Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 17

Informační technologie
Programátor delphi
Praha
před týdnem
Je programování něco, co Vás baví a v čem se chcete neustále vzdělávat a rozvíjet? Ovládáte jazyk DELPHI? Ať už jste absolventem -... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
před týdnem
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Java developer bez AJ - Praha 4 (40.000 - 60.000 Kč)
Středočeský, Praha
před týdnem
Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím? Pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru? Hledáte práci která má... zobrazit nabídku»
IT koordinator [zajímavá příležitost] (sveud)
Lounsko
před týdnem
- zaměstnání v prosperující se společnosti - nově se formující oddělení, zatím dva zaměstnanci - měsíční bonusy v návaznosti na... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk Manažer – vedení týmu
Praha, Středočeský
před týdnem
Pro významnou logistickou společnost a její IT Shared Service Centrum hledáme kandidáta na pozici Manažer IT helpdesku, Baví Vás vést tým?... zobrazit nabídku»
Configuration & Release Engineer s ClearCase - projekt v Německu
Praha, Zahraničí
před týdnem
Chcete získat mezinárodní zkušenost a podílet se na projektech v Německu? Máte zkušenost v oblasti SW konfigurací, změnovým managementu a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarové řešení LU 290
Čechy
před týdnem
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
UI Tester (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte krátce po škole a dokážete otestovat fungování systémů a aplikací a umíte psát skripty pro automatické testování? Umíte se... zobrazit nabídku»
IOS Developer -Cocoa Touch (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš po škole nebo jsi studentem posledního ročníku? Chceš programovat více než přehrávače, mapky a nevzhledné aplikace? Pošli nám svůj... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ R&D s AJ, Brno (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním více vláknových aplikací? Máte blízko k prostředí Linuxu/Unixu? Baví Vás programovat v C/C++ a chtěl... zobrazit nabídku»
UI/UX tester, designer (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost s návrhem UX / UI? Umíte se nacítit na potřeby uživatelů různých skupin? Dokážete k tomu otestovat fungování aplikace... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Mbps specialista
Mladá Boleslav
před týdnem
- výběr zaměstnaneckých benefitů - odpovídající mzdové ohodnocení - zázemí nadnárodní dynamické společnosti - pracoviště: okr.... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
před týdnem
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
IT Demand/Planning Analyst
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer Do you want to have the best of both worlds - the culture of small company and stability of enetrprise? Are you... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr - instalace řídících systémů
Plzeň
před týdnem
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr pro řídící systémy v průmyslu a energetice
Plzeň
před týdnem
- Zajímavou a prakticky zaměřenou práci s moderními technologiemi - Možnost profesního růstu s podporou se zapracováním - Příležitost... zobrazit nabídku»
Software developper - C#, C++
Plzeň
před týdnem
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»
Grafik
Praha 4
před týdnem
Kreativní studio hledá spolehlivého grafika na krátkodobou – projektovou výpomoc v průběhu 2/3 týdnu v měsíci březnu 2017. Náplň... zobrazit nabídku»
Vedoucí skupiny - manažer kybernetické bezpečnosti
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost vlastnící a provozující dráhy celostátní a dráhy regionální, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace