: small team, cutting edge technologies
Praha
před 5 dny
We create unique cheminformatics software being used by global Top500 pharmaceutical and biotechnology companies.  Our product portfolio includes... zobrazit nabídku»
Systémový architekt - M2M projekty
Praha
před 5 dny
Významná společnost, stabilní a přesto dynamická, nabízející jedinečné služby svým zákazníkům v oblasti ICT, hledá do svého nově... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systémů pro oblast distribuce
Praha
před 5 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
UI/UX grafik/grafička
Praha Vysočany
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
IT project leader
Nový Jičín
před 5 dny
Práce v mezinárodní společnosti s významným podílem na trhu. Velmi dobré platové ohodnocení. Firemní benefity. Pružná pracovní doba.... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: odborníky na IT
Moravskoslezský kraj
před 5 dny
Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělení informačních technologií? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»
Elektronik - Programátor
Plzeň
před 5 dny
- dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4... zobrazit nabídku»
Programátor robotů a řídicích systémů
Turnov
před 5 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
Programátor řídících systémů simatic
Ostrava
před 5 dny
Nabízíme: práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě, účast na zajímavých projektech, práci v dynamickém prostředí, možnost... zobrazit nabídku»
BI Specialista
Praha
před 5 dny
Vaší prací bude: Baví Vás hrát si s OLAP kostkami a věnovat se obecně oblasti BI? Pro společnost s více než 20letou existencí hledáme... zobrazit nabídku»
SAP BPC specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 5 dny
Chcete využít znalost anglického jazyka? Máte zkušenosti se systémem SAP BPC? Chtěl/a byste pracovat v prostředí mezinárodní firmy? Pak... zobrazit nabídku»
Programátor Embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Webmaster - PHP programátor
Praha 9
před 5 dny
Zajímáte se o tvorbu, úpravu či tvůrčí programování webů? Znáte/ovládáte některou oblast jako HTML, CSS a Javascript, PHP5 a MySQL... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
Programátor všeho druhu (Z48009)
Praha
před 5 dny
Hledáme PROGRAMÁTORY na HPP i externí spolupráci. Práce vhodná i pro absolventy. Nabízíme nekonečno práce, pořád je u nás na čem... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací - příležitost!
Liberec
před 6 dny
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Plzeň
před 6 dny
- stabilitu - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na veškerý používaný SW - možnost poznat svět - flexibilní pracovní dobu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace