Práce v oboru Informační technologie (2194) - strana 15

Informační technologie
Senior Vývojář Embedded SW/Team leader, konzultační firma, atraktivní plat
Praha
před týdnem
Chcete působit v nadnárodní konzultační společnosti poskytující technické poradenství do automobilového průmyslu, dopravy??? Zajímají... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Praha
před týdnem
Chcete sice pracovat ve stabilní společnosti, ale bez neštvarů korporátu? Být u věcí od začátku do konce? Vidět výsledky své práce? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista podpory AS400
Praha
před týdnem
Stabilní česká společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista podpory AS400. Vaším úkolem bude: - Zajištění bezproblémového... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik RPG pro ERP systém
Praha
před týdnem
Stabilní česká společnost hledá zkušené programátory RPG. Vaším úkolem bude: - Vývoj a implementace ERP systému společnosti - Analýza... zobrazit nabídku»
Správce DWH a reportingu
Praha
před týdnem
Zajímáte se o oblast BI a DWH? Hledáme uchazeče, který bude zodpovědný za: - Provoz a rozvoj řešení BI ve společnosti - Tvorbu reportů -... zobrazit nabídku»
Specialista podpory finančních aplikací
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme Specialistu podpory finančních aplikací. Vaším úkolem bude: - Podpora rozsáhlé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
před týdnem
Implementujte upgradovaný finanční systém v rámci celé společnosti! Měňte stávající procesy a zavádějte nové! Kontrolujte správnost... zobrazit nabídku»
Procesní specialista
Praha
před týdnem
Procesy, procesy, procesy... Implementace, migrace, nastavení, organizace... Analýzy... Projektový management... Hledáme Procesního specialistu,... zobrazit nabídku»
Konzultant/SW architekt pro oblast investičního bankovnictví
Praha
před týdnem
- Vyznáte se v Investičním bankovnictví? -Umíte přečíst kód na platformě .NET? - Chcete vést projekty vývoje aplikací pro investiční... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
před týdnem
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu a zajímáš se o oblast investičního bankovnictví? - Máme pro... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
před týdnem
Jste zkušený .NET vývojář a máte zkušenosti s vývojem v oblasti investičního bankovnictví? - Hledáme zkušené specialisty pro vývoj... zobrazit nabídku»
Java vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před týdnem
Chceš vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chceš se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java vývojář - finanční software
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chcete se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java Developer for financial SW
Praha
před týdnem
Huge US company with offices all over the world is looking for Java developers for the development team in Prague. Became a part of the Java team and... zobrazit nabídku»
Unix application support specialist
Praha
před týdnem
Our client, an international IT company, is looking for suitable candidates to fill the position of Unix application support specialist! You will be... zobrazit nabídku»
BI Analytik / Konzultant
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na výstavbě nového DWH? DWH, který bude implementován v minimálně 10 zemích světa? Podílejte se na vzniku nového... zobrazit nabídku»
Java vývojář - vyvíjejte core systém
Praha
před týdnem
Jste Javista a znáte dobře finanční prostředí? Zajímala by Vás práce na core systému, který se bude implementovat v několika zemích... zobrazit nabídku»
Java Programátor
Praha
před týdnem
Javisté jsou vybíraví, protože na trhu je dost pozic. Abychom vám usnadnili výběr, nereagujte, pokud nemáte zájem o: - Zbrusu nový projekt... zobrazit nabídku»
.NET Nadšenec
Praha
před týdnem
Hledáme nadšence, kteří zapadnou mezi nadšence :) Budete: - Vyvíjet v .NETu. - Programovat interní aplikace pro našeho klienta, na kterých... zobrazit nabídku»
Tester/Tester/Tester/Tester (automatizované testování)
Praha
před týdnem
Jsi tester? Chceš testovat nejen nově vyvinuté mobilní aplikace v novém projektu? Láká Tě mezinárodní prostředí? Chceš si na vlastní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace