Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 14

Informační technologie
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 4 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
C++ developer do Prahy
Praha
před 4 dny
We are looking for C++ software developers to join a strategic risk management project. The IT project team located in Prague maintaining and... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 4 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
IT Administátor
Hradec Králové
před 4 dny
Nabízíme Vám: odpovídající mzdové ohodnocení služební telefon 5 týdnů dovolené stravenky kurzy angličtiny v pracovní době smlouva na... zobrazit nabídku»
IOS Vývojář
Středočeský kraj
před 4 dny
Pro našeho klienta hledáme iOS vývojáře, který se chce podílet na tvorbě, rozvoji a podpoře zajímavé aplikace pro chytré telefony a... zobrazit nabídku»
Android Developer
Středočeský kraj
před 4 dny
Pro našeho klienta hledáme Android vývojáře, který za sebou rád vidí výsledky své práce a chce své znalosti a zkušenosti naplno využít... zobrazit nabídku»
Programátor SQL
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, poskytující dárkový a balící sortiment, společenské hry a přání do obálky hledáme vhodného uchazeče... zobrazit nabídku»
Odborný/á asistent/ka - IT správa systémů a HW
Modletice
před 4 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před 4 dny
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant
Pardubice
před 4 dny
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
před 4 dny
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Key account manager - ICT
Brno
před 4 dny
Competitive basic salary (Based on experience) + commissions Full time job Friendly international environment Company events, teambuilding... zobrazit nabídku»
Business Application Integrator/Consultant
Praha
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Chceš získat zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a jejich implementací? Hledáme akčního člověka, který... zobrazit nabídku»
Programování a údržba interních databází
Lovosice
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta společnost Mondeléz ČR Biscuit Production s.r.o., patřící mezi největší... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu - IT vývoj, Olomouc
Olomouc
před 5 dny
- vedení vývoje a dohlížení na vývoj softwaru realizovaný vývojovým týmem - těsná spolupráce s vývojovým týmem, určování priorit,... zobrazit nabídku»
IT pracovník - ERP
Tachov
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů, hledáme vhodného kandidáta/ku. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Solution Architect / Project Manager
Praha
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností při vývoji nových produktů... zobrazit nabídku»
Python Programátor
Brno
před 5 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace