Práce v oboru Informační technologie (2429) - strana 15

Informační technologie
Programátor C# / C++ / Java (junior, senior)
Vysočina, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský
před 5 dny
Pracovní doba Máme pružnou pracovní dobu. Je na Tobě, kdy začneš a kdy skončíš. Každý chceme pracovat i odpočívat. Proto si volíme... zobrazit nabídku»
IT Analytik/-čka pro mobilní svět a vývoj - Praha
Praha
před 6 dny
příležitost podílet se na zajímavých projektech v rámci banky příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv možnost... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (35.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Baví Ťa vývoj mobilných aplikácií? Máš skúsenosti s vývojom „appiek“ pre Android i iOS? Tak pokračuj ďalej. * zaujímavá práca na... zobrazit nabídku»
Diagnostika,opravy základních desek, až 20.500,- pouze ranní
Brno
před 6 dny
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
.NET Developer Junior
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost spolupracující s významnou zahraniční klientelou - používající rozvojové programy a zabývající se... zobrazit nabídku»
IT telemarketingový konzultant (vhodné i pro studenty)
Praha
před 6 dny
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
Interní SAP Konzultant - FI/CO, WM, PP, SD, BI/BW - SAP kompeteční centrum
Mladá Boleslav
před 6 dny
Máte zkušenosti s interní aplikační podporou SAP systému??? Znáte některý z modulů WM, PP, SD, QM, PM Láká Vás spolupráce se... zobrazit nabídku»
SW Security Specialist/Asset Management
Praha
před 6 dny
Vaší rolí bude: Pokud pociťujete rutinu a nedostatečné využití Vašich zkušeností, pak Vám nabízíme práci v roli konzultanta pro velké... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
před 6 dny
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Vývojář .NET s vyšším smyslem ;)
Ostrava
před 6 dny
Co nabízíme ? 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickday flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domu prostor pro další... zobrazit nabídku»
New FPGA project - Verification and SW Engineers wanted
Brno
před 6 dny
Strong international IT company is establishing new team in Brno for their project focused on implementing IP in FPGA, including RTL development and... zobrazit nabídku»
Java Vývojář
Brno
před 6 dny
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Senior programátor C++/Linux - až 75000 Kč
Brno
před 6 dny
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor... zobrazit nabídku»
Java Vývojář
Brno
před 6 dny
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ERP
Královéhradecký
před 6 dny
Orientujete se v oblasti informačních technologií a rádi byste to spojili s obchodní činností? Jste obchodník tělem i duší? Hledáme... zobrazit nabídku»
Linux Implementation Engineer
Praha
před 6 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of IMPLEMENTATION? We are looking for Linux... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před 6 dny
Umíš programovat v .NETu? Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici Junior .NET vývojář. Co budeš dělat? - Vyvíjet informační... zobrazit nabídku»
Senior .NET vývojář
Praha
před 6 dny
Vyvíjejte billingové systémy v .NETu! Vaším úkolem bude: - Vývoj informačního systému pro zpracování dat - Vývoj billingového... zobrazit nabídku»
Jsi C# vývojář a hledáš pohodové zaměstnání?
Praha
před 6 dny
Umíš programovat v C#? Chceš pracovat v příjemném kolektivu, cvičit jógu a občas si zahrát fotbálek? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace