Práce v oboru Informační technologie (2166) - strana 16

Informační technologie
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 6 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha
před 6 dny
Umíš s SharePointem na úrovni administrátora? Vyznáš se v požadavcích na jeho bezpečnost? Znáš platformu Nintex Workflow? Chceš se... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský
před 6 dny
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
DB programátor
Červený Kostelec
před 6 dny
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
před 6 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
IT administrator -
Letiny
před 6 dny
Zajišťuje správu IT a sítě Uživatelskou podporu, údržbu HW a SW Správa cc 50 jednotek zobrazit nabídku»
Senior .NET developer
Jihomoravský
před 6 dny
Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles? Send us your... zobrazit nabídku»
Senior tester
Jihomoravský
před 6 dny
Máš rozsáhlé zkušenosti v testování a rád si práci ulehčuješ pomocí skriptů? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Jihomoravský
před 6 dny
Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
IT konzultant se znalostí výrobních procesů
Jihomoravský
před 6 dny
Zajímáte se o informační systémy a máte zkušenost s procesy ve výrobních společnostech? Chcete pracovat v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Frontend vývojář
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti s Frontend vývojem? Pracujete s Javascriptem a Angularem? Chcete pracovat na zajímavém mezinárodním projektu? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
před 6 dny
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Praha
před 6 dny
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - služební vozidlo... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
před 6 dny
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před 6 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před 6 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
PHP pozice - sportovní weby
Praha
před 6 dny
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
C embedded software developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 6 dny
* Start by agreement * Paid and provided accomodation * Project in Chemnitz, Germany * Durration: long term project (2+) * embedded development... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 6 dny
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před 6 dny
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace