Práce v oboru Informační technologie (2174) - strana 14

Informační technologie
IT supporťák s angličtinou -až 40 000,-
Brno
před 6 dny
Na co se můžeš těšit? - Čeká Tě zázemí mezinárodní společnosti s dobrou pověstí na trhu a s relaxační zónou a terasou uvnitř... zobrazit nabídku»
Operátor pořizování GIS dat
Moravskoslezský
před 6 dny
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni... zobrazit nabídku»
Pracovník IT oddělení
Plzeňský
před 6 dny
práci na HPP v sídle společnosti v Plzni na Doubravce základní mzdu 30 000,- Kč příspěvek na stravování ve formě stravenek roční... zobrazit nabídku»
Kalkulant - polygrafie
Jihomoravský
před 6 dny
práci na HPP ve stabilní české firmě možnost dalšího vzdělávání, profesního a odborného růstu místo výkonu práce: Brno,... zobrazit nabídku»
Obchodník - Brno
Jihomoravský
před 6 dny
Odborné zaškolení, práce v mladém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, firemní auto, firemní telefon. zobrazit nabídku»
Junior IT support
Praha
před 6 dny
- Rozvoj a nové znalosti z IT - Motivující finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, dovolená navíc, multisport karta, kafeterie,... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
před 6 dny
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
IT specialista pro výrobní společnost
Zlín
před 6 dny
SELECT kandidáti, kandidát_CV FROM databáze_CV Where sql IS NOT NULL AND erp IS NOT NULL Náplní Vaší práce bude: * Provádění změn v ERP... zobrazit nabídku»
Správce serverů linux, Prachatice
Prachatice
před 6 dny
Znáte virtualizační prostředí vmWare? Máte znalost TCP/IP, DNS a dalších internetových protokolů jako jsou např.HTTP, FTP aj.)? Poradíte... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer - možnost práce v zahraničí
Praha
před 6 dny
Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací, systémů pro velké společnosti? Hledáte profesní rozvoj? Významná mezinárodní... zobrazit nabídku»
Windows Administrator
Praha
před 6 dny
Máte již zkušenost na obdobné pozici a chcete se někam posunout? Rádi pracujete s nejnovějšími technologiemi ? Chcete být u migrace... zobrazit nabídku»
Network specialist
Praha
před 6 dny
Máte zkušenost na pozici síťového administrátora? Chcete si prohloubit znalosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Chcete být... zobrazit nabídku»
HW Administrátor
Praha
před 6 dny
Máš zkušenost s HW ? Působil jsi na obdobné pozici a chtěl bys udělat kariérní posun? Chtěl bys se rozvíjet a posunout se více do... zobrazit nabídku»
Senior Full Stack Java Developer - New team
Praha
před 6 dny
Leading of team of developers | Java EE development | International company | Work Force Management application | Agile environment | An... zobrazit nabídku»
Junior Full Stack Java Developer - New team
Praha
před 6 dny
Java EE development | International company | Work Force Management application| Opportunity for Java juniors | Agile environment | An International... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Královéhradecko
před 6 dny
 - jednosměnný provoz, HPP  - zázemí stabilní a prosperující firmy  - motivující finanční ohodnocení  - možnost osobního i... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Baví tě vývoj mobilných aplikací? Máš zkušenosti s vývojom „appek“ pro Android i iOS? Tak pokračuj dále. * zajímavá práce na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace