Práce v oboru Informační technologie (2061) - strana 18

Informační technologie
Python vývojář (e-commerce projekt, (80% programování)
Praha
před 4 dny
Co můžete očekávat: Budete součástí 5-ti členného týmu pracujícím na centrálním projektu pro několik evropských zemí. Primárně... zobrazit nabídku»
IT Security Administrátor
Středočeský
před 4 dny
Pro mezinárodní IT Shared Service Centrum významné výrobní společnosti hledáme kandidáta / kandidátku do týmu Security... zobrazit nabídku»
C# vývojář pro výrobní SW, mezinárodní firma + Home Office
Praha
před 4 dny
Pro mezinárodní výrobně-distribuční FMCG společnost hledáme kandidáta na pozici C# developera. Náplň práce: vývoj inhouse SW... zobrazit nabídku»
Team Leader - Big data, Hadoop - travel to Europe
Praha
před 4 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and lead an international Big data - Hadoop team? Would you like to have an unique opportunity to work... zobrazit nabídku»
Senior Data Scientist - automatizace, robotika, IoT
Praha
před 4 dny
Pro mezinárodní společnost působící ve vývoji inteligentních řešení v oblasti průmyslové automatizace a robotiky obsazujeme pozici Data... zobrazit nabídku»
Java developer with interest in Big data
Praha
před 4 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and become a Hadoop Expert? Would you like to have an unique opportunity to work on large open source... zobrazit nabídku»
Embedded architect / developer
Praha
před 4 dny
For a well-known international company focusing on development of intelligent solutions for industrial automation and robotics we are currently hiring... zobrazit nabídku»
Team Leader - Big data, Hadoop - zahraniční cesty po Evropě
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a vést mezinárodní Big data - Hadoop tým? Chcete mít jedinečnou příležitost... zobrazit nabídku»
Java developer se zájmem o Big data, Hadoop
Praha
před 4 dny
Láká Vás pracovat pro TOP mezinárodní IT společnost a chcete se rozvíjet v Big data? Máte rádi výzvy a lákají Vás velké open source... zobrazit nabídku»
Full-stack Java Developer (IoT) - Start-up
Praha
před 4 dny
For a well-known international company focusing on development of intelligent solutions for industrial automation and robotics we are currently hiring... zobrazit nabídku»
Vedoucí webového vývoje (javascript)
Praha
před 4 dny
Máte skvělý přehled ve webových technologiích a je Vám tato oblast koníčkem?  Příležitost, která je vhodná pro nadšené vývojáře,... zobrazit nabídku»
Java Developer - Big Data, Ostrava
Moravskoslezský
před 4 dny
Pro významnou společnost působící v oblasti Big Data a DWH obsazujeme roli Java Developera. Pozice je vhodná pro seniorní i juniorní... zobrazit nabídku»
ChemAxon: top SW company looking for a Senior QA Engineer
Praha
před 4 dny
We are ChemAxon – a software company based in Hungary, US and Prague. We create unique cheminformatics software being used by global Top500... zobrazit nabídku»
IT Account Manager pro ERP řešení (80% retence)
Praha
před 4 dny
Vašimi úkoly bude: Nabízíme Vám možnost, podílet se na byznysu v jedné z nejžádanějších oblasti IT světa - ERP řešeních. Budete... zobrazit nabídku»
Business Intelligence / DWH specialista
Praha
před 4 dny
Pro významnou mezinárodní společnost působící v oblasti energetického průmyslu hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Business... zobrazit nabídku»
IT administrátor informačních systémů (MS server)
Královéhradecký
před 4 dny
Co bude náplní Vaší práce Česká společnost poskytující komplexní správu a podporu IS zaměřených na výrobu a logistiku. Hledáme... zobrazit nabídku»
Full Stack Developer – modern web technologies
Praha
před 4 dny
Are you a bit experienced and smart full stack developer willing to learn new stuff? Do you wish to to work in smaller team on interesting projects... zobrazit nabídku»
Specialista/tka zákaznické podpory (oblast IT)
Praha
před 4 dny
Náplň práce Denní komunikace se zákazníky, Podpora v řešení problémů (telefonicky, vzdáleně..) Komunikace s ostatními... zobrazit nabídku»
Mobile apps developer for R&D start-up in Prague
Praha
před 4 dny
We are currently hiring Mobile apps developers for newly establishing Research & Development center of well-known international company. We are... zobrazit nabídku»
Frontend Developer for R&D start-up in Prague
Praha
před 4 dny
We are currently hiring Frontend developers for newly establishing Research & Development center of well-known international company. We are looking... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace