Práce v oboru Informační technologie (2190) - strana 19

Informační technologie
Specialista SAP
Louny
před týdnem
perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu práce v jednosměnném provozu jazykové kurzy 25 dní... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Vysoké Mýto
před týdnem
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - bezplatná autobusová doprava... zobrazit nabídku»
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
ERP Specialist - SAP Basis
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Pošlete nám svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací
Prostějov
před týdnem
* Návrh a programování softwaru na základě požadavků klienta * Testování a modifikace softwaru * ověřování statutu softwarových chyb *... zobrazit nabídku»
Java developer - vhodné pro absolventy
Ostrava
před týdnem
Bavila Vás na škole Java? Chcete se nadále zdokonalovat? Rádi byste působili ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí... zobrazit nabídku»
Junior web Developer
Praha
před týdnem
Hledáte zajímavou práci? Nechcete moc komunikovat anglicky? Úspěšná česká firma, dodavatel komplexních řešení na míru, hledá na... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Java Developer - Risk management
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji unikátního produktu? Hledáme Java developery, kteří se budou podílet na vývoji Risk management systému pro... zobrazit nabídku»
Integrační specialista - logistické systémy
Praha
před týdnem
Česká IT společnost, dodavatele řešení do telekomunikací, bankovnictví, nebo logistiky hledá uchazeče na pozici: Integrační specialista -... zobrazit nabídku»
Senior Java vývojář/analytik - čeština
Praha
před týdnem
Zajímají vás různorodé projekty? Hledáte práci v menším týmu? Preferujete spíše český tým a komunikaci v češtině? Zajímá vás... zobrazit nabídku»
Web Developer - vývoj interaktivních IS
Praha
před týdnem
Zajímají vás různorodé projekty? Hledáte práci v menším týmu? Preferujete spíše český tým a komunikaci v češtině? Náš klient... zobrazit nabídku»
Junior programátor C#, C++ - mezinárodní projekty/Absolventi vítáni
Praha
před týdnem
Konečně zajímavá práce i pro absolventy!!! Nebaví Vás stereotyp a hledáte výzvu? Cestujete rád? Chcete se podívat služebně do... zobrazit nabídku»
Software Engineer C#, C++ - mezinárodní projekty (EU, Japonsko)
Praha
před týdnem
Máte zájem pracovat v mladém kolektivu??? Nebaví Vás stereotyp a hledáte výzvu? Cestujete rád? Je pro Vás atraktivní pracovat v... zobrazit nabídku»
IT service desk (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Na pozici "IT service desk" hledáme kandidáty, kteří jsou zkušení v komunikaci s externími zákazníky, dokáží s nimi dobře navazovat... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux rhel/Unix administrátor s AJ (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Baví tě vývoj mobilných aplikací? Máš zkušenosti s vývojom „appek“ pro Android i iOS? Tak pokračuj dále. * zajímavá práce na... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - Hannover, Německo
Zahraničí
před týdnem
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o vývoj embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v německém... zobrazit nabídku»
Síťový specialista Cisco s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Zahraničí
před týdnem
Hledáme zkušené síťaře, kteří mají routování v krvi, přemyslí ve vrstvách TCP/IP protokolu a žijí pro správný příjem packetů na... zobrazit nabídku»
Databázový vývojář / BI specialista (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máš zkušenosti o oblasti datových skladů? Ovládáš dobře SQL a C# ti není cizí? Využij šanci a zúroč svoje zkušenosti v moderní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace