Práce v oboru Informační technologie (2397) - strana 14

Informační technologie
Senior Linux Administrátor
Praha
před 6 dny
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 5
před 6 dny
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód alespoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»
Programátor .NET vývojář
České Budějovice
před 6 dny
Významný poskytovatel služeb z vlastního datacentra pro webhosting i cloud, hledá do svého týmu kolegu na pozici PROGRAMÁTOR .NET VÝVOJÁŘ. zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
před 6 dny
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
Voice/voip Network Engineer
Praha
před 6 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for experienced... zobrazit nabídku»
Network Designer
Praha
před 6 dny
Excellent opportunity for Network Designer!!! An IT Company who owns the customer’s network architecture and is responsible for the implementation... zobrazit nabídku»
Network Engineer - WAN
Praha
před 6 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for candidates for... zobrazit nabídku»
Business Operations Manager
Praha
před 6 dny
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? For our client, operating in the... zobrazit nabídku»
Virtualization Expert
Praha
před 6 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Virtualization Engineer
Praha
před 6 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
SW tester - International company
Praha
před 6 dny
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. You will participate in... zobrazit nabídku»
IT support
Hradec Králové
před 6 dny
práce v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení a možnost dalšího vzdělávání finanční ohodnocení dle znalostí... zobrazit nabídku»
Programátor .NET (Z39043)
Šumperk
před 6 dny
Hledáme zaměstnance na pozici: PROGRAMÁTOR .NET Popis pracovní náplně : analýzu a návrh technického řešení vč.... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Praha
před 6 dny
Co můžeme nabídnout? Prostor pro samostatnou práci Osobní i profesní rozvoj formou dalšího vzdělávání Spolupráci na zajímavých... zobrazit nabídku»
SW tester
ostrava
před 6 dny
» Vývoj a údržba prostředků pro podporu testovaní aplikací v medicínských zařízeních » Detekce a reportovaní chyb, komunikace a úzká... zobrazit nabídku»
Web Developer
Praha
před 6 dny
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před 6 dny
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Technik automatizace
Teplice
před 6 dny
* Možnost zvyšování kvalifikace * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky ... zobrazit nabídku»
Technik IT
Praha
před 6 dny
* 5 týdnů dovolené * Stravenky * Práce na zajímavých projektech * Příspěvek na sport * Levnější tarif od mobilního operátora a... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
před 6 dny
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace