Práce v oboru Informační technologie (2061) - strana 19

Informační technologie
Embedded developer for R&D start-up in Prague
Praha
před 4 dny
We are currently hiring Embedded developers for newly establishing Research & Development center of well-known international company. We are looking... zobrazit nabídku»
Backend Developer for R&D start-up in Prague
Praha
před 4 dny
We are currently hiring Backend developers for newly establishing Research & Development center of well-known international company. We are looking... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Středočeský
před 4 dny
For a company that is a leader in its field, we are looking for a candidate for the position SW/HW Data Analyst. Responsibilities: Using a... zobrazit nabídku»
Systémový architekt
Středočeský
před 4 dny
Pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru a celkově patří mezi TOP 10 společností v ČR hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Embedded Software Developer
Středočeský
před 4 dny
Máte zkušenost s vývojem embedded systémů? Chcete pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru a celkově patří mezi TOP 10... zobrazit nabídku»
Programmer C/C++ - 2D/3D Image processing (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máme zde novou pracovní příležitost pro člověka, který se zhlédl ve vývoji v C/C++ s přesahem do grafických prvků a zpracování 2D/3D... zobrazit nabídku»
Konzultant řešení bi/dwh (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Konzultant Business intelligence a Data warehouse je odpovědný za návrh a dodání inovativních BI a analytických řešení pro naše klienty.... zobrazit nabídku»
Delphi senior programátor (30.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 4 dny
Do pražského sídla firmy hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo... zobrazit nabídku»
C++ Linux Vývojář (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Vždy Vás lákaly zajímavé projekty a mírně složitější aplikace? Zabýváte se rádi algoritmy? Zajímal by Vás vývoj aplikací pro oblast... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
C++ Developer/Team Leader (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte za sebou hotové komerční projekty v C++? Vždy se zajímáte o kvalitní řešení a výběr těch nejlepších nástrojů pro... zobrazit nabídku»
Java se/ee Developer s AJ (30.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
před 4 dny
Milujete objektově orientované programování? Láká Vás vývoj v Javě, ať už v SE nebo EE? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení... zobrazit nabídku»
Specialista síťových řešení - zdravotnická technika
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost, která dodává zdravotnickou techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Specialista... zobrazit nabídku»
Analytik IKT pro Kooperativní systémy
Praha
před 4 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Vývojář Java pro Salesforce
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je expertem v oblasti firemních informačních systémů a propagátorem nových cloudových technologií,... zobrazit nabídku»
IT Technik Junior
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti správy síti (outsoursing), prodej a servis HW a SW, hledá... zobrazit nabídku»
Java, J2EE Developer
Praha 8
před 4 dny
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE... zobrazit nabídku»
Programátor / Application Software Engineer
Praha
před 4 dny
Baví Vás programování, chcete na sobě makat a zlepšovat se? Rádi pracujete v menším přátelském kolektivu? Chytněte příležitost a... zobrazit nabídku»
Mechatronik - seřizovač
Ústí nad Labem
před 4 dny
Co můžeš očekávat od nás? * zaměstnavatel je připravený tě finančně dobře ohodnotit * práci v kolektivu, kde si kolegové pomáhají... zobrazit nabídku»
B2B technická podpora
Brno
před 4 dny
stravenky mobilní telefon s neomezeným voláním pracovní počítač dle výběru možnost sledovat TV v práci ;-) zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace