Práce v oboru Informační technologie (2131) - strana 17

Informační technologie
Java developer- Německo
Mnichov
před 5 dny
* zajímavé a náročné úkoly a projekty, účast na technologicky orientovaném a flexibilním prostředí *práci pro různorodé mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
.NET Vývojář – Průmyslová automatizace – Absolvent
Praha - východ
před 5 dny
Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 5 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 5 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
před 5 dny
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský
před 5 dny
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Oracle Developer
Praha
před 5 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Application Administrator
Praha
před 5 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
před 5 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor
Jihomoravský
před 5 dny
Baví tě programování v JavaScriptu a zajímáš se o webové aplikace? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zkušenosti s programováním v Javě? Rádi byste našli uplatnění ve společnosti působící v oblasti elektrosystémů a jaderné... zobrazit nabídku»
Senior C++/C# software developer
Jihomoravský
před 5 dny
Chcete pracovat v rostoucí mezinárodní společnosti? Umíte programovat v jazyce C++ nebo C# a chcete se stát součástí týmu pracujícím na... zobrazit nabídku»
C embedded developer - automotive Germany - Dresden area
Dresden area
před 5 dny
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Cooperation with finding an accomodation - a few Czech... zobrazit nabídku»
C Software Development, Germany - Stuttgart area
Stuttgart area
před 5 dny
- A dedicated and vigorous team with the best possible working atmosphere - New experience and exciting projects in statistically based methods and... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
před 5 dny
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před 5 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague #5041945 (Praha, CZ)
Praha
před 5 dny
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Agile Java developer: small team, cutting edge technologies
Praha, Moravskoslezský
před 5 dny
For an international SW company developing cutting edge technologies for chemical/ pharmaceutical research we are currently hiring Java... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace