Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 18

Informační technologie
Solution engineer - nové projekty, až 90 000 Kč
Rožnov pod Radhoštěm
před týdnem
Pokud ovládáš programování embedded SW v C, chceš být součástí projektů budoucnosti a hovoříš plynule anglicky, pak čti dále: Budeš... zobrazit nabídku»
BI Analytik
Praha
před týdnem
Baví Vás analýzy a práce s daty? Máte zkušenosti z oblasti Business Intelligence? Pak hledáme právě Vás! Pojďte pracovat jako BI... zobrazit nabídku»
Technický architekt pro oblast DWH/BI/Big data
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na rozvoji jednoho z největších datových skladů ve střední Evropě? Právě hledáme Technického architekta pro oblast... zobrazit nabídku»
Specialista řízení rizik informační bezpečnosti
Praha
před týdnem
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici Specialisty řízení rizik informační... zobrazit nabídku»
Administrátor reportingových platforem pro BI/DWH
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na podpoře a administraci systémů jako jsou například Tableau, IBM Congons BI, Qlik Sense? Nebojíte se řešení různých... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozního týmu BI
Praha
před týdnem
Pohybujete se už nějakou dobu v oblasti provozu nebo vývoji datových skladů? Nebojíte se vést lidi či řídit projekty? V tom případě nám... zobrazit nabídku»
Datový nadšenec pro DWH/BI (i na zkrácený úvazek)
Praha
před týdnem
Chceš získat zkušenosti v oblasti DWH, Business Intelligence? Zajímáš se o data - Big Data, Data Integration? Nebo se už nějakou dobu v... zobrazit nabídku»
AS 400 Admin/IBM iSeries
Praha 9
před týdnem
Someone might say that AS 400 and its IBM iSeries are old fashioned technology, but we still need them. So If you are experienced AS 400 administrator... zobrazit nabídku»
Sccm Administrator
Praha 9
před týdnem
We’re looking for SCCM Administrator for brand NEW Support Center in Prague. Become a part of NEW center, NEW team and start your NEW professional... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha 9
před týdnem
We’re looking for Sharepoint Administrator for brand NEW Support Center in Prague. Become a part of NEW center, NEW team and start your NEW... zobrazit nabídku»
IT Support with French
Praha 9
před týdnem
Want to be part of NEW EMEA Support Center in center of Europe? Excellent opportunity to move forward in your IT career, obtain new skills, valuable... zobrazit nabídku»
Administrátor PLM systému
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou mezinárodní společnost vyvíjející různá technická řešení do automobilového průmyslu hledáme uchazeče na... zobrazit nabídku»
Java Architect
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici Java Architekta ? Chtěl byste se v tomto směru dále rozvíjet a podílet se na projektech s mezinárodním... zobrazit nabídku»
IT/Business analytik - absolventi, atraktivní příležitost
Praha
před týdnem
Jestli jsi absolvent VŠE/ČVUT se zaměřením na informatiku, informační management apod. a hledáš první práci v IT oboru, máme pro tebe... zobrazit nabídku»
PL/SQL Developer - Junior
Praha
před týdnem
Zajímá Vás vývoj databázových řešení na Oracle platformě? Chcete pracovat na různých projektech pro mezinárodní společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
PL/SQL Developer
Praha
před týdnem
Are you PL/SQL Developer ? Would you like to work in global management and consulting company? Read more ! Your main tasks: - Designing codes -... zobrazit nabídku»
Junior Java developer - možnost práce v zahraničí
Praha
před týdnem
Máš nějaké zkušenosti s Javou? Chceš se v tomto oboru nadále rozvíjet? Zajímá tě možnost pracovat v zahraničí? Tak čti dále... zobrazit nabídku»
IT/Business Analytik - Finanční oblast
Praha
před týdnem
Máte zájem být součástí globální společnosti, která patří ve své oblasti k absolutní špičce? Bavilo by Vás implementovat nové... zobrazit nabídku»
Team leader/BI Consultant - bankovní oblast
Praha
před týdnem
Máte zájem být členem globální společnosti ? Bavilo by Vás vedení vlastního týmu? Je pro Vás lákavá možnost, přesunou se po... zobrazit nabídku»
BI Developer
Praha
před týdnem
Would you like to be a member of global technology company? Are you interested in posibility to work in foreign subsidiary? Read more ! Your main... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace