Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 17

Informační technologie
Senior developer - SAP
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
Do you have experience in developing in ABAP? Are you a team player? Would you like to work with the latest SAP versions? Send us your CV! We are... zobrazit nabídku»
SW Test Engineer (25 - 50.000 Kč)
Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Olomouc
před týdnem
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme... zobrazit nabídku»
Baví tě opravovat elektroniku? až 24.00,- pouze ranní směna
Brno
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Vývojář/Programátor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, IT společnost, která dodává řešení zákazníkům již od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
IT Project Manager new implementation project
Jihomoravský
před týdnem
What is the scope of the project? Do you know how to implement a new ERP solution on various branches? Was your goal to have an opportunity to... zobrazit nabídku»
Operátor/ka PCO
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se oblastí protipožárních systémů a technologií, hledáme nového kolegu na pozici: Operátor/ka... zobrazit nabídku»
Web developer
Jihomoravský
před týdnem
Baví tě vývoj moderních webů? Máš komerční zkušenosti s vývojem v JavaScriptu a HTML5? Láká tě tvůrčí práce s moderními... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Jihomoravský
před týdnem
Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete vytvářet... zobrazit nabídku»
Developer / industrial applications
Moravskoslezský
před týdnem
Do you have experience as a fronted developer and are you technical type? Do you speak English very well and are you looking for long-term... zobrazit nabídku»
Webkodér
Praha
před týdnem
- Možnost práce na zajímavých projektech - Budeš pracovat ve skvělém týmu (15 lidí) , který je otevřen novým nápadům - Přístup pro... zobrazit nabídku»
IS admin / web vývoj
Praha
před týdnem
Práce v centru Prahy - Florentinum Flexibilní pracovní doba Možnost HO 2 Sickdays Multisport karta 25 dní dovolené Stravenky 80... zobrazit nabídku»
Configuration specialist
Pohořelice
před týdnem
* Konfigurace multifunkčních tiskových zařízení a jejich kontrola * Odstraňování závady detekované přístrojem * Provádění technické... zobrazit nabídku»
SW tester
Moravskoslezský
před týdnem
Pro našeho prestižního klienta, dodavavatele služeb a technologií pro průmyslové společnosti, hledáme kandidáty se zkušenostmi v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista integrace
Ostrava
před týdnem
Hovoříte plynně anglicky? Máte vystudovanou vysokou školu informačních technologií? Chcete pracovat v příjemném prostředí prosperující... zobrazit nabídku»
Java developer, možný home office
Ostrava
před týdnem
Malá, skvělá, mezinárodní, pohodová a v Ostravě. Tyto slova nejlépe definují společnost, pro níž hledáme specialisty na pozici JAVA... zobrazit nabídku»
Front END developer, možný home office
Ostrava
před týdnem
Malá, skvělá, mezinárodní, pohodová a v Ostravě. Tyto slova nejlépe definují společnost, pro níž hledáme specialisty na pozici FRONT END... zobrazit nabídku»
QA tester
Ostrava
před týdnem
Malá, skvělá, mezinárodní, pohodová a v Ostravě. Tyto slova nejlépe definují společnost, pro níž hledáme specialisty na pozici QA TESTER.... zobrazit nabídku»
IT specialista, výrobní společnost
Moravskoslezský
před týdnem
Pokud máte již nějakou praxi v oblasti IT, ovládáte dobře MS windows a znáte dobře HW, je tady příležitost právě pro Vás. Neváhej a... zobrazit nabídku»
IT platform specialist
Ostrava
před týdnem
Operační systém Windows, jeho komponenty a také komunikativní angličtina. To jsou základní stavební kameny u pozice IT PLATFORM SPECIALIST.... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora SW a služeb (EDI)
Praha
před týdnem
Hledáte vhodnou práci pro rozjezd své kariéry? Rádi komunikujete? Zajímá vás další profesní růst? Pokud ano, máme pro vás zajímavou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace