Práce v oboru Informační technologie (2187) - strana 16

Informační technologie
Databázový programátor
Náchod
před týdnem
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Helpdesk support – junior
Jihomoravský
před týdnem
Máš všeobecný přehled v IT a aktivně se o tuto oblast zajímáš? Máš chuť se učit a dál se rozvíjet? Denní komunikace v angličtině ti... zobrazit nabídku»
Etický hacker
Praha
před týdnem
Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel,... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
před týdnem
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Praha
před týdnem
Do you have work experience in C#? Would you like to work in family-like environment of small team of 5-6 developers? Do you want to be an important... zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomoucký
před týdnem
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
DataStage Developer
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague #5041945 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před týdnem
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před týdnem
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
PHP pozice - sportovní weby
Praha
před týdnem
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
Java developer Praha
Praha
před týdnem
Pozice č.1: zajímavou a perspektivní práci zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před týdnem
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
před týdnem
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových... zobrazit nabídku»
SW Developer - 3D CAD, C/C++ (30.000 - 50.000 Kč)
Praha, Jihomoravský
před týdnem
Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům /... zobrazit nabídku»
Oracle developer
Praha, Celá ČR, Homeoffice
před týdnem
- Možnost získání jedinečných zkušeností na velkém a prestižním projektu - Motivující nadprůměrné finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
SW embedded developer - prague #5041915 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace