Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 16

Informační technologie
Line manager for Service Support Center
Praha
před 6 dny
Are your ready to work for a global matrix organization? Do you speak fluent English? If your answers are yes, send us your CV! We are currently... zobrazit nabídku»
IT Support with English, Danish and Swedish
Praha
před 6 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, DANISH and SWEDISH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Danish
Praha
před 6 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH AND DANISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Finnish
Praha
před 6 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH AND FINNISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Swedish
Praha
před 6 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH and SWEDISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Zlínský
před 6 dny
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
Chief Information Security Officer
Plzeň - město
před 6 dny
Hledáme aktivního, samostatného člověka, který se nebojí řídit, rozhodovat, plánovat, nastavovat a zajišťovat předem plánované úkoly v... zobrazit nabídku»
Mobile Applications Developer - iOS and Android
Praha 4
před 6 dny
New apps |Development of mobile apps | International company | Agile environment | Mobile UI | This is a great oportunity for a mobile developer... zobrazit nabídku»
User Interface Designer
Praha 6
před 6 dny
Práce ze které se neodchází :) Jste zapálený UI designer či designerka? Zajímáte se o nové technologie? A chtěl/a byste obohatit své... zobrazit nabídku»
|Kodér/WebDesigner|
Praha 1
před 6 dny
Máte rádi web design? A umíte s Adobe nástroji? A co kódování s HTML, CSS a Javascriptu? Pokud ano, tahle pozice je vám šitá přímo na... zobrazit nabídku»
Vývojář/Analytik - Oracle
Praha
před 6 dny
Databáze-Vývoj-Aplikace-Oracle-Analýza-Návrh-struktura-architektura-Implementace-Logika-Testy-Bankovnictví-Retail ------------- Jste to vy? :) zobrazit nabídku»
Specialista Reportingu
Praha 5
před 6 dny
Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI... zobrazit nabídku»
C# vývojář s cestováním
Praha
před 6 dny
Láká Vás práce pro jednu z TOP výrobních společnosti v odvětví? Máte již nějakou zkušenost s programováním v C# na .Netové platformě?... zobrazit nabídku»
|C# vývojáři všech úrovní|
Praha 6
před 6 dny
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Java Ninja
Praha 1
před 6 dny
Ať jsi zkušený "javista" či junior s krátkou praxí nebo abslovent, pojď pracovat k nám. Pro americkou společnost s pobočkami v ČR hledáme... zobrazit nabídku»
Vývojář desktopových aplikací - C#
Praha 1
před 6 dny
Momentálně hledáme vývojáře, kteří budou pracovat na rozvoji interních desktop aplikací a budou spolupracovat na projektech nejen s... zobrazit nabídku»
Skilled C# Developers Needed
Praha 1
před 6 dny
For our international client, we’re seeking for Senior .Net Developers who will work on brand new project aimed at desktop applications. zobrazit nabídku»
.Neťák junior - C#
Praha 1
před 6 dny
Jsi v posledním ročníku nebo jsi zrovna dokončil školu? Bavil tě ve škole C# a .NET? Tak hledáme právě tebe! Pro našeho mezinárodního... zobrazit nabídku»
Junior .NET - C# Developer Wanted
Praha 1
před 6 dny
Are you finishing your studies? Just Graduated? Did you enjoy .NET and C# at school?? This might be excellent opportunity just for you. We are... zobrazit nabídku»
Testuj high-tech věcičky
Praha 6
před 6 dny
Pro úspěšnou českou softwarovou společnost hledáme posily do týmu oddělení Quality Assurance. Máte již zkušenost s testováním software... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace