Práce v oboru Informační technologie (2532) - strana 19

Informační technologie
Netradiční C# vývojář
Praha
před 4 dny
Láká Vás práce pro jednu z TOP výrobních společnosti v odvětví? Máte již nějakou zkušenost s programováním v C# na .Netové platformě?... zobrazit nabídku»
Release/Service Delivery manažer
Praha
před 4 dny
- Baví Vás pracovat s klienty? (budete u nich trávit čas při releasech SW) - Jste komunikativní? (abyste sděloval zpět do firmy požadavky... zobrazit nabídku»
Universální Systémový administrátor
Praha
před 4 dny
Máte široký záběr a nechcete se úzce specializovat? Bavilo by Vás dělat správu prostředí? Chcete spolupracovat s vývojáři a... zobrazit nabídku»
Specialista IT infrastruktury pro implementační řešení
Praha
před 4 dny
Zajímají Vás technická řešení na míru? Bavilo by Vás účastnit se implementací rozsáhlých systémů a zajišťovat... zobrazit nabídku»
Senior Tester
Praha
před 4 dny
Jste zkušený tester a jste připraven vést tým 2 - 5 lidí? Ovládáte funkční a integrační testování různých rozhraní? Navrhujete... zobrazit nabídku»
Tester - Automatizované testování - bez angličtiny
Praha
před 4 dny
Jste profík v automatizovaném testování? Baví Vás automatizovat manuální testy? Chcete testovat velké a navzájem provázané... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní IT ekosystémy
Praha
před 4 dny
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
IT Správce databází a serverů s AJ
České Budějovice
před 4 dny
Pro zahraniční marketingovou společnost obsazujeme pozici IT Správce databází a serverů Vaše náplň práce Pozice je výzvou pro... zobrazit nabídku»
Specialista podpory ERP
Praha - východ
před 4 dny
Pro mezinárodně působící firmu hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici: Vaše náplň práce > poskytování podpory a řešení... zobrazit nabídku»
Specialista kapacitního plánování sítě
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České... zobrazit nabídku»
Embedded c developer
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým poskytovatelem mobilních řešení a nabízí služby v oblasti zakázkového vývoje... zobrazit nabídku»
Android vývojář
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, který je předním českým poskytovatelem mobilních řešení a zabývá se vývojem mobilních aplikací v ČR i ve světě,... zobrazit nabídku»
Pracovník vývoje – vývojář portálového řešení
Prostějov
před 4 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí podnikový informační systém, hledáme vhodné kandidáty do týmu na pozici Pracovník... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Brno
před 4 dny
PROGRAMÁTOR PLC Pro našeho klienta, společnost, která dodává technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou... zobrazit nabídku»
PLC programátor senior pro nápojový průmysl
Plzeň
před 4 dny
zajímavou práci v mladém týmu flexibilní pracovní dobu možnost profesního růstu 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Vývoj bezpečnostních systémů
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s programováním v C# ? Láká Vás práce v příjemném prostředí se zázemím mezinárodní společnosti? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
před 4 dny
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Consultant OF web portals
Jihomoravský
před 4 dny
Do you want work as a consultant? Do you enjoy dynamic and varied work? Travelling is an advantage for you? Is your English very good? So, this is job... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Security tester
Jihomoravský
před 4 dny
Láká Vás práce na inovativním projektu "Smart City"? Máte zkušenosti s testováním a komunikativní znalost anglického jazyka? Rádi se... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace