Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 16

Informační technologie
Web Developer - skvělá příležitost!
Liberec
před 5 dny
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
Java Developer Junior – vhodné pro absloventy!
Liberec
před 5 dny
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, softwarovou společnost s centrálou v Belgii, která vyvíjí, prodává a podporuje softwarové produkty pro oblast pozemního... zobrazit nabídku»
Kodér do progresivní společnosti
Praha
před 5 dny
Zázemí stabilní a rostoucí společnosti. Home office. Kreativní pracovní prostředí a přátelský tým. Atmosféra úspěšného start... zobrazit nabídku»
BI Analytik / Konzultant
Praha
před 5 dny
Chcete se podílet na výstavbě nového DWH? DWH, který bude implementován v minimálně 10 zemích světa? Podílejte se na vzniku nového... zobrazit nabídku»
JavaScript
Praha
před 5 dny
Jste Javascript vývojář a hledáte zajímavé projekty v mezinárodní společnosti? A co, kdybyste... - Jako jediný ve frontendovém týmu... zobrazit nabídku»
Business Analytik pro projekty z oblasti BI
Praha
před 5 dny
Hledáme zkušeného Business Analytika pro oblast BI pro rozjíždějící se mezinárodní projekt! Vaším úkolem bude: - Příprava prací na... zobrazit nabídku»
Web Conceptioner
Žďár nad Sázavou
před 5 dny
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»
Seniorní administrátor se zaměřením na virtualizaci
Praha
před 5 dny
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
IT Project Manager in Production Automation - Prague/ China
Praha
před 5 dny
For an international manufacturing company we are looking for a strategic IT Project Manager in the field of production automation... zobrazit nabídku»
ERP Analytik pro oblast výroby, mezinárodní společnost
Praha
před 5 dny
Máte analytickou duši a odborný přehled o IT systémech v oblasti výroby? Dokážete přesně analyzovat business požadavky a přenést je... zobrazit nabídku»
IT support (SW/HW) pro mezinárodní výrobní firmu
Středočeský
před 5 dny
Máš alespoň krátkodobé zkušenosti na obdobné roli ideálně ve výrobním prostředí? Rád řešíš technické problémy na úrovni SW i... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o ERP? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma, která vyvíjí atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojář - Student
Praha
před 5 dny
Jsi studentem VŠ se zájmem o vývoj softwarových aplikací? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma,... zobrazit nabídku»
Communication Protocols Specialist: canopen/ ethercat/ Profibus
Praha
před 5 dny
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát expertem v oblasti... zobrazit nabídku»
SW Security Specialist/Asset Management
Praha
před 5 dny
Vaší rolí bude: Pokud pociťujete rutinu a nedostatečné využití Vašich zkušeností, pak Vám nabízíme práci v roli konzultanta pro velké... zobrazit nabídku»
Mechatronik (z39174)
Praha
před 5 dny
Náplň práce: -Vytváření programů pomocí Matlab/Simulink - práce s CAN nástroji, s hardwarovým zařízením dSPACE, Etas nebo National... zobrazit nabídku»
European Network Engineer - Lovosice
Lovosice
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, dceřinou společnost chemického koncernu poskytující na českém trhu komplexní servis a optimalizační... zobrazit nabídku»
IT specialista [Bohaté benefity]
Louny
před 5 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Plzeň
před 5 dny
Jste student a chcete naprosto flexibilní možnost práce? Chcete spolupracovat přímo se ZČU v Plzni na vývoji průmyslových aplikací? Umíte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace