Práce v oboru Informační technologie (2137) - strana 18

Informační technologie
1st / 2nd level tech support with French
Praha
včera
1er et 2ieme niveau - support technique/ tech support - enFrançais (For English version please scroll down)   Êtes vous intéresse par les... zobrazit nabídku»
Salesforce Administrator for international SW company
Praha
včera
For international SW company which is the leader in data integration field we are hiring a strategic position of Salesforce administrator. Your... zobrazit nabídku»
Frontend web Developer: náročné ETL aplikace, fajn kolektiv
Praha
včera
Nastartuj hvězdnou kariéru Frontend Web vývojáře pro mezinárodní SW společnost, která vyvíjí technicky náročné a robustní aplikace v... zobrazit nabídku»
Resource Partner - BI consulting, mezinárodní společnost
Praha
včera
Chcete vést a rozvíjet mezinárodní tým v přední světové IT společnosti? Máte manažerskou zkušenost v oblasti BI nebo DWH? Láká... zobrazit nabídku»
Zúročení praxe pro profíka - Business Analytik
Praha
včera
Náplň práce Analýza a dokumentace stávajících systémů Návrhy nových systému a rozšíření stávajících systémů Komunikace se... zobrazit nabídku»
Mobile developer (Android, iOS) - Internet of Things
Praha
včera
For international Research&Development centre, we are currently hiring Mobile developer for both Android and iOS platform. Applications are beying... zobrazit nabídku»
ASP.NET Developer
Praha
včera
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu ASP.NET programátor. Vítaní sú... zobrazit nabídku»
Junior IT Specialist
Brno
včera
Job description - Implementation and support of IT LAN/WAN, server, telephone and telecommunications equipment - Support and maintenance of existing... zobrazit nabídku»
Jsi vývojář a nemáš si kde zabastlit?
Praha 4
včera
Můžeš se těšit na: to, že se každý den naučíš něco nového, práci s lidmi, kteří ti vždy budou připraveni pomoci a se kterými... zobrazit nabídku»
Embedded SW developer / vývojový inženýr
Praha 4
včera
Můžeš se těšit na: to, že se každý den naučíš něco nového, práci s lidmi, kteří ti vždy budou připraveni pomoci a se kterými... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
včera
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
Správce aplikací (výrobní společnost) - i absolvent!
Plzeň
včera
Hledáme schopného a týmového kolegu, který má přehled v IT (SQL, databáze, ITIL). Ještě nemáte pracovní zkušenost, ale vystudovaný... zobrazit nabídku»
Administrátor výrobního IS
Plzeň-jih
včera
Co na Vás čeká? - nový projekt (zavádění nového systému a jeho podpora) - možnost využít plně své znalosti a rozvíjet je - práce... zobrazit nabídku»
IT specialista - Bezpečnost ICT
Pardubice
včera
Pracovní náplň vytváření a zlepšování nastavení politiky a pravidel dohledových IT systémů sběr podkladů/logů z IT... zobrazit nabídku»
Procesně systémový manažer
Brno
včera
Práce u nás stojí za to. Nabízíme vám: 13. mzdu vždy k listopadové výplatě Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Zámečník servisu forem
Okříšky
včera
 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)  příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně  věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Okříšky
včera
* 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou) * příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně * věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
SAP Inhouse Consultant
Hrádek nad Nisou
včera
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - Extra week of vacation - Training... zobrazit nabídku»
SW Tester
nový jičín
včera
- testování ATS produktů (Inspect, CM4D, Intelligence, Bus) - komunikace se zákazníky - spolupráce při tvorbě testovacích scénářů,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer IT – Embedded Boards
Praha
včera
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Školení u zahraničních partnerů -... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace