Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 14

Informační technologie
JavaScript Developer
Olomoucký
před týdnem
Hledám vývojáře, nikoliv kodéry a nadšence do nových technologií. Co by vás na této pozici čekalo: - vývoj frontend webových aplikací... zobrazit nabídku»
Správce IT
Královéhradecký
před týdnem
Vyznáte se v IT prostředí, rozumíte HW a SW a chtěl/a byste mít na starosti jejich spravování? Nabízíme Vám pozici Správce IT v krásné... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become an BI/DWH Expert? Do you have desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to... zobrazit nabídku»
Java vývojář - absolvent - mezinárodní projekty
Praha
před týdnem
Absolvovali jste vysokou školu se zaměřením na informatiku?  Při studiu jste se zaměřili zejména na Javu a chcete se jí věnovat... zobrazit nabídku»
ERP konzultant - modul finance
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s ERP? Hledáme ERP konzultanta pro klienta, který poskytuje systémy pro největší společnosti na českém trhu. Co bude... zobrazit nabídku»
IT Konzultant
Praha
před týdnem
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Ovládáte SQL, PL/SQL? Pak splňujete... zobrazit nabídku»
Systémový architekt - M2M projekty
Praha
před týdnem
Významná společnost, stabilní a přesto dynamická, nabízející jedinečné služby svým zákazníkům v oblasti ICT, hledá do svého nově... zobrazit nabídku»
Applications Developer for investment banking
Praha
před týdnem
We are looking for developers of large-scale applications in the area of finance and risk management for the newly emerging branch of an international... zobrazit nabídku»
Are you Database Linux administrator with French?
Praha
před týdnem
Would you like to work for TOP international IT company and develop your skills? Are you ready to boost your career as Database administrator with... zobrazit nabídku»
IT Security Administrátor
Středočeský
před týdnem
Pro mezinárodní IT Shared Service Centrum významné výrobní společnosti hledáme kandidáta / kandidátku do týmu Security... zobrazit nabídku»
Java or Scala developer - international Big data, Hadoop team
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become a Hadoop Expert? Would you like to have an unique opportunity to work on large open source... zobrazit nabídku»
Big data Engineer - poznejte hlavní města Evropy
Praha
před týdnem
Láká Vás pracovat pro TOP mezinárodní společnost a chcete se u toho navíc rozvíjet v oblasti Big data?  Programujete v Javě nebo Scale a... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Ostrava
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
Test Automation Engineer: agile team, cutting edge technologies
Praha
před týdnem
For an international SW company developing cutting edge technologies for chemical/ pharmaceutical research we are currently hiring experienced... zobrazit nabídku»
IT administrátor informačních systémů (MS server)
Královéhradecký
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce Česká společnost poskytující komplexní správu a podporu IS zaměřených na výrobu a logistiku. Hledáme... zobrazit nabídku»
C# developer
Zlínský
před týdnem
Baví Vás vyvíjet v C#? V IT světě jste jako ryba ve vodě?  Chcete, aby pro Vás práce byla zábavou? Pak máme jedinečnou šanci právě... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer - mezinárodní TOP společnost, ihned
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s programováním embedded systémů v jazyce C /případně C++/? Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost, která... zobrazit nabídku»
Delphi Programátor ERP modulů (logistika,nákup)
Praha
před týdnem
Náplň práce Budete vyvíjet špičkový informační systém a jeho jednotlivé moduly.  Budete se pohybovat v prostředí, kde se nekladou meze... zobrazit nabídku»
Správce sítě - servisní technik
Brno
před týdnem
- zázemí menší firmy, kde panuje skutečně pohodová a přátelská atmosféra - nástupní mzdu od 25 000 Kč, po zapracování navýšení -... zobrazit nabídku»
Analytik vývoje IS (mzdová problematika)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, přední softwarovou společnost působící v oblasti HR, hledáme zkušeného analytika se specializací na mzdovou oblast pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace