Práce v oboru Informační technologie (2057) - strana 15

Informační technologie
Specialista životního prostředí
Moravskoslezský
před 3 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat v oblasti automotive? Ve společnosti, která dokáže ocenit... zobrazit nabídku»
Systems Developer- z/OS
Praha
před 3 dny
For an international company focused on financial services we are looking for Systems Developer- z/OS. You will be responsible for: - Installation... zobrazit nabídku»
WebSphere Business Integration Administrator
Praha
před 3 dny
For an international company focused on financial services we are looking for WebSphere Business Integration Administrator. Main tasks: -... zobrazit nabídku»
WebSphere MQ Administrator
Praha
před 3 dny
For an international company focused on financial services we are looking for WebSphere MQ Administrator. Responsibilities: - Working on the... zobrazit nabídku»
Administrator for Mainframe environment
Praha
před 3 dny
A world leading financial services company, global provider of an access to capital markets, is looking for Administrator for Mainframe... zobrazit nabídku»
Konzultant/Auditor v oddělení rizik
Praha
před 3 dny
Pracujte v oddělení rizik pro velkou mezinárodní společnost působící po celém světě! Staňte se Konzultantem/Auditorem v oddělení... zobrazit nabídku»
Embedded c - Senior Developer (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně... zobrazit nabídku»
Embedded Software Developer
OSTRAVA
před 3 dny
Zajímavou práci na různorodých projektech s využitím nejnovějších technologií Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky,... zobrazit nabídku»
Správce Velínu
Brno
před 3 dny
Popis pracovní náplně: - kontrola objektů, práce s kamerovým systémem, s PC Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (ranní, noční) ... zobrazit nabídku»
Specialista help desku
Moravskoslezský
před 3 dny
* Motivující finanční ohodnocení * Příspěvek na stavování, penzijní a životní pojištění * Odvoz z práce a do práce * Možnost... zobrazit nabídku»
Technik - help desk
Moravskoslezský
před 3 dny
* Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na životní pojištění a stravování * Zajištění dovozu a odvozu do zaměstnání... zobrazit nabídku»
IT pracovník
Tachovsko
před 3 dny
Pro našeho klienta (výrobní společnost) hledáme vhodného kandidáta / tku. Vaše náplň práce > správa sítě, řešení... zobrazit nabídku»
Vývojář finančních aplikací
Zahraničí
před 3 dny
Jste absolvent VŠ a máte základy programování v objektovém jazyce? Máte pro Vás skvělou výzvu v nadnárodní finanční... zobrazit nabídku»
Android developer
Praha
před 3 dny
Náplň práce Budete pracovat na vývoji vlastních cloud aplikací pro chytré telefony a tablety pro zákazníky nejen z ČR, ale z celého... zobrazit nabídku»
BI DWH Developer
Pardubice nebo Praha
před 3 dny
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90... zobrazit nabídku»
Programátor
Královéhradecko
před 3 dny
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s působností po celé Evropě - motivační pracovní prostředí založené na... zobrazit nabídku»
Vývojář / Analytik
Praha
před 3 dny
Zajímáte se o ERP řešení a jejich design či vývoj? Chcete se v této oblasti rozvíjet? Ať už jste zkušeným matadorem a nebo šikovným... zobrazit nabídku»
SAP consultant
Moravskoslezský
před 3 dny
* Nadstandardní finanční ohodnocení * Práce v týmu odborníků * Odborné a jazykové vzdělávání * Přístup k nejnovějším... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních linek
Plzeňský
před 3 dny
* týden dovolené navíc * jazykové kurzy v rámci společnosti * podporu stravování a zajištěné ubytování * finanční odměnu formou 13.... zobrazit nabídku»
PLC programátor junior (AJ nebo NJ)
Plzeňský
před 3 dny
* týden dovolené navíc * jazykové kurzy v rámci společnosti * finanční odměna formou 13. mzdy * stravenky * příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace