Práce v oboru Informační technologie (2429) - strana 19

Informační technologie
PLC programátor s NJ
Plzeň
před týdnem
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Senior Linux Administrátor
Praha
před týdnem
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»
Programátor .NET vývojář
České Budějovice
před týdnem
Významný poskytovatel služeb z vlastního datacentra pro webhosting i cloud, hledá do svého týmu kolegu na pozici PROGRAMÁTOR .NET VÝVOJÁŘ. zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
před týdnem
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
Voice/voip Network Engineer
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for experienced... zobrazit nabídku»
Network Designer
Praha
před týdnem
Excellent opportunity for Network Designer!!! An IT Company who owns the customer’s network architecture and is responsible for the implementation... zobrazit nabídku»
Network Engineer - WAN
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for candidates for... zobrazit nabídku»
Business Operations Manager
Praha
před týdnem
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? For our client, operating in the... zobrazit nabídku»
Virtualization Expert
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Virtualization Engineer
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
SW tester - International company
Praha
před týdnem
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. You will participate in... zobrazit nabídku»
Programátor .NET (Z39043)
Šumperk
před týdnem
Hledáme zaměstnance na pozici: PROGRAMÁTOR .NET Popis pracovní náplně : analýzu a návrh technického řešení vč.... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před týdnem
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»
European Network Engineer - Lovosice
Lovosice
před týdnem
Pro našeho významného klienta, dceřinou společnost chemického koncernu poskytující na českém trhu komplexní servis a optimalizační... zobrazit nabídku»
Python Vývojář (e-commerce projekt, (80% programování)
Praha
před týdnem
Co můžete očekávat: Budete součástí 5-ti členného týmu pracujícím na centrálním projektu pro několik evropských zemí. Primárně... zobrazit nabídku»
IT Security Administrátor
Středočeský
před týdnem
Pro mezinárodní IT Shared Service Centrum významné výrobní společnosti hledáme kandidáta / kandidátku do týmu Security... zobrazit nabídku»
Java or Scala developer - international Big data, Hadoop team
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become a Hadoop Expert? Would you like to have an unique opportunity to work on large open source... zobrazit nabídku»
Java a C++ developeři a testeři - vývoj unikátního SW
Praha
před týdnem
Chcete být součástí nového mezinárodního týmu programátorů a testerů? Máte zájem navrhovat a vyvíjet jedinečný software pro... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace