Práce v oboru Informační technologie (2468) - strana 14

Informační technologie
Web Conceptioner
Žďár nad Sázavou
před 5 dny
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»
Seniorní administrátor se zaměřením na virtualizaci
Praha
před 5 dny
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
IT Project Manager in Production Automation - Prague/ China
Praha
před 5 dny
For an international manufacturing company we are looking for a strategic IT Project Manager in the field of production automation... zobrazit nabídku»
ERP Analytik pro oblast výroby, mezinárodní společnost
Praha
před 5 dny
Máte analytickou duši a odborný přehled o IT systémech v oblasti výroby? Dokážete přesně a efektivně analyzovat business požadavky a... zobrazit nabídku»
IT support (SW/HW) pro mezinárodní výrobní firmu
Středočeský
před 5 dny
Máš alespoň krátkodobé zkušenosti na obdobné roli ideálně ve výrobním prostředí? Rád řešíš technické problémy na úrovni SW i... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o ERP? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma, která vyvíjí atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojář - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o vývoj softwarových aplikací? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma,... zobrazit nabídku»
Communication Protocols Specialist: canopen/ ethercat/ Profibus
Praha
před 5 dny
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát expertem v oblasti... zobrazit nabídku»
SW Security Specialist/Asset Management
Praha
před 5 dny
Vaší rolí bude: Pokud pociťujete rutinu a nedostatečné využití Vašich zkušeností, pak Vám nabízíme práci v roli konzultanta pro velké... zobrazit nabídku»
Mechatronik (z39174)
Praha
před 5 dny
Náplň práce: -Vytváření programů pomocí Matlab/Simulink - práce s CAN nástroji, s hardwarovým zařízením dSPACE, Etas nebo National... zobrazit nabídku»
European Network Engineer - Lovosice
Lovosice
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, dceřinou společnost chemického koncernu poskytující na českém trhu komplexní servis a optimalizační... zobrazit nabídku»
IT specialista [Bohaté benefity]
Louny
před 5 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Junior support with German
Praha
před 5 dny
Who will you work for? Our client is Swiss based company that can offer you stability and long term cooperation together with outstanding people and... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Plzeň
před 5 dny
Jste student a chcete naprosto flexibilní možnost práce? Chcete spolupracovat přímo se ZČU v Plzni na vývoji průmyslových aplikací? Umíte... zobrazit nabídku»
Jr. Softwarový vývojář/ka (i pro studenty)
Praha Vysočany
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Industrial software engineer or Industrial software architect
Praha Vysočany
před 5 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Network Communication Programmer
Praha Vysočany
před 5 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
IT Správce databází a serverů s AJ
České Budějovice
před 5 dny
Pro zahraniční marketingovou společnost obsazujeme pozici IT Správce databází a serverů Vaše náplň práce Pozice je výzvou pro... zobrazit nabídku»
.NET programátor/-ka wanted
Ostrava
před 5 dny
Co Vám můžeme nabídnou my? Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom... zobrazit nabídku»
Frontend developer (Javascript)
Brno
před 5 dny
Klimatizované kanceláře přímo v centru Brna pár kroků od nejlepších hospod, kaváren, restaurací a klubů Jsme malá firma bez zbytečných... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace