Práce v oboru Informační technologie (2406) - strana 16

Informační technologie
SW Tester - Zlín
Zlín
před 6 dny
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
Webmaster
Praha
před 6 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
Tester/testerka - studentská pozice
Pardubice
před 6 dny
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a... zobrazit nabídku»
ATM developer- Plzeň a Praha
Plzeň, Praha
před 6 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Java developer - senior
Moravskoslezský
před 6 dny
* výborné platové podmínky * širokou škálu zaměstnaneckých benefitů * 5 týdnů dovolené / rok a sick days * možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
Sw/hw specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
SW developer C++/C /JAVA/ python - prague #5041933 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před 6 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před 6 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
Java Developer - České Budějovice
České Budějovice
před 6 dny
Týden dovolené navíc Stravenky Notebook, mobilní telefon Penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní doba... zobrazit nabídku»
Programátor SQL
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, poskytující dárkový a balící sortiment, společenské hry a přání do obálky hledáme vhodného uchazeče... zobrazit nabídku»
Integration Developer/Solution Architect
Praha
před 6 dny
For our client, a company that takes a radical new approach to enterprise business process integration by putting the focus where it counts: on... zobrazit nabídku»
Senior support linux
Praha, Středočeský
před 6 dny
Are you analytical thinking person with knowledge of Linux? Do you like to communicate with people and help others? Then we are looking for you! Send... zobrazit nabídku»
SW senior support - Java
Praha, Středočeský
před 6 dny
Máte prokazatelnou zkušenost s jazykem Java a frameworkem Spring ? Chcete pracovat v mezinárodní a multikulturní společnosti v Praze? Pak nám... zobrazit nabídku»
SW senior support - Java
Praha, Středočeský
před 6 dny
Do you have verifiable experience in Java and Spring Framework ? Would you like to work in an international and multicultural company in Prague? Send... zobrazit nabídku»
Tester/Test analyst #5458229 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 6 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Senior developer - SAP
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 6 dny
Do you have experience in developing in ABAP? Are you a team player? Would you like to work with the latest SAP versions? Send us your CV! We are... zobrazit nabídku»
SW Test Engineer (25 - 50.000 Kč)
Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Olomouc
před 6 dny
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme... zobrazit nabídku»
Baví tě opravovat elektroniku? až 24.00,- pouze ranní směna
Brno
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Vývojář/Programátor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, IT společnost, která dodává řešení zákazníkům již od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace