Práce v oboru Informační technologie (2162) - strana 18

Informační technologie
Specialista vývoje unikátního IS – řízení výroby
Královéhradecký
před týdnem
Práce v rodinném prostředí SW společnosti, která vyvíjí aplikace, určující stěžejní procesy ve výrobě, analýzy dat a komunikaci mezi... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
před týdnem
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
BI/DWH Anaylst: greenfield project financial sector
Praha
před týdnem
For an international company with finance and banking background we are looking for BI/ DWH Analyst. You will have a unique opportunity to design... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před týdnem
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
ETL Data Consultant – datové integrace, Big data výhodou
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH a Big data projektech v ČR?  Chcete... zobrazit nabídku»
Chcete se stát expertem v oblasti virtualizace?
Praha
před týdnem
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
ETL Developer – cestujte a poznejte hlavní města Evropy
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH/BI projektech v Evropě? Chcete být... zobrazit nabídku»
Full-stack .NET developer, cutting edge technologies
Praha
před týdnem
Are you experienced and smart full stack developer willing to learn new stuff (e.g. Angular2, .NET Core)? Do you wish to to work in smaller,... zobrazit nabídku»
Seniorní administrátor se zaměřením na virtualizaci
Praha
před týdnem
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
ERP Analytik pro oblast výroby, mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Máte analytickou duši a odborný přehled o IT systémech v oblasti výroby? Dokážete přesně analyzovat business požadavky a přenést je... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP - Student
Praha
před týdnem
Jsi studentem VŠ se zájmem o ERP? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma, která vyvíjí atraktivní... zobrazit nabídku»
Vývojář - Student
Praha
před týdnem
Jsi studentem VŠ se zájmem o vývoj softwarových aplikací? Říká Ti něco pojem PL/SQL a ORACLE? Zajímá Tě, jak funguje mezinárodní firma,... zobrazit nabídku»
SW Security Specialist/Asset Management
Praha
před týdnem
Vaší rolí bude: Pokud pociťujete rutinu a nedostatečné využití Vašich zkušeností, pak Vám nabízíme práci v roli konzultanta pro velké... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
.NET programátor junior
Praha
před týdnem
Náplň práce Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám možnost prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti sítí nebo třeba i virtualizace. Pokud máte jakoukoliv znalost... zobrazit nabídku»
Servisní technik IT
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti výpočetní techniky hledáme... zobrazit nabídku»
JavaScript specialista
Olomoucký
před týdnem
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace