Práce v oboru Informační technologie (2238) - strana 19

Informační technologie
ABAP programátor junior
Brno, Ostrava
před týdnem
Chcete se stát mistrem s programovacím jazykem ABAP? Nebojíte se učit nové věci a pracovat na mezinárodních projektech? Chcete pracovat i z... zobrazit nabídku»
Ředitel IT
Ústecký, Praha
před týdnem
Náplň práce Řízení IT týmu (15 kolegů), vedení lidí a jejich rozvoj Komunikace s dodavateli a jejich řízení (především dodavateli... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Zahraničí, Praha
před týdnem
Jste čerstvý absolvent? Hledáte uplatnění ve velké firmě? Chcete denně využívat AJ? Je oblast IT tím, co chcete dělat? Hledáme právě... zobrazit nabídku»
C# .NET Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Praha, Královéhradecký
před týdnem
For international manufacturing company, we are currently hiring C# (.NET) developers on all levels of experience. Company has inhouse... zobrazit nabídku»
Web/JavaScript Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Královéhradecký, Praha
před týdnem
Hledáte dream job na úrovni nejnovějších IT technologií? Chcete rozvíjet své IT znalosti v rámci nej-inovativnějsího start-upu dnešní... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Brno
před týdnem
- HOME OFFICE, případně práce v Brně - HPP, DPP, dohodou - pozice vhodná i pro absolventy s praxí i zkušenější programátory - menší... zobrazit nabídku»
Vývojář .NET
Pardubice
před týdnem
Samostatnou a odpovědnou práci Odpovídající platové ohodnocení Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě Možnost... zobrazit nabídku»
Programátor komunikačních systémů (Avaya)
Praha
před týdnem
Budete součástí „start up“ týmu, který pracuje na vývoji Java aplikacích v oblasti biometrie, VoIP komunikací, autentizačních... zobrazit nabídku»
Voip Specialista pro hlasové autentizace (biometrie)
Praha
před týdnem
Vyvíjíme vlastní produkty v oblasti komunikačních technologií, vč. zabezpečení, a vše nám běží na vlastní cloud platformě. Hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Ostrava
před týdnem
Zajímavou práci v prostředí dynamické firmy Možnost profesního růstu Odpovídající platové ohodnocení Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Baví Tě bastlení? Staň se technikem podpory vývoje
Praha
před týdnem
Jsi nadšenec do techniky? Rád/a si hraješ s elektronikou? Umíš si poradit s lecjakým problémem? 3x ano? Chceme Tě! Co bude náplní Tvého... zobrazit nabídku»
Vedoucí realizačního týmu - implementace IS (50.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Česká společnost, která zaujímá stabilní místo na poli identifikačních systémů, přijme manažera s ambicemi vést celý realizační tým... zobrazit nabídku»
PHP7 Vývoj API, absolventi, kvartální prémie (28.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Spolupráce se světovými lídry (Cisco, IBM, Check Point). Produkty používané po celém světě. Vývoj a testování serverového API rozhraní... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
Senior PHP programátor bez AJ (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Mnohonásobně oceněná úspěšná česká společnost působící již patnáctým rokem v oblasti vývoje kompletních e-shopových řešení,... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před týdnem
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
Networking Support Engineer L2- English with Czech or Slovak
Praha
před týdnem
Job Description Networking is in your blood? Are you looking for job where you can grow and help others achieve great things? Is friendly and... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář, vhodné pro Absolventy (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Baví Vás nové technologie? Chtěli byste vykonávat vývojářskou činnost a výsledek práce si vyzkoušet hned v akci? K tomu Vás láká... zobrazit nabídku»
SW technická podpora v IT - výrobní IS (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáš práci v oblasti IT/Elektro? Máš zkušenosti s technickou podporou? Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a vyřešit jeho... zobrazit nabídku»
IT správa v nadnárodní korporaci
Moravskoslezský
před týdnem
IT správa v nadnárodní korporaci Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: min. SŠ vzdělání elektrotechnika, IT AJ - schopnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace