Práce v oboru Informační technologie (2358) - strana 15

Informační technologie
IT platform specialist
Ostrava
před 5 dny
Operační systém Windows, jeho komponenty a také komunikativní angličtina. To jsou základní stavební kameny u pozice IT PLATFORM SPECIALIST.... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora SW a služeb (EDI)
Praha
před 5 dny
Hledáte vhodnou práci pro rozjezd své kariéry? Rádi komunikujete? Zajímá vás další profesní růst? Pokud ano, máme pro vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Procesní specialista
Praha
před 5 dny
Procesy, procesy, procesy... Implementace, migrace, nastavení, organizace... Analýzy... Projektový management... Hledáme Procesního specialistu,... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
před 5 dny
Implementujte upgradovaný finanční systém v rámci celé společnosti! Měňte stávající procesy a zavádějte nové! Kontrolujte správnost... zobrazit nabídku»
ASP.NET / C# vývojář s angličtinou (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pro novou brněnskou pobočku zahraniční společnosti hledáme nové členy vývojového týmu! Uplatnění u nás najdou mladí junioři i... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
Programátor C# ASP.NET - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Na tomto projektu používáme velmi pestrou škálu IT... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 5 dny
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Chceme dát příležitost juniornímu vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s... zobrazit nabídku»
Project Manager/ Key User- implementace SW, Staroboleslavsko
Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se autorizovaným prodejem a servisem prémiové automobilové značky, hledáme pro dlouhodobou... zobrazit nabídku»
PLC programátor (z51485)
Louny
před 5 dny
Náplň práce: - programování PLC systémů - vývoj nového SW řídicích systémů - tvorba sw pro HMI - zprovozňování strojů s... zobrazit nabídku»
Field Manager (z37865)
Ostrava
před 5 dny
Náplň práce: modifikace SW/HW průmyslových baterií dle požadavků zákazníků navrhování nových možností a následná... zobrazit nabídku»
IT – Technický specialista/ Infrastruktura
Praha Čakovice
před 5 dny
Nabízíme .. Firemní kulturu, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3... zobrazit nabídku»
Počítačový technik
Praha
před 5 dny
* Zajímavé finance * Smlouvu na dobu neurčitou * Příjemné pracovní prostředí * Možnost kariérního růstu * Slevy na sport, kulturu,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
před 5 dny
Anotácia Prestížna softwarová spoločnosť hľadá posilu na pozíciu Java Developer! Pokiaľ máš skúsenosti s vývojom v J2EE alebo J2SE,... zobrazit nabídku»
IT specialista [Bohaté benefity]
Louny
před 5 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Plzeň
před 5 dny
Jste student a chcete naprosto flexibilní možnost práce? Chcete spolupracovat přímo se ZČU v Plzni na vývoji průmyslových aplikací? Umíte... zobrazit nabídku»
Analytik Junior - Praha
Praha
před 5 dny
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»
Jr. Softwarový vývojář/ka (i pro studenty)
Praha Vysočany
před 5 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Industrial software engineer or Industrial software architect
Praha Vysočany
před 5 dny
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace